Hiba a csillagozásnál, hamisan jelzi a besegítéseket.

szilvi66

Hiba a csillagozásnál, hamisan jelzi a besegítéseket.

HozzászólásSzerző: szilvi66 » 2013.07.17. 08:36

Tegnap este óta a csillag ikonok üresek, tehát úgy jelzi, mintha a barátaim nem segítettek volna, pedig igen. Ezáltal engem is úgy jelez (barátokkal megbeszéltem) mintha én sem segítettem volna be.
Mi történt?

Hanga

Re: Hiba a csillagozásnál, hamisan jelzi a besegítéseket.

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.07.17. 09:19

szilvi66 írta:Tegnap este óta a csillag ikonok üresek, tehát úgy jelzi, mintha a barátaim nem segítettek volna, pedig igen. Ezáltal engem is úgy jelez (barátokkal megbeszéltem) mintha én sem segítettem volna be.
Mi történt?

Úgy látom az utolsó besegítés dátumát kétszer írja ki a rendszer. Az egyikben jelzi a besegítést, a másikban üres. Ettől függetlenül, össze lehet gyűjteni a barátcsillagokat és ki lehet forgatni a kártyákat. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Moly73

HozzászólásSzerző: Moly73 » 2013.07.17. 14:06

Sziasztok!

Hát igen, így is meg lehet csinálni a barátságcsillagokat, de azért zavaró és ma is megmaradt a probléma. Nem is tervezik a hiba javítását?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.07.17. 17:18

Moly73 írta:Sziasztok!

Hát igen, így is meg lehet csinálni a barátságcsillagokat, de azért zavaró és ma is megmaradt a probléma. Nem is tervezik a hiba javítását?

Azt olvastam a német fórumon, hogy dolgoznak a hiba kijavításán.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

KicsiMussa

HozzászólásSzerző: KicsiMussa » 2013.07.17. 21:22

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a problémám, amit az előttem szólók bejegyeztek... Annyival bővíteném ki, hogy nálam nem csak az aktuális napot jelzi duplán (megjegyzem az egyik üres a másik csillagos), hanem korábbi napokat is látok duplán (pedig nem is ittam... :-D), de van olyan barátom, akinél korábbi napot jelez mellett duplán! Ezzel semmi problémám nincs, mert mindenkitől megkérdeztem, és azt állítják, hogy besegítettek... Viszont mi van akkor, ha mégsem? Így hogyan szelektálhatnék, hogy tényleg aktív barátaim legyenek, és ne olyanok, akik csak a potya csillagokra hajtanak?

Itt is szeretnék választ kapni, meg privibe is mert nem csak engem érint a probléma, így jó, ha más is olvashat ezzel kapcsolatba...
Természetesen türelmes ember vagyok, de örülnék neki, ha minél előbb helyre lenne téve, mert a potya játékosokra nincs szükségem!

Tisztelettel:
KicsiMussa, Pimpilla

Bömbi2011

HozzászólásSzerző: Bömbi2011 » 2013.10.01. 12:36

Sziasztok!
Baráti csillagok helyet piros kereszt jön ki, és nem jelzi hogy be segítettem volna.Nem akarok szervezetbe be lépni akkor így nem tudok játszani???Köszi a választ.

outside

HozzászólásSzerző: outside » 2013.10.01. 13:05

Bömbi2011 írta:Sziasztok!
Baráti csillagok helyet piros kereszt jön ki, és nem jelzi hogy be segítettem volna.Nem akarok szervezetbe be lépni akkor így nem tudok játszani???Köszi a választ.

Szia!
Kilépés + ideiglenes internet file-ok törlése.
Visszalépés után újra megy a barát csillagozás.
Üdv:
outside

Vissza: “1. szerver”