Gyémántvásárlásnál nem kaptam meg a bónuszállatot. - LEZÁRVA

punyika

Re: Gyémánt vásárlásnál nem kaptam meg a bónusz állatot.

Hozzászólás Szerző: punyika » 2014.12.03. 22:10

ok, akkor bocs. remélem, csak én nem értelmeztem jól.

punyika

Hozzászólás Szerző: punyika » 2014.12.03. 22:49

Még egy utolsó és leszálltam a témáról: a játék felett a kabalanyúlnál ott van, hogy egyszeri. A mikulásnál nincs. Valóban: a bejeneltéseknél ez egyéb bónuszoktól eltérően nincs ott a 108 gyés mondat, de a többi teljesen ugyanaz a forma. Egy idő után fel sem tünik. Nem csak nekem nem...

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.04. 14:06

Punyika, te éppen kaptál támogatási levelet, de azért, hogy ha más erre jár és olvassa az itt írtakat, értse miről van szó, pár szóval reagálok, egy picit magyarázok, egy picit tanácsot adok:

Bármi bármikor változhat egy ilyen játékban, sőt, akár játékon kívül is, mondjuk a vásárlási szolgáltatóknál. Soha nem szabad csak úgy rutinból vásárolni, mert esetleg lehet, hogy nem úgy sül el, ahogy az ember várná. Csak egy tipikus példa: az sms-vásárlással foglalkozó szolgáltatók időről-időre simán lecserélhetik az éppen bérelt céltelefonszámot, ami azt eredményezheti, hogy ha egy sms-vásárlás előtt nem ellenőrzöd, hogy éppen most mi van írva a vásárlási ablakba, mit kell pontosan csinálni, milyen számra kell küldeni azt az sms-t, akkor előfordulhat, hogy akár rossz számra küldöd az sms-t és nem fog sikerülni a vásárlás.

Ennek analógiájára az egyes bónuszajándékos akciók is bármikor változhatnak, szoktak is módosulni egyébként, tehát például, amikor először volt olyan bónuszakció, hogy a vásárló játékos két bónuszajándék közül választhatott, az is egy változás volt, mégse panaszkodott senki miatta. Most annyi változott, hogy most is elegendő ugyan összesen 108 gyémánt két bónuszajándékhoz, de technikai okokból nem hagyhattunk két értékhatárt a vásárlási rendszerben, ezért csak egyet hagytunk benne, az 54 gyémántosat, tehát most két 54 gyémántos vásárlásra van szükség, ha két bónuszajándékot szeretne valaki.

A konkrét bejelentést én írtam, szerintem egyértelmű, de ha valaki valahol logikai bukfencet vél benne felfedezni és úgy érzi, hogy lehetne egyértelműbbé tenni, akkor minden erre vonatkozó javaslatot elfogadok.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

punyika

Hozzászólás Szerző: punyika » 2014.12.04. 14:17

Szia Gabesz!

13.44-kor jött a Támogatás levele, most tudok rá reagálni. Megértettem, köszönöm.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.04. 14:43

Engedelmeddel akkor le is zárom ezt a témát, illetve az előző hozzászólásból a legfontosabbat kihagytam, azt, hogy a félreértéstől függetlenül köszönjük szépen a vásárlást (ezekből a vásárlásokból igyekszünk minél jobb szolgáltatásokat nyújtani a játékosainknak).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.04. 14:44

Engedelmeddel akkor le is zárom ezt a témát, illetve az előző hozzászólásból a legfontosabbat kihagytam, azt, hogy a félreértéstől függetlenül köszönjük szépen a vásárlást (ezekből a vásárlásokból igyekszünk minél jobb szolgáltatásokat nyújtani a játékosainknak).

Lezárt

Vissza: “1. szerver”