Gyémántvásárlásnál nem kaptam meg a bónuszállatot. - LEZÁRVA

szagi78

Gyémántvásárlásnál nem kaptam meg a bónuszállatot. - LEZÁRVA

Hozzászólás Szerző: szagi78 » 2013.07.03. 21:53

Vásároltam gyémántot, a gyémántokat megkaptam viszont a bónusz ajándék az állat nem jött meg! Pedig elvileg még választhattam is volna 3 közül. Ilyenkor mi a teendő? Tudja valaki?

Ildi1983

Re: Gyémánt vásárlásnál nem kaptam meg a bónusz állatot.

Hozzászólás Szerző: Ildi1983 » 2013.07.04. 15:14

szagi78 írta:Vásároltam gyémántot, a gyémántokat megkaptam viszont a bónusz ajándék az állat nem jött meg! Pedig elvileg még választhattam is volna 3 közül. Ilyenkor mi a teendő? Tudja valaki?
az állat bizonyos összegtől jár, ha nem érte el min 1600 Ft a befizetésed, akkor sajnos nem voltál jogosult rá
Ha több volt abefizetésed, akkor az alsó kártyalécena raktáradba keresd a kártyát. Ha ott nincs, akkor a támogatástnak írj, de a fórumra ne kattints, mert ide jutsz vissza.
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
MFZ ötleteim:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

szagi78

Hozzászólás Szerző: szagi78 » 2013.07.05. 13:42

Ildi1983 írta:
szagi78 írta:Vásároltam gyémántot, a gyémántokat megkaptam viszont a bónusz ajándék az állat nem jött meg! Pedig elvileg még választhattam is volna 3 közül. Ilyenkor mi a teendő? Tudja valaki?
az állat bizonyos összegtől jár, ha nem érte el min 1600 Ft a befizetésed, akkor sajnos nem voltál jogosult rá
Ha több volt abefizetésed, akkor az alsó kártyalécena raktáradba keresd a kártyát. Ha ott nincs, akkor a támogatástnak írj, de a fórumra ne kattints, mert ide jutsz vissza.
Elérte az 1600 ft-ot és a raktárban sincs! Mert máskor is midnig ennyi összeget fizettem és akkor meg is jött! De most nem :( A támogatásnak hol kell írni? Ebben tudsz segíteni? Előre is köszönöm!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.07.05. 13:47

szagi78 írta:
Elérte az 1600 ft-ot és a raktárban sincs! Mert máskor is midnig ennyi összeget fizettem és akkor meg is jött! De most nem :( A támogatásnak hol kell írni? Ebben tudsz segíteni? Előre is köszönöm!
Támogatás
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

punyika

Hozzászólás Szerző: punyika » 2014.12.03. 21:16

Sziasztok!

gyémántvásárlással kapcsolatban lenne egy észrevételem: az aktuális bónuszkártya vásárlási feltétele úgy szól, hogy minden 54 gyémánt után jár a bónuszállat vagy ami éppen van - de ez árfolyamfüggő.
Ma éppen 2900 Ft-ért lehetett kapni 109 gyémántot, tehát elvileg 2 mikulás járt volna, de csak egyet kaptam, a gyémántokat hiánytalanul. utána olvasgatva az a gyanúm, hogy min. 3200 Ft-ért kellett volna vásárolni.
A kérdésem: akkor ez most nem árfolyamfüggő? mert ha csak akkor az, ha min. 3200 Ft, de ha éppen olyan az árfolyam, hogy ez alatt is megkapod a szükséges gyét, de a bónuszt nem, akkor ezt nem tartom korrektnek. A tranzakció számát sajnos nem írtam fel, így a támogatásnak más úton írok.
Azért ha van válaszotok, megköszönöm.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.03. 21:49

punyika írta:Sziasztok!

gyémántvásárlással kapcsolatban lenne egy észrevételem: az aktuális bónuszkártya vásárlási feltétele úgy szól, hogy minden 54 gyémánt után jár a bónuszállat vagy ami éppen van - de ez árfolyamfüggő.
Ma éppen 2900 Ft-ért lehetett kapni 109 gyémántot, tehát elvileg 2 mikulás járt volna, de csak egyet kaptam, a gyémántokat hiánytalanul. utána olvasgatva az a gyanúm, hogy min. 3200 Ft-ért kellett volna vásárolni.
A kérdésem: akkor ez most nem árfolyamfüggő? mert ha csak akkor az, ha min. 3200 Ft, de ha éppen olyan az árfolyam, hogy ez alatt is megkapod a szükséges gyét, de a bónuszt nem, akkor ezt nem tartom korrektnek. A tranzakció számát sajnos nem írtam fel, így a támogatásnak más úton írok.
Azért ha van válaszotok, megköszönöm.
Szia

A gyémánt száma a lényeg. Ebben az esetben 54 db. Ahhoz, hogy két mikulást kapj, 2x kellett volna 54 gyémántot vásárolni.

Bejelentések fórumrész :arrow: Ingyen bónuszajándék gyémántvásárláskor c. téma: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 3&start=20
Gabesz írta:Kedves Játékosok!

Mától, 2014.12.03-tól, akkor is kb. 12 órától (esetleg valamivel utána) kezdve a Mikulás a bónuszajándék!
Egy Mikulás érkezik ajándékba a fiókodra minden egyszerre legalább 54 gyémántos vásárlásod után (=egyszerre legalább 5,4 euró, ami kb. 1600 ft, de ez árfolyamfüggő). 
A Mikulás az állatkerted járdáit rója és 300 percenként meglep téged egy kis ajándékkal, ami sok minden lehet, pl. lehet pont, zoo-dollár, kártyarészlet vagy akár munkatársi kártya is.

Kép

Ha vásárlással támogatnád a játékot és szeretnéd megkapni a bónuszajándékot is, akkor figyelj rá, hogy a fenti vásárlási értékhatárt egyszerre (azaz egy tételben, egyetlen vásárlással, nem pedig több kisebb értékű vásárlással) kell elérni, csak úgy tud megérkezni az ajándék. Ha több bónuszajándékot szeretnél, akkor több, a fenti feltételnek megfelelő vásárlást kell kezdeményezni.

My Free Zoo-csapat

Tipp: ha még nincs állatkerti kabalanyuszid, a vásárlásodkor érkezik egy állatkerti nyuszi is, ami egy egyszer beszerezhető, különleges bónuszajándék.

punyika

Hozzászólás Szerző: punyika » 2014.12.03. 21:53

Hát éppen ez az! Egy tranzakcióban, egy összegben HUF 2900-ért vásároltam és 109 gyémántot kaptam. Ez 2*54 (+1). egy mikulás érkezett, de a Támogatásnak írtam.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.03. 21:55

punyika írta:Hát éppen ez az! Egy tranzakcióban, egy összegben HUF 2900-ért vásároltam és 109 gyémántot kaptam. Ez 2*54 (+1). egy mikulás érkezett, de a Támogatásnak írtam.
2x kellett volna vásárolni.
Ha több bónuszajándékot szeretnél, akkor több, a fenti feltételnek megfelelő vásárlást kell kezdeményezni.

punyika

Hozzászólás Szerző: punyika » 2014.12.03. 22:03

Bocs, de ezt most tényleg nem értem... vagy rosszul olvasok...
Az eddigi összes bónuszállatnál, vagy árusnál is egy tételben vásároltam és ha 110 vagy 111 gyémánt érkezett, akkor 2 bónuszt kaptunk.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.03. 22:07

punyika írta:Bocs, de ezt most tényleg nem értem... vagy rosszul olvasok...
Az eddigi összes bónuszállatnál, vagy árusnál is egy tételben vásároltam és ha 110 vagy 111 gyémánt érkezett, akkor 2 bónuszt kaptunk.
Igen, az igaz, de akkor az ki is volt írva, hogy 108 gyémánt vásárlása esetén két figurát, vagy állatot kapsz.

Lezárt

Vissza: “1. szerver”