Hibabejelentés

galganildi

Re: Hibabejelentés

HozzászólásSzerző: galganildi » 2015.10.10. 15:56

Sziasztok!
Ma kb. déltől egyálalán nem tudok belépni a játékba. Állandóan kidob azzal, hogy kérlek jelentkezz be újra, a játék elvesztette a szerverkapcsolatot. A netemmel nincs gond, böngészőnek a Google Chrome-t használom (verziószám: 45.0.2454.101 m). Ugyanezzel játszottam idáig is, még ma délelőtt is és semmi gondom nem volt idáig, de déltől egyáltalán nem tudok belépni. Mi lehet a baj???

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.10. 17:01

Szia

Zárd be a játék oldalát, töröld a flash sütit. Ha kész, töröld a gyorsítótárat és a böngésző sütijeit. Ezután indítsd újra a böngészőt.
Ha nem segít, akkor próbálj ki másfajta böngészőt is.

Olvasd el az alábbi oldalakon leírtakat is:

viewtopic.php?f=284&t=23806

viewforum.php?f=451

Ha semmi nem segít, akkor hívd fel a netszolgáltatód és kérd a probléma kivizsgálását.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Dettiti

HozzászólásSzerző: Dettiti » 2015.10.14. 20:44

Sziasztok! Nagyon örülök az új karámdekorációknak, jól be is vásároltam:-) Viszont szomorúan tapasztalom hogy nem minden karámban kapom meg a +TP-ket, sőt volt ahol vízcsepp jelent meg a növény fölött és locsolásért kaptam 4 pontot (viszont etetéskor semmit)... Vagy locsolni is lehet őket?
Még egy kérdés: amióta megkaptam halványak és életlenek a sörényes farkasaim, ez általános probléma vagy lehet vele vmit kezdeni? Detti

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.15. 00:03

Dettiti írta:Sziasztok! Nagyon örülök az új karámdekorációknak, jól be is vásároltam:-) Viszont szomorúan tapasztalom hogy nem minden karámban kapom meg a +TP-ket, sőt volt ahol vízcsepp jelent meg a növény fölött és locsolásért kaptam 4 pontot (viszont etetéskor semmit)... Vagy locsolni is lehet őket?
Még egy kérdés: amióta megkaptam halványak és életlenek a sörényes farkasaim, ez általános probléma vagy lehet vele vmit kezdeni? Detti

Szia

Ha a karámnövény felett megjelent az esőcsepp, akkor biztos meg lehet öntözni. :)
A karámdekorációknak 3 típusa van. Van amely etetéskor, van ami itatáskor és olyan is van ami az állatok foglalkoztatásakor ad bónuszt. Azt, hogy bizonyos dekoráció mire és hány %-ban hat, azt megtudhatod a boltban ha kiválasztod kártyalapot és elolvasod a bal oldalon megjelenő leírást.

Kép

Ilyenek a farkasaid? Ha igen, akkor nincs velük gond. :)

Dettiti

HozzászólásSzerző: Dettiti » 2015.10.15. 00:51

Köszönöm a választ Hanga:-) A locsolás végül is logikus, viszont továbbra is érvényes hogy nem minden karámban kapom meg a bónuszt. Én főleg a 2 olcsóbb dolláros növényből vásároltam, azok etetéskor kellene hogy adják a pontokat. Ezt többnyire meg is teszik, viszont van pár karám ahol nem. És a múzeumban is gondok vannak néha, pedig ott vannak a sok pontot hozó "őslények". Örömmel láttam (bár kiforgatni nem sikerült) hogy a bronz csomagba bekerültek az új növényekből:D

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.15. 01:28

Dettiti írta:Köszönöm a választ Hanga:-) A locsolás végül is logikus, viszont továbbra is érvényes hogy nem minden karámban kapom meg a bónuszt. Én főleg a 2 olcsóbb dolláros növényből vásároltam, azok etetéskor kellene hogy adják a pontokat. Ezt többnyire meg is teszik, viszont van pár karám ahol nem. És a múzeumban is gondok vannak néha, pedig ott vannak a sok pontot hozó "őslények". Örömmel láttam (bár kiforgatni nem sikerült) hogy a bronz csomagba bekerültek az új növényekből:D

Köszönöm az információt. Én is örülök, hogy bővült a bronz gyorsító választéka. :)

A pontok csak nem láthatóak gondozáskor, vagy nem is íródnak fel?

Dettiti

HozzászólásSzerző: Dettiti » 2015.10.15. 09:33

Hangának: Hú, erre nem tudnék válaszolni, mert csomó munkásom dolgozik így folyton változnak a pontok. Viszont egymás mellett van 2 karámom, és az egyikben röpködnek a lila plusszok, a másikban meg nem. A múzeumban pedig locsoláskor sem ad a karámnövényekre pontot (bár a vízcsepp megjelenik), és etetéskor sem - vagy legalábbis nem írja ki. Viszont emlékszem hogy tegnap volt amikor a múzeumban is adott valahol, szóval változó... Néha egyébként 1-1 munkatársam is lefagy, ilyenkor nézek nagyot miért van olyan kevés látogatóm:-( Erre elég szokott lenni ha újra belépek.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.15. 14:12

Dettiti írta:Hangának: Hú, erre nem tudnék válaszolni, mert csomó munkásom dolgozik így folyton változnak a pontok. Viszont egymás mellett van 2 karámom, és az egyikben röpködnek a lila plusszok, a másikban meg nem. A múzeumban pedig locsoláskor sem ad a karámnövényekre pontot (bár a vízcsepp megjelenik), és etetéskor sem - vagy legalábbis nem írja ki. Viszont emlékszem hogy tegnap volt amikor a múzeumban is adott valahol, szóval változó... Néha egyébként 1-1 munkatársam is lefagy, ilyenkor nézek nagyot miért van olyan kevés látogatóm:-( Erre elég szokott lenni ha újra belépek.

A karámdekorációval kapcsolatos problémával fordulj a Támogatáshoz: https://help.upjers.com/hu/ Igazából sajnos konkrétumokat nem tudok jelenleg ezügyben írni. :/
A munkatárs lefagyásával kapcsolatban türelmedet kérném. Dolgoznak a hiba elhárításán.

Dettiti

HozzászólásSzerző: Dettiti » 2015.11.03. 23:51

Sziasztok! Úgy tűnt végre "működnek" a karámdekorációim, most viszont meglepődve tapasztalom hogy ahol több db szerepel egyféle díszből (pl. 3 here) ott csak 1 ad pontot. Ez egy új szabály? Csak mert akkor szólni kellene, mert eleinte nem így volt, van karámom ahová 6 réti herét is vettem. nicefrown
Szerkesztve: Közben megint változott, gondolom tesztelték, mert ma olvastam a frissítési naplóban hogy max. 10 db ad pontot ezentúl egyféle díszből.

cimike2

HozzászólásSzerző: cimike2 » 2015.11.15. 07:06

Ismerősöm kertjével beragadt egy szervezeti feladatba,mert a kilépett tagnak semmi nincs már a kertjébe.Már eltelt több mint 48 óra, /12.-n este 6 körül/ és a rendszer nem zárja le a feladatot autómatikusan.Kérlek nézzétek meg.

Vissza: “1. szerver”