Hibabejelentés

sünike79

Re: Hibabejelentés

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2015.09.23. 13:25

erás1971 írta:Sziasztok!Már lassan egy hónapja hogy a játékban a szövetkezeti feladatokat nem tudom csinálni.A férjem annyi mindent próbált már a gépen de sajnos semmi eredménye!!!!Mit csináljak kérlek segítsetek ha tudtok!Köszönöm szépen Erás1971

Szia!

Mi a gond pontosan? Nálam simán mennek a szervezeti feladatok.
Nem lehet, hogy az épületed állapota nullán van?

voyage

HozzászólásSzerző: voyage » 2015.09.23. 16:38

Sziasztok!

Gabesz, köszönöm az infot. Én azt hiszem, maradok a blokkolónál. Sokáig nem jöttek reklámok, aztán egy böngésző frissítést követően özönleni kezdtek, nem tudtam tőlük én se játszani, meg semmi mást se csinálni a neten, minden egyes mozdulatra kb 3-4 reklám borította el a böngészőt, és ezek nem upjers reklámok voltak. Nekem windows 8 van, jogtiszta, és van telepítve vírusirtó program is, szintén jogtiszta. Eddig nem volt megjelenítési gond, csak a flash player hal meg folyton, nem gondolom, hogy az emiatt lenne, mert a blokkoló telepítése előtt is tapasztaltam összeomlást a flashnél. Amíg nem okoz gondot, én hagyom a gépen a blokkolót. De köszönöm az infot, ha esetleg lenne gond (de remélem nem lesz), akkor ezt is ellenőrzöm majd.
Ami az állatkát illeti, a támogatás tudja vajon, hogy melyik szinttől kellene megjelennie, vagy hogy forgatható-e? Mert a szervezetemben eddig senki se látott még, se alacsonyabb szintűek, ahol kevesebb a tárgy, se magasabb szintűek, ez kicsit gyanús, ezért kérdeztem rá. Jó lenne tudni, hogy egyáltalán lehet-e forgatni, mert nem mindegy.

üdv

voyage

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.24. 07:26

Voyage: ha blokkoló nélkül özönlenek a reklámok, akkor vírusos a géped, ilyen egyszerű. Konzultálj szakemberrel, mert blokkoló ide-oda, amíg vírus van a gépeden, nincsenek biztonságban az adataid.
A másik dologgal kapcsolatban, nem fogsz neki örülni, de jó tanácsként írom: néha egyszerűen csak játszani kell, voyage, és játék közben megtapasztalni a dolgokat. És akkor vagy így lesz, vagy úgy lesz, de ahogy lesz, az a játék, ahhoz kell igazodni, annak mentén kell érvényesülni. Játékok sok tucatján dolgozunk, mindegyik játékban kismillió aprócseprő adat van, gyakran maga a programozó se tudja kútfejből megmondani, hogy éppen x játékban pont mi hogy van beállítva, mi mikor jelenik meg, mi mennyi pont, mi hány százalék, esetleg akkor, ha előzetesen két napig visszamenőleg átnyálazza a programnyelvet, de erre meg nincs szabad kapacitás. És ezek az adatok bármikor változhatnak is, tehát nem is szívesen teszünk közzé mindent a legmesszemenőbb részletekig, mert nem tudjuk vállalni, hogy később magyarázkodjunk, hogy x dolog miért lett 1 pontos, miért nem maradt 2. Tehát megértésed kérem, a hasonló kérdéseidre nagyon kis eséllyel fogunk valaha is teljesen pontos választ adni, ehelyett egyszerűen csak tapasztald ki a dolgokat, osszátok meg egymással a tapasztalatot, vegyétek figyelembe a lehetőségeket (pl. gondold végig, hogy milyen pici az esélye, hogy éppen vadkutyát kapsz egy barátgyorsítóban, és akkor látod, hogy nem kell ahhoz semmilyen hiba, hogy pár hónapig ne találj ilyet, simán megeshet, hogy akár éveken keresztül pont nem ilyen kártyát kapsz a csillagos kártyák közt), satöbbi.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

erás1971

HozzászólásSzerző: erás1971 » 2015.09.24. 10:48

Nem látnak a szövetkezeti társak sem hogy segítséget kérnék.Én meg egyszerűen nem tudok semmilyen feladatot csinálni .Erás

erás1971

HozzászólásSzerző: erás1971 » 2015.09.24. 10:49

sünike79 írta:
erás1971 írta:Sziasztok!Már lassan egy hónapja hogy a játékban a szövetkezeti feladatokat nem tudom csinálni.A férjem annyi mindent próbált már a gépen de sajnos semmi eredménye!!!!Mit csináljak kérlek segítsetek ha tudtok!Köszönöm szépen Erás1971

Szia!

Szia!nem látnak a szövetkezeti társak hogy segítséget kérnék meg a feladatokat egyáltalán nem tudom csinálni.Erás

sünike79

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2015.09.24. 11:05

erás1971 írta:
sünike79 írta:

Szia!

Szia!nem látnak a szövetkezeti társak hogy segítséget kérnék meg a feladatokat egyáltalán nem tudom csinálni.Erás

Szia!

Rákattintottál, hogy szerelőt/javítást kérsz az épületed állapotára? Ha már rákattintottál, akkor szürke a gomb. Hány százalékos az épületed?
És pontosan mit jelent, hogy nem tudsz feladatot csinálni? Nem jelenik meg az "Elvállalom" gomb, vagy szürke?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.24. 11:14

Erás, 2%-on áll a szakmai épületed. Kattints a környezetvédelmi megbízott épületére és hívj az erre szolgáló gombbal szerelőt. Ha megvan az épület tatarozása, akkor majd megint fogod tudni teljesíteni a feladataidat.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

erás1971

HozzászólásSzerző: erás1971 » 2015.09.24. 11:23

Gabesz írta:Erás, 2%-on áll a szakmai épületed. Kattints a környezetvédelmi megbízott épületére és hívj az erre szolgáló gombbal szerelőt. Ha megvan az épület tatarozása, akkor majd megint fogod tudni teljesíteni a feladataidat.

A szerelő már régen kértem de nem láttak és nem is tudtak így segíteni.Most megint kértem hátha lát már valaki.Szürke az egész majd meglátom mi lesz.Ha sikerül az jó lesz ha nem akkor így marad.Köszi a segítséget ha nem lesz változás megint írok.Erás

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.24. 11:48

Látniuk kell, a szervezetben van a feladatok kategóriája, ott mindenki minden feladatot áttekinthet, látni, milyen szakmával lehet azt elfogadni, vagy ha elfogadta valaki, ki fogadta el. Biztos valami félreértés történt a múltkorában. Ne feledj egyeztetni is a szervezeti tagokkal, fontos a kommunikáció. Nyugodtan kiírhatod az üzenőfalra is, hogy szerelésre vársz. Ha mégis gond lesz, persze csak írj, de nem volt ezzel még sose gond, tehát most se tartom valószínűnek, hogy probléma merülne fel.

erás1971

HozzászólásSzerző: erás1971 » 2015.09.25. 09:51

csak itt tudok írni.Nagyon szépen köszönöm a segítséget megoldódott a problémám.Azelőtt írtam is az üzenőfalra a szöviben de nem láttak mint írtam.Most minden helyreállt mennek a feladatok és látnak már az a lényeg!!!!!!Kitudja mi volt a gond de már nincs az a lényeg!!!!Erás

Vissza: “1. szerver”