Hibabejelentés

hablaty

Re: Hibabejelentés

HozzászólásSzerző: hablaty » 2014.07.27. 07:33

Sziasztok!
Engem ma ezzel fogadott a játék :(
An error occurred
Application error
Uncatched!
Mi lehet a baj?és mikor jön helyre? köszönöm a választ:)
Nem volt még ilyen mióta játszok

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.27. 07:39

Szia

A hiba minden játékost érint és nem csak a magyar szervereken. Biztos vagyok benne, hogy amint tudják, a programozók ki fogják javítani a hibát.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Esthajnal

HozzászólásSzerző: Esthajnal » 2014.07.27. 09:34

Miért nem lehet reggel óta belépni az állatkertbe?? nicefrown

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.27. 09:45

Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

AngelTimi88

HozzászólásSzerző: AngelTimi88 » 2014.09.30. 19:35

schultzkrisz írta:Üdv!
Nah én itt hagytam abba ezt a játékot elképesztő lassú nem lehet normálisan játszani :(
A fentieket ne ird nekem mert nem nagyon érdekel tudom mit kell tenni és a gépemmel, netemmel minden rendben van.
Más játékoknál nincs ilyen gond csak a vidámparkossal meg az állatkertessel :(

Köszöntem az eddigieket

:!: :!: :!: Vegyétek ki az ÁLLATANIMÁCIÓt a beállításoknál és gyors lesz!!!! :!: :!: :!:

icuka2

HozzászólásSzerző: icuka2 » 2015.09.22. 13:55

Szerver, felhasználóazonosító Icuka2

b) Internetböngésző típusa és verziója
Firefox 40.03.

c) Hiba előfordulásának ideje
valahányszor fellépek az internetre vagy egy oldalt szeretnék megnyitni mindegy, hogy mit, olyan oldalak jelennek meg, hogy "alibaba, vatera, elittárs, stb. kifogyhatatlan a tárház.

d) Hiba leírása
Folyton felugró veboldalak, reklámok, bármit szeretnék nézni, olvasni vagy játszani egyszerűen őrjítő!!!!!

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?
Köszönöm ha valaki segít! egyszer már valamelyik fórumon láttam hogy mások is ilyen gondokkal küzdenek, de sajnos nem találom a választ sem..

Köszönettel: Icu

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.22. 14:23

Szia

Ebben sajnos nem tudunk segíteni. Ahhoz, hogy el tudd tüntetni a reklámokat szakember segítségére van szükséged.
Kapja el a kémprogramokat, mielőtt azok kárt tehetnének

Bevezetés

Volt már olyan, hogy egy érdekes hirdetésre kattintott böngészés közben, és felugró ablakok özönlötték el a képernyőjét, vagy hirtelen a böngésző nem kívánt webhelyekre ugrott? Vagy telepített egy ingyenes letöltést, és azt vette észre, hogy a számítógépe hirtelen lelassul, és az Ön számára láthatatlanul egy program nyomon követi az Ön online tevékenységeit?

Üdvözöljük a kémprogramok és reklámprogramok misztikus világában. Ezek a programok több mint idegesítők. Biztonsági kockázatot is jelenthetnek az olyan átlagos internetfelhasználó számára, mint Ön.

Kém- és reklámprogramok

A kémprogram általában az Ön tudta és engedélye nélkül találja meg az utat a számítógépre. A háttérben fut, információkat gyűjt, és figyeli az Ön tevékenységeit. Számos kémprogram gyűjt a számítógéppel és használatának módjával kapcsolatos adatokat. Például figyelheti az Ön webböngészési szokásait. Azonban léteznek még kifinomultabb kémprogramok is, amelyek személyes adatokat gyűjtenek és továbbítanak a személyazonosság-tolvajok számára a webhely-jelszóktól és -felhasználónevektől kezdve a hitelkártyaszámig és csevegőüzenetek másolatáig.

A reklámprogram kissé eltér a kémprogramtól; ennek célja elsődlegesen a hirdetési tartalmak számítógépen való megjelenítése. A gyakran előugró ablakokat megjelenítő reklámprogramok más webhelyek hirdetéseit és hivatkozásait jelenítik meg a képernyőn. Számos ilyen hirdetés megkérdőjelezhető legitimitású termékeket reklámoz. Néhány reklámprogram figyeli az Ön böngészési tevékenységeit, majd ezeket az információkat arra használja, hogy célzottabb hirdetési tartalmat jelenítsen meg. Néhány embert ez nem zavar, de mások ezt a személyes adatokkal való visszaélésnek tartják.

A legfontosabb, hogy szeretné-e ezt a programot a számítógépén látni? Ha veszélyezteti a számítógépet vagy személyes biztonságát (vagy akár csak terhessé válik), akkor egyértelműen a nem kívánt szoftver kategóriájába esik. És ez azt jelenti, hogy meg kell tanulnia, miként bánjon vele.

Hogyan távolíthatók el a kémprogramok és reklámprogramok?

Akár biztonsági kockázatot jelentenek, akár fejfájást okoznak, világos, hogy néhány kémprogram több mint apró kellemetlenség. Például néhány kémprogram és reklámprogram a háttérben dolgozva lefoglalhatja a számítógép összes erőforrását, a teljes rendszert megbénítva ezáltal. Miközben a lassú számítógép idegesítő mindenki számára, különösen az otthoni irodai dolgozók számára.

Ezek a programok gyakran más programokkal települnek. Értelemszerűen van erre utaló jelzés a szoftver licencszerződésében. Azonban ezek a licencszerződések általában elég hosszúak, és a legtöbb ember nem olvassa végig őket. Egy jellemző esetben a kémprogram vagy reklámprogram az internetről ingyenesen letöltött programmal együtt érkezik. Míg néhányan ezt korrekt kompromisszumnak gondolják – hiszen az ingyenes szoftverért cserébe a hirdető megtekintheti az Ön szokásait –, mások megtévesztőnek és támadónak gondolják.

Közben számos nem kívánt szoftver telepedik meg a számítógépen webböngészés közben. Több esetben ezek egy letöltésre igyekeznek rávenni a felhasználót egy felugró ablakra vagy hamis párbeszédpanelre való kattintással. Néhány felugró üzenet „sürgős” vagy csábító üzenetet tartalmaz. Ez lehet egy ingyenes ajándék vagy beváltható dolog, amelynek megtekintéséhez le kell töltenie egy szoftvert. Gyakran úgy tűnik, hogy a megjelenő ablak egy „igen” vagy „nem” választást kínál. Azonban a valóságban, ha az ablakra kattint, azzal letölt egy kémprogramot vagy reklámprogramot a számítógépére, ezért ügyeljen rá, hogy csak zárja be ezeket az ablakokat.

Hogyan kerülhetők el a kémprogramok és reklámprogramok?

Számos nem kívánt szoftver azért kerül a számítógépére részben, mert Ön valamit tesz vagy nem tesz. Az alábbiakban megtudhatja, hogyan kerülheti el a kémprogramokat és reklámprogramokat:

Válogassa meg, mit tölt le számítógépére. A letöltés előtt győződjön meg róla, hogy valóban szüksége van az adott programra. Ha soha nem hallott még a szoftver gyártójáról, akkor gondosan olvassa el a webhelyét, hogy többet tudjon meg a technológia mögött álló emberekről, és magáról a technológiáról is. Ezenfelül figyelje az ActiveX-et, amely gyakori eszköze a felhasználók tudta és beleegyezése nélküli telepítésnek. Az ActiveX-et a böngésző beállításaiban kapcsolhatja ki, és bármikor visszakapcsolhatja, amennyiben egy megbízható webhelynek szüksége van rá.
Olvassa el a licencszerződéseket. Fárasztónak tűnhet ezeknek a licencszerződéseknek a végigolvasása, de a biztonság érdekében ne csak végiglapozza ezeket az aljukig, és kattintson az „Elfogadom” gombra az ingyenes programok telepítésekor. Gondosan olvasson el minden szerződést, és keressen az információgyűjtésre vonatkozó részeket, amelyek kémprogramra vagy reklámprogramra utalhatnak az ingyenes program mellett.
Ismerje fel a kémprogram-ellenes csalásokat. A web tele van olyan „kémprogramok elleni” eszközökkel, amelyek alig vagy nem is tesznek semmit a kémprogramok ellen, sőt, néhányuk csak ront a helyzeten. Ezen eszközök forgalmazói gyakran ingyenes vizsgálatokat kínálnak, melyek szinte minden alkalommal több száz kémprogramot azonosítanak a számítógépen. Ezután szinte azonnal megkérdezik, hogy meg szeretné-e vásárolni kétes programjukat.
Óvakodjon a kattintható reklámoktól. Próbálja meg elkerülni a kattintható reklámokat megjelenítő programokat, különösen az ingyenes programokat. Ezeknek a reklámok figyelmeztető jelek. Ha kattint rájuk, előfordulhat, hogy valaki azt figyeli, hogyan reagál rájuk.
Összefoglalás

Sajnos a kémprogramok és reklámprogramok nem tűnnek el egyhamar. Azonban Ön meghatározhatja, mi nyer bebocsátást, mi marad kint, és mi marad a számítógépen.

Esetleg kipróbálhatsz egy ESET online szkennert. Ez egy online vírusirtó. Használatakor ki kell kapcsolnod a gépeden lévő vírusirtót nehogy összeakadjanak.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

voyage

HozzászólásSzerző: voyage » 2015.09.22. 20:11

Sziasztok!

Icuka2, én azt tudom javasolni, hogy a böngészőhöz tölts le reklámblokkolót, elvileg az kellene segítsen. Nekem is jöttek a reklámok, mióta blokkolót letöltöttem, azóta nincs reklám. Többféléből választhatsz. Neten keress rá. Szerintem fog segíteni.

Nekem kérdésem lenne, vagy hiba, nem tudom: normális, hogy még egyszer se láttam vadkutyát barátcsillagos kártyáknál, mióta betették a játékba? 83. szinten vagyok, szerintem már kellene jönnie. Valaki tudna ebben segíteni, hogy hiba van, vagy nem forgatható, vagy még magasabb szinten lehet csak forgatni? Más is jelezte már a szervezetemben, hogy ő sem látott még, pedig ő meg már 90. szint felett jár.

Előre is köszönöm.

üdv

voyage

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.23. 10:54

Voyage: ha reklámblokkolókat használsz, jó eséllyel számíthatsz rá, hogy előbb-utóbb valamelyik játékban megjelenítési gondot fog okozni. Nem mindig tud egy reklámblokkoló különbséget tenni egy online játék felülete és egy reklám felülete között. Tehát neked is azt javaslom, hogy kapcsold ki. Használhatod, csak akkor számíts rá, hogy bizony okozhat gondot, tehát ha így lesz, akkor majd tudd, hogy oka lehet a blokkoló.
Nem kerül egyébként a játékos szeme elé a játékaink kapcsán annyi reklám, hogy zavaró legyen, gyakran egyáltalán nincsenek is igazi reklámjaink, hanem a reklámcsíkban mondjuk egy másik játékunk hirdetése megy, az meg igazán nem zavaró.
Icuka2-nek egyszerűen vírusos a gépe, Icuka, tessék vigyázni a számítógépre, pillanatok alatt rátelepülnek vírusok. Érdemes legújabb és jogtiszta szoftvereket használni (pl. egy régi Windows XP már nem támogatott, garantáltan vírusos lesz a gép, ha ezt használja valaki), és fontos egy jó vírusirtó, el lehet gondolkodni Linux használatán is, és így tovább. Szakember ebben személyre szabott tanácsot ad.
Voyage: milliónyi tárgy van az egyes játékokban, némelyik beszerezhető így vagy úgy, némelyik nem, mi se tudjuk ezt mindig pontosan és ez egyébként is folyamatosan változik. Én úgy tudom, hogy teljes értékűen játékban van az állat. Ha eljön az ideje, hogy vadkutya részletet adjon a barátcsillagos pakli, akkor biztos fog adni, bár hozzáteszem, minél több a kártya egy játékban, annál kisebb az esély, hogy éppen ez vagy az a kártya lesz az ajándékod.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

erás1971

HozzászólásSzerző: erás1971 » 2015.09.23. 13:03

Sziasztok!Már lassan egy hónapja hogy a játékban a szövetkezeti feladatokat nem tudom csinálni.A férjem annyi mindent próbált már a gépen de sajnos semmi eredménye!!!!Mit csináljak kérlek segítsetek ha tudtok!Köszönöm szépen Erás1971

Vissza: “1. szerver”