Hibabejelentés

Hanga

Re: Hibabejelentés

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.17. 05:49

cimike2 írta:Ismerősöm kertjével beragadt egy szervezeti feladatba,mert a kilépett tagnak semmi nincs már a kertjébe.Már eltelt több mint 48 óra, /12.-n este 6 körül/ és a rendszer nem zárja le a feladatot autómatikusan.Kérlek nézzétek meg.
Szia

Ha azóta még nem oldódott meg a probléma, akkor az ismerősöd írjon a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/ Ott tudnak neki segíteni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

loretta2008

Hozzászólás Szerző: loretta2008 » 2015.12.07. 17:45

sziasztok november 27.én volt gyémánt akciós vásárlás 10% ot később írják jóvá de én nem kaptam meg a 10% ot még mai napig se egyszer eltünt a jel oldalról ami mutatta hogy mikor kapom meg a jutalmat de nem nőtt a gyémántok mennyisége.játékos azonosítóm:6512812 játék verzió:v2-0189 My free zoo játék loretta2008 a játékos nevem köszönöm

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.12.08. 18:15

loretta2008 írta:sziasztok november 27.én volt gyémánt akciós vásárlás 10% ot később írják jóvá de én nem kaptam meg a 10% ot még mai napig se egyszer eltünt a jel oldalról ami mutatta hogy mikor kapom meg a jutalmat de nem nőtt a gyémántok mennyisége.játékos azonosítóm:6512812 játék verzió:v2-0189 My free zoo játék loretta2008 a játékos nevem köszönöm
Szia

Csak a játékban elköltött prémiumvaluta 10%-át lehetett visszakapni. A prémiumvaluta-vásárlás nem számított bele az akcióba.
További információt itt találsz: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 05#p586690

simokovicsgyuri

Hozzászólás Szerző: simokovicsgyuri » 2015.12.11. 23:49

Sziasztok, nem tudom már más is találkozott-e ezzel problémával mindenesetre én már többször is. A gondom az hogy, a szervezet végez a feladattal pl.: 8 órakor, én belépek 11 órakor és az aktuális bónusz TP -t nem kapom meg automatikusan, csak ha rákattintok a szervezet fejlécére, holott már ketyeg a 72 órás bónusz idő. És úgy tesz mintha most indulna a 72 órás vissza számlálás, holott már 3 óra eltelt belőle. (Természetesen ennyivel nem lesz hosszabb nekem sem a bónusz idő.) Miután most elfelejtettem a szervezet fejlécére kattintani így most buktam a bónusz TP-met. Jó lenne ha tudnátok ezzel kezdeni valamit. Ha csak nem egyedi problémáról van szó. Jó szórakozást a játékhoz mindenkinek, köszönöm.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.12.16. 00:59

simokovicsgyuri írta:Sziasztok, nem tudom már más is találkozott-e ezzel problémával mindenesetre én már többször is. A gondom az hogy, a szervezet végez a feladattal pl.: 8 órakor, én belépek 11 órakor és az aktuális bónusz TP -t nem kapom meg automatikusan, csak ha rákattintok a szervezet fejlécére, holott már ketyeg a 72 órás bónusz idő. És úgy tesz mintha most indulna a 72 órás vissza számlálás, holott már 3 óra eltelt belőle. (Természetesen ennyivel nem lesz hosszabb nekem sem a bónusz idő.) Miután most elfelejtettem a szervezet fejlécére kattintani így most buktam a bónusz TP-met. Jó lenne ha tudnátok ezzel kezdeni valamit. Ha csak nem egyedi problémáról van szó. Jó szórakozást a játékhoz mindenkinek, köszönöm.
Szia

Ha még fennáll a probléma, írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/

Micka1980

Hozzászólás Szerző: Micka1980 » 2015.12.29. 13:47

T. Támogatás!

A segítségeteket szeretnénk kérni. Párom a vagyon.vedelem (myfreezoo néven) regisztrált pár barátot, az egyik ma érte el a 15-ös szintetet (porcelan1001755) és nem kapta meg érte az ígért 10 gyémántot. Kérlek titeket nézzétek meg, hogy mi lehet a baj. Illetve nem tudom, hogy tudtok-e róla de alig lehet meghívni barátot (a 10 gyémántos jutalomért) mert ahogy "@"-ot tennék kidob és újra be kell lépni, kérlek ezt is javítsátok ha tudjátok. Várom válaszotokat! Köszönöm: Micka1980

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2015.12.29. 20:10

Micka1980 írta:T. Támogatás!

A segítségeteket szeretnénk kérni. Párom a vagyon.vedelem (myfreezoo néven) regisztrált pár barátot, az egyik ma érte el a 15-ös szintetet (porcelan1001755) és nem kapta meg érte az ígért 10 gyémántot. Kérlek titeket nézzétek meg, hogy mi lehet a baj. Illetve nem tudom, hogy tudtok-e róla de alig lehet meghívni barátot (a 10 gyémántos jutalomért) mert ahogy "@"-ot tennék kidob és újra be kell lépni, kérlek ezt is javítsátok ha tudjátok. Várom válaszotokat! Köszönöm: Micka1980
Szia!

Valószínűleg nem azon a linken keresztül regisztrált a meghívott barát, amit a kiküldött email-ben kapott. Csak abban az esetben jár a 10 gyémánt a meghívó félnek.

A kukac jelet úgy írd be, hogy bemásolod valahonnan, pl. a géped jegyzettömbjéből, úgy nem fog kidobni.

Micka1980

Hozzászólás Szerző: Micka1980 » 2015.12.29. 22:37

T. Támogatás!

Azon a linken keresztül regisztrált mert mi regisztráltunk neki. Az igaz, hogy porcelan100-ra akartunk regisztrálni aztán elvileg elfogadta, de mégis más lett a neve... nem értem, de több ilyen is volt már. Régebben ezek a funkciók normálisan működnek, de sajnos egyre több olyat látok a játékban ami már nem úgy működik mint anno...; segítségét előre is köszönöm.

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2015.12.29. 23:18

Micka1980 írta:T. Támogatás!

Azon a linken keresztül regisztrált mert mi regisztráltunk neki. Az igaz, hogy porcelan100-ra akartunk regisztrálni aztán elvileg elfogadta, de mégis más lett a neve... nem értem, de több ilyen is volt már. Régebben ezek a funkciók normálisan működnek, de sajnos egyre több olyat látok a játékban ami már nem úgy működik mint anno...; segítségét előre is köszönöm.
Mást nem tudok ez ügyben mondani. Ha arról a linkről lett regisztrálva meg kellett hogy kapjátok a 10 gyémántot.
Esetleg még az jöhet szóba hogy már túl sok barátot hívtatok meg ilyen formában. Úgy tudom egy játékos maximum 30 barátot hívhat meg úgy, hogy kapjon érte jutalmat.
Feltételezem hogy csak segíteni akartatok a regisztrációban, de másik IP címről játszott a barát. Lehet egy IP címről több játékfiók, azok között viszont nem lehet nagyobb volumenű összejátszás, mert az felveti a többfiókozás gyanúját. Egy felhasználónak pedig egy fiókja lehet.

Válasz küldése

Vissza: “1. szerver”