Hibabejelentés

pompadur

Hibabejelentés

Hozzászólás Szerző: pompadur » 2013.07.02. 21:58

Napok óta nem szabadul fel a helyem a barátlistámon, kb.5 napja az írja,hogy a hely holnap felszabadul,de nem történik semmi és nem tudok új barátot felvenni a listámra!

Moszat_86

Re: Hibabejelentés

Hozzászólás Szerző: Moszat_86 » 2013.07.03. 17:50

sziasztok!
napok óta azt írja a rendszer, hogy Belső alkalmazáshiba. Kérjük jelentkezz be újra.
Hiába jelentkezek be újra megint csak ezt a hiba üzenetet kapom.
Van valakinek valami ötlete...?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.07.04. 19:38

pompadur írta:Napok óta nem szabadul fel a helyem a barátlistámon, kb.5 napja az írja,hogy a hely holnap felszabadul,de nem történik semmi és nem tudok új barátot felvenni a listámra!
Szerintem ez nem ehhez a játékhoz tartozik, de dolgozunk rajta annál, ahová való.
Moszat_86 írta:sziasztok!
napok óta azt írja a rendszer, hogy Belső alkalmazáshiba. Kérjük jelentkezz be újra.
Hiába jelentkezek be újra megint csak ezt a hiba üzenetet kapom.
Van valakinek valami ötlete...?
Ha a játékba be tudsz lépni, de nem töltődik be és nem indul el, annak jellemzően betöltési oka van, esetleg a böngészővel és a Flash Player alkalmazással lehet még gond.

Ez a játékunk Flash alapú, tehát előfeltétel, hogy a számítógépeden legyen friss a Flashplayer alkalmazás.
Ha nem töltődik be az oldal, akkor valószínűleg a Flashplayer sajnos nem a legfrissebb a számítógépeden. A legfrissebb verziót az alábbi linken töltheted le és telepítheted:

http://get.adobe.com/de/flashplayer/

Alternatív megoldásként használj Google Chrome böngészőt, melybe eleve be van építve a Flashplayer, mindig önállóan frissül, egész biztosan fogsz tudni vele játszani.
Itt tudod letölteni:

http://www.google.com/chrome/?hl=hu

Természetesen a Flash alkalmazások betöltődése eltarthat néhány másodpercig.

Végül, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem tud betöltődni a játék, mert internetes kapcsolati probléma merült fel. Ez leggyakrabban mobilnetes felhasználókkal fordulhat elő. A gprs-es, tehát rendkívül alacsony sávszélességű mobilnettel sok időbe telhet, mire betölt a Flash-alkalmazás, addig jellemzően csak a hátteret látod. Ha erről lenne szó, lépj kapcsolatba az internetszolgáltatóddal további tanácsért. Megeshet, hogy elegendő a mobilneted szoftverének eszközkezelőjében beállítani, hogy csak!!! szélessávon kapcsolódjon a központra, ami sokkal jobbá teheti a játékélményedet. Az internetszolgáltatók ügyfélszolgálata rendszerint szívesen segít a modemek legoptimálisabb beállításában.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Dolphine1

Hozzászólás Szerző: Dolphine1 » 2013.07.09. 06:10

T. Fórum!

2 hete hanem több ideje, h lassú a játék de annyira,h játszani se lehet vele... azt hittem, h a géppel van vmi megkérdeztem a barátomat neki is lassú kérem csináljanak vele vmit mert így a játék nem élvezhető köszönöm

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.07.09. 12:19

Dolphine, maga a játék nem lassú, a fiókod ugyanolyan, mint a többi játékosé, ilyen jellegű hibák nincsenek.
Hanem nézd végig a számítógépedet, pl. kap-e internetet, nem szűkítették-e be a mobilneted sávszélességét, több böngészőben is lassúnak bizonyul-e a dolog, friss-e a Flash Player a gépeden, nem túl megterhelő-e már a sok grafika megjelenítése a gépednek, nem lenne-e jobb korlátozni pl. a megjelenített látogatók számát a beállításoknál (fogaskerék ikon) és így tovább. Itt lesz a kutya elásva.

Fontos: a fórumban igyekezz mindent a megfelelő helyre írni, kérjük, ne írj be más témája alá, keress hasonló témát, és nézd meg, hogy akinek hasonló panasza volt, milyen választ kapott, vagy nyiss új témát, ha biztosan még senki nem jelzett hasonló gondot.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

schultzkrisz
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: schultzkrisz » 2013.07.28. 22:00

Üdv!
Nah én itt hagytam abba ezt a játékot elképesztő lassú nem lehet normálisan játszani :(
A fentieket ne ird nekem mert nem nagyon érdekel tudom mit kell tenni és a gépemmel, netemmel minden rendben van.
Más játékoknál nincs ilyen gond csak a vidámparkossal meg az állatkertessel :(

Köszöntem az eddigieket

BlueTornado

Hozzászólás Szerző: BlueTornado » 2013.07.31. 12:08

Hétfő délutántól folyamatos problémáim vannak - először csak az állatkerttel, ma délelőttől már a vidámparkkal is.
Június 29. hétfőn délután kezdődött azzal, hogy em töltötte be az állatkert a standokat (a plüssállatosakat meg a lufist meg igen). Kedd délután nem tudtam bejelentkezni a játékba.
Ma délelőttől a vidámparkba nem tudok bejelentkezni.
A probléma Windows XP, IE8 és legfrissebb Opera platformon jelentkezik; Windows 7 és IE10 alatt minden jó.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.07.31. 12:16

BlueTornado írta:Hétfő délutántól folyamatos problémáim vannak - először csak az állatkerttel, ma délelőttől már a vidámparkkal is.
Június 29. hétfőn délután kezdődött azzal, hogy em töltötte be az állatkert a standokat (a plüssállatosakat meg a lufist meg igen). Kedd délután nem tudtam bejelentkezni a játékba.
Ma délelőttől a vidámparkba nem tudok bejelentkezni.
A probléma Windows XP, IE8 és legfrissebb Opera platformon jelentkezik; Windows 7 és IE10 alatt minden jó.
Írj a Támogatásnak.
( A második oldalon a "Következő"-re kattints)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

tibidi

polip!!

Hozzászólás Szerző: tibidi » 2013.08.05. 15:59

helló!!!
tegnap ki akartam fejleszteni a polipot és 25 gyémánt helyett 13 gyémántot el vett és új fejlesztésért 25 gyémántot kér mi a logika
kárba ment 13 gyémántom és a bővítmény el készült ..
köszönöm

Vad

Re: polip!!

Hozzászólás Szerző: Vad » 2013.08.05. 16:44

tibidi írta:helló!!!
tegnap ki akartam fejleszteni a polipot és 25 gyémánt helyett 13 gyémántot el vett és új fejlesztésért 25 gyémántot kér mi a logika
kárba ment 13 gyémántom és a bővítmény el készült ..
köszönöm
Szia!

A Polip attrakcio 2. bovitmenyenek kifejlesztese 13 gyemantba, a beepitese pedig 25 gyemantba kerul. Osszesen tehat gyemantbol a 2. bovitmenyre 38-at kell aldoznod.

Udv: Vidor

Válasz küldése

Vissza: “1. szerver”