Belépési hiba

garlic666

Re: Belépési hiba

Hozzászólás Szerző: garlic666 » 2013.05.23. 19:44

Köszi, itt is jó! grin

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.05.29. 13:06

frenky8 írta:Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, a mai napon megprobáltam bejelentkezni a játékba és az első szinttől akarta kezdeni a játékot holott a 30-ik szinten tartok a szerver 1-en. Nem tudom mit csináljak, hogy játszani tudjak.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Valamelyik adatodat hibásan adtad meg, és ezzel létrehoztál egy új portálfiókot, ezért van egyes szinten a kerted. A Támogatáshoz lehet fordulni ilyenkor segítségért.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

mamo1964

Hozzászólás Szerző: mamo1964 » 2013.07.18. 08:12

Segítséget kérnék! Két nap óta nem tölti be a játékot,mikor nagy nehezen betölt azt írja ki,hogy nem vagyok bejelentkezve!!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.07.18. 08:56

mamo1964 írta:Segítséget kérnék! Két nap óta nem tölti be a játékot,mikor nagy nehezen betölt azt írja ki,hogy nem vagyok bejelentkezve!!
Próbáld ki az oldalon leírtakat: Hibák a játékban
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

friderikamolnar

Hozzászólás Szerző: friderikamolnar » 2013.09.09. 09:27

Van egy kis problémám egyszerüen nem tudok belépni mert más felhasználot ad ki és az én nem adja ki mintha eltünt volna minden. A játékos nevem: mencsi2 Jolene ha csinálnának valamit mert ezzel a felhasználoval nem enged be és már a 30 valahányadik szinten vagyok. Jo lenne ha megtutnák ugy csinálni hogy mást ne engedjen be

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.09.09. 09:48

friderikamolnar írta:Van egy kis problémám egyszerüen nem tudok belépni mert más felhasználot ad ki és az én nem adja ki mintha eltünt volna minden. A játékos nevem: mencsi2 Jolene ha csinálnának valamit mert ezzel a felhasználoval nem enged be és már a 30 valahányadik szinten vagyok. Jo lenne ha megtutnák ugy csinálni hogy mást ne engedjen be
Ha van az állatkerthez portálfiókod, akkor próbálj meg onnan belépni. Ha nincs, de más játékodhoz van, akkor csupán importálni kell.
Belépsz a portálra, van ott egy imprtálás fül. Rákattintasz és kiválasztod a játék képét. Ha erre is kattintasz, akkor megjelenik egy ablak amiben kiválaszthatod a szervert és be tudod írni a felhasználónevet, valamint a jelszót.
Kép
Kép
Ha sikerült, akkor a "Játékaim" fülön megjelenik a zoo képe. Erre csak rá kell kattintani és máris beléptet a játékba.

Ha nincs portálod, akkor regisztrálhatsz egyet itt: http://hu.upjers.com/
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “1. szerver”