Eltűnt az állatkertem!!

sziszko666

Re: Eltűnt az állatkertem!!

HozzászólásSzerző: sziszko666 » 2014.06.05. 11:31

Tisztelt Myfreezoo
Egy ével ezelőtt kb még be tudtam lépni a állatkertembe egész szépen ki alakitottam nem pontosan tudom meg mondani hanyadik szinten voltam de 40 szint körül voltam. azzal a problémával fordulok őnökhoz hogy asztali számitógépen be adja a potos állat kertemmet de ha lap topal vagyok akkor mindig ujkertet add be ugyan erre a felhasználó néven és jelszon. és nem tudom miért.? legyennek szívesek utána nézni tőltöttem már le régebbi firefoxot cromotde ugysem adta be... és a legnagyobb problémám hogy nincsen asztali számitépem csak lap topom van egyszerűen nem tudok hozzá férni. miért?
előre is köszönöm megértésüket
Tisztelettel? myfreezoo felhasználó

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.06.05. 12:18

sziszko666 írta:Tisztelt Myfreezoo
Egy ével ezelőtt kb még be tudtam lépni a állatkertembe egész szépen ki alakitottam nem pontosan tudom meg mondani hanyadik szinten voltam de 40 szint körül voltam. azzal a problémával fordulok őnökhoz hogy asztali számitógépen be adja a potos állat kertemmet de ha lap topal vagyok akkor mindig ujkertet add be ugyan erre a felhasználó néven és jelszon. és nem tudom miért.? legyennek szívesek utána nézni tőltöttem már le régebbi firefoxot cromotde ugysem adta be... és a legnagyobb problémám hogy nincsen asztali számitépem csak lap topom van egyszerűen nem tudok hozzá férni. miért?
előre is köszönöm megértésüket
Tisztelettel? myfreezoo felhasználó

Szia

Mikor léptél be utoljára asztali számítógépből az állatkertedbe? Ezt azért kérdezem, mert 1 évvel ezelőtt is ugyanilyen problémád volt.

Ha a zoo-d portáltól független és ha emlékszel milyen e-mail címre regisztráltad, akkor kérj a játék oldalán új jelszót.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Titanilla100

HozzászólásSzerző: Titanilla100 » 2014.07.01. 12:21

Sziasztok!
A felhasználó nevem:Titanilla100 minden Upjers játékban. A My Free Zoo-t régen elkezdtem az 1. szerveren,eljutottam a 28-as szintig (ha jól emlékszem),de kb két hete eltűnt minden,és kezdhettem elölről.Na mire ezt feldolgoztam és belenyugodtam,az új kertemmel elkezdtem haladgatni,erre egyik belépésem alkalmával a "régit" adta be....Azóta ha az egyes szerverre megyek,felváltva hozza be az állatkerteket,hol a régit,hol azt amit most kezdtem.Szeretném ha csak az egyik maradna meg,lehetőleg a régi,a másik pedig törlődjön végleg.De alapvetően már az sem érdekel hogy melyik marad,csak ne váltogassák egymást. :) A 2. szerveren is kezdtem most egy állatkertet,ott nincs probléma.

Firefox böngészőt használok,de szerintem nektek kellene törölni az 1. szerveren valamelyik kertet,mert itt nem a böngésző a probléma,hanem én kutyultam be hogy újjat indítottam...vagy nemtom. :)
Előre is köszi a segítséget. Üdv:Titanilla100

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.01. 13:12

Titanilla100 írta:Sziasztok!
A felhasználó nevem:Titanilla100 minden Upjers játékban. A My Free Zoo-t régen elkezdtem az 1. szerveren,eljutottam a 28-as szintig (ha jól emlékszem),de kb két hete eltűnt minden,és kezdhettem elölről.Na mire ezt feldolgoztam és belenyugodtam,az új kertemmel elkezdtem haladgatni,erre egyik belépésem alkalmával a "régit" adta be....Azóta ha az egyes szerverre megyek,felváltva hozza be az állatkerteket,hol a régit,hol azt amit most kezdtem.Szeretném ha csak az egyik maradna meg,lehetőleg a régi,a másik pedig törlődjön végleg.De alapvetően már az sem érdekel hogy melyik marad,csak ne váltogassák egymást. :) A 2. szerveren is kezdtem most egy állatkertet,ott nincs probléma.

Firefox böngészőt használok,de szerintem nektek kellene törölni az 1. szerveren valamelyik kertet,mert itt nem a böngésző a probléma,hanem én kutyultam be hogy újjat indítottam...vagy nemtom. :)
Előre is köszi a segítséget. Üdv:Titanilla100

Szia

Úgy vélem, hogy a régi kerted portáltól független és ha a játék oldalán lépsz be a régi jelszavaddal és felhasználóneveddel, akkor az a zoo nyilik meg. Ha pedig a portálos neved ill. jelszavad írod be, akkor az új.
Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php Ott tudnak Neked segíteni.

Titanilla100

HozzászólásSzerző: Titanilla100 » 2014.07.01. 17:06

De éppen az a probléma hogy a régi kertem felhasználóneve és jelszava ugyanazint a portálon lévő kertemnek..mindkettő 1. szerveren van...Az egyiket ha lehet töröljétek légyszi...Üdv:Titanilla

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.01. 17:33

Titanilla100 írta:De éppen az a probléma hogy a régi kertem felhasználóneve és jelszava ugyanazint a portálon lévő kertemnek..mindkettő 1. szerveren van...Az egyiket ha lehet töröljétek légyszi...Üdv:Titanilla

A Támogatásnak írj. Ott tudnak segíteni.

AngelTimi88

HozzászólásSzerző: AngelTimi88 » 2014.09.18. 18:04

:!: FIGYELEM!!! :!:
Ha olyan problémád akad, mint nekem akkor itt a megoldás végre!
Hiba: 1-es szintre visszakerülés nagyobb szintről
Megoldás: Kezdőoldalon a jelszó melletti ,,elfelejtetted a jelszavad?,, linkre kattintva új jelszót kérsz az email címedre és ha azzal lépsz be, újra jó lesz :!: :!: :!:

AngelTimi88

HozzászólásSzerző: AngelTimi88 » 2014.09.30. 19:29

:!: FIGYELEM!!! :!:
Ha olyan problémád akad, mint nekem akkor itt a megoldás végre!
Hiba: 1-es szintre visszakerülés nagyobb szintről
Megoldás: Kezdőoldalon a jelszó melletti ,,elfelejtetted a jelszavad?,, linkre kattintva új jelszót kérsz az email címedre és ha azzal lépsz be, újra jó lesz :!: :!: :!:

Vissza: “1. szerver”