Eltűnt az állatkertem!!

Ibolya7808

Eltűnt az állatkertem!!

HozzászólásSzerző: Ibolya7808 » 2013.03.18. 11:57

a) Szerver, felhasználóazonosító :Szerver 1 , Ibolya7808

b) Internetböngésző típusa és verziója: Firefox 19.0.2

c) Hiba előfordulásának ideje: 2013.03.18

d) Hiba leírása: Beléptem reggel az állatkertembe és eltűnt mindenem olyan mintha most kezdenék játszani pedig már rég óta játszom (35. szintű állatkertem volt) A barátaim látják az állatkertem sőt segíteni is tudnak.

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?
Próbáltam kilépni belépni de mindig ugyan ez marad Sőt ami fura a szerver2-be is betudok lépni ugyanezzel a névvel és a jelszómmal

Kérem a mielőbbi korrigálást!!! veryangry nicefrown köszönöm

csipkebogyo

Re: Eltűnt az állatkertem!!

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.18. 13:39

Próbálj meg másik böngészővel belépni a kertedbe, mert a mozilla...hm...inkább nem mondok semmit. Google chrome jó lesz helyette.
A Mx Free Zoo frissítéseken esett át, többek között csatoltuk a portálhoz, ami azt jelenti, hogy az eddigi belépési gombok portálgombként funkcionálnak.

Ha google chrome böngészővel sem fogod a kerted rendesen látni, akkor írj a Támogatásnak!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Jokerno

HozzászólásSzerző: Jokerno » 2013.03.27. 15:49

Sziasztok!

A felhasználó nevem Jokerno
Szint: 35
1-es szerveren.
Most beléptem és eltünt mindenem, első szintről kell kezdjem. Mi történt???
Sőt felül nem is a felhasználó nevemet írja(Jokerno) hanem Jokerno504.... a többit nem látom.
Opera a böngészőm és eddig semmi probléma nem volt.
Mielőbb várom a válaszotokat!!!!!!!

Jokerno

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.27. 18:55

Arra gondolok, hogy ez a játék portálba integrálása miatt van. A Támogatás tud segíteni ebben az ügyben, aláírásomban a képre kattintva jutsz el hozzájuk.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Dorika130

HozzászólásSzerző: Dorika130 » 2013.03.30. 20:54

a barátnőmnek is ez van!!!!!!!
szintje:29
felhasználónév: agica7777
szerver: 1

és az"lett" az új neve: agica777789 (valami hasonló)

és ő is 1-es szintről kezdheti újra

böbebaba88

HozzászólásSzerző: böbebaba88 » 2013.03.31. 18:03

Sziasztok
böbebaba88 nevű kertem vki feltörte át irta a jelszót az email cimet
1es szerveren játszottam a 38as szinten jártam,2013.03.24 óta nem tudok belelépni
Opera a böngészöm
a támogatáson azt irták hogy nem adnak uj jelszót mert nem hejes email cimre kértem meg hogy gondoljam át kinek adtam meg a jelszavam

Sisy81

HozzászólásSzerző: Sisy81 » 2013.04.12. 14:02

Sziasztok!!!

Szerver:1
Felhasználó nevem: Sisy81
Én a Google Chrome-t használom!!!!
Sajnos én sem tudok vissza lépni az állatkertemre!!!!
Kb.:két hete nem tudok belépni az állatkertemre!!!!
Most ilyenkor mit lehet tenni??
Válaszokat előre is köszönöm!!!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.12. 15:18

Kérlek, olvasd el ezt: viewtopic.php?f=355&t=19648

Az újabb játékaink már csak Upjers-portálfiókkal vehetők igénybe, pl. a MFP játék is ilyen már. Az MFZ még nem ilyen volt, de efelé haladunk.
Ha mindkettő játékban van fiókod ugyanolyan adatokkal, akkor létezik egy Upjers-portálfiókod is azokkal az adatokkal, amivel az MFP játékra regisztráltál..

Ha a portálhoz nem kötött MFZ-fiókodhoz mondjuk kérsz egy új jelszót, azaz jelszót módosítasz rajta, majd mégis megpróbálsz a korábbi jelszavaddal belépni (mondjuk mert az van elmentve a böngésződben, vagy csak megszokásból), akkor érzékeli az Upjers-portálfiókod, hogy az ő adataival szerettél volna belépni, azaz úgy veszi, mintha szeretnél nyitni egy ehhez a portálfiókhoz tartozó játékosfiókot az adott MFZ-szerveren.

Ilyenkor van az, hogy volt egy magas szintű fiókod és hirtelen egy egyes szintűben találod magad. Semmi baj nincs, egyszerűen csak a portálfiókodba léptél be és ahhoz hoztál létre egy játékosfiókot, mégpedig azért, mert nem az eredeti MFZ-fiókod helyes belépési adataival léptél be. Lépj be az eredeti MFZ-fiókod helyes adataival és visszajutsz a magas szintű fiókodba.
Jó játékot mindenkinek!

Ellifain

HozzászólásSzerző: Ellifain » 2013.05.07. 18:50

Sziasztok!
Hasonló problémával küzdök én is. Olvastam a többi játékostársnak adott választ, de nem egészen értem, hogy mit is kellene csinálnom. Nem próbáltam jelszót változtatni. Alapból a Chrome-on játszok, megpróbáltam a mozillán, de ugyanúgy az első szintű kertbe dobott. Az MFP-n is vagyok regisztrálva, de már nem játszok. Akkor pontosan, magyarul leírva mit is kellene csinálnom, hogy visszakapjam a 38. szintű kertem?

Ildi1983

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2013.05.08. 06:55

Ellifain írta:Sziasztok!
Hasonló problémával küzdök én is. Olvastam a többi játékostársnak adott választ, de nem egészen értem, hogy mit is kellene csinálnom. Nem próbáltam jelszót változtatni. Alapból a Chrome-on játszok, megpróbáltam a mozillán, de ugyanúgy az első szintű kertbe dobott. Az MFP-n is vagyok regisztrálva, de már nem játszok. Akkor pontosan, magyarul leírva mit is kellene csinálnom, hogy visszakapjam a 38. szintű kertem?

szia
importáld be a portál fiókodba a myfreezoo-t.
Ennek menete: lépj be a portálba, mintha a vidámparkkal szeretnél játszani, de oda nem kell belépni. Ha sikeresen beléptél, akkor "Az én upjersem" fül alatt megjelenik a már a fiókodhoz tartozó játékok listája. A következő fül a "Játékok" kattints rá és válaszd ki a mfz játékot, ott a fiók importálására kattintasz, beírod az adatokat, majd a zöld importálás gomb lenyomásával már importáltad is.
Kép
A tényleges importálást így tudod leellenőrizni:
Kép

A portál fiókodba van lehetőséged ún. Fiókgondozásra, ha éppen valamilyen okból nem szeretnél/tudsz játszani az adott játékkal, akkor egy másik portáltagtól kérhetsz segítséget és később te játhatsz vele:). Bővebben erről ma estére olvashatsz a közös gyik-ben..
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
[url]MFZ ötleteim[/url]:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

Vissza: “1. szerver”