Hibabejelentés

bezsoka

Re: Hibabejelentés

HozzászólásSzerző: bezsoka » 2015.01.11. 16:50

Sziasztok
Ma olyan problémába ütköztem , hogy a nagy karámházba nem tudom lerakni a vízes terepet a raktárban az egyéb kategória között szerepel. A karámházba ha belépek és beállítom, hogy az egyéb kategóriát lássam akkor nincs ott semmi :(
Válaszotokat előre is köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.12. 06:28

bezsoka írta:Sziasztok
Ma olyan problémába ütköztem , hogy a nagy karámházba nem tudom lerakni a vízes terepet a raktárban az egyéb kategória között szerepel. A karámházba ha belépek és beállítom, hogy az egyéb kategóriát lássam akkor nincs ott semmi :(

Szia

A karámházakba jelenleg nem lehet terepeket rakni. Az egyéb kategória azért aktív, mert oda tartoznak a feltöltős kártyák amelyeket fel tudsz használni karámházas állatoknál is.

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

bezsoka

HozzászólásSzerző: bezsoka » 2015.01.13. 18:46

Hanga írta:
bezsoka írta:Sziasztok

Szia

A karámházakba jelenleg nem lehet terepeket rakni. Az egyéb kategória azért aktív, mert oda tartoznak a feltöltős kártyák amelyeket fel tudsz használni karámházas állatoknál is.

Kép

Köszönöm akkor majd javaslom az ötletek rovatban :)

Martus33

HozzászólásSzerző: Martus33 » 2015.01.19. 18:28

Szia!
Server 1 játszom Martus33 néven és olyan problémám lenne hogy 2 barát felkérést is küldtem email címre de egyik ismerősöm se tudta a linket használni, nem engedte megnyitni.
Azóta az egyik belépet a játékba más úton viszont most meg nem tudom felvenni barátnak és ő is hiába próbál pedig a server 1 játszik ő is.
Légyszíves írjátok meg hogy ilyenkor mi a teendő.
Előre is köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.20. 08:33

Martus33 írta:Szia!
Server 1 játszom Martus33 néven és olyan problémám lenne hogy 2 barát felkérést is küldtem email címre de egyik ismerősöm se tudta a linket használni, nem engedte megnyitni.

Szia

Ilyenkor érdemes másfajta böngészőben próbálkozni, vagy a jobb egér gombbal rákattintani linkre és megnyitni új lapon.

Azóta az egyik belépet a játékba más úton viszont most meg nem tudom felvenni barátnak és ő is hiába próbál pedig a server 1 játszik ő is.
Légyszíves írjátok meg hogy ilyenkor mi a teendő.
Előre is köszönöm

Mit ír ki a rendszer?

Martus33

HozzászólásSzerző: Martus33 » 2015.01.20. 16:23

"Mit ír ki a rendszer?"
Szia! a rendszer nem írt ki semmit, csak nem jelent meg nálam hogy bejelölt és fordítva is igaz.
Tegnap 3 nap után csodával határos módon megjelent a barát felkérésem.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.22. 01:36

Martus33 írta:"Mit ír ki a rendszer?"
Szia! a rendszer nem írt ki semmit, csak nem jelent meg nálam hogy bejelölt és fordítva is igaz.
Tegnap 3 nap után csodával határos módon megjelent a barát felkérésem.

Nem tudom mi történhetett, de örülök, hogy - bár némi időbe telt - megoldódott a probléma. :)

gyarmzol

HozzászólásSzerző: gyarmzol » 2015.01.26. 09:46

Sziasztok désy0970 szerver 1 játszom , 2 napja vettem észre hogy nincsenek látogatóim de maga a látogatok száma az meg van csak nem sétálgatnak a kertben , meg vagy két karámban nem mutatja az állatokat de ugyan úgy be tudom szedni a pontokat ! Ez mitől van ?

Csokioroszlán

HozzászólásSzerző: Csokioroszlán » 2015.01.26. 20:16

Szerver: 1., felhasználóazonosító: csokioroszlán
Internetböngésző típusa: Google Chrome, Verzió: 25.0.1364.97
Hiba leírása: PayPal-es gyémánt vásárláskor az elmúlt hónapban hibaüzenetet ír (itt nem írnám ki), viszont a Támogatásnak sem tudom elküldeni az üzenetemet, mert a tranzakció azonosítószámát nem tudom megadni, mivel ilyesmit sosem ír ki, így az elküldés utolsó lépését nem sikerül befejeznem. Mivel a PayPal-es vásárlás bármely más oldalon azóta is működik (korábban itt is ment), gondolom a hiba itt lehet...
Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy? Sajnos minden PayPal-es vásárlási próbálkozásnál.

jól jönne a segítség, mert elfogytak a "gyémántjaim" :cry:
köszi, csokioroszlán
Kertbirodalom - szerver 1 - csokigyár

Csokioroszlán

HozzászólásSzerző: Csokioroszlán » 2015.01.26. 20:21

gyarmzol írta:Sziasztok désy0970 szerver 1 játszom , 2 napja vettem észre hogy nincsenek látogatóim de maga a látogatok száma az meg van csak nem sétálgatnak a kertben , meg vagy két karámban nem mutatja az állatokat de ugyan úgy be tudom szedni a pontokat ! Ez mitől van ?

Jobb felső sarokban van egy fogaskerék (játékbeállítások néven), ha azt kinyitod ott lehet beállítani, hogy mennyi látogatót láss, működjenek az animációk, stb.
Kertbirodalom - szerver 1 - csokigyár

Vissza: “1. szerver”