Csökkenő látogatószám

Lezárt
atonya

Csökkenő látogatószám

Hozzászólás Szerző: atonya » 2012.09.21. 06:31

Kedves admin(ok)!

A mai napon (2012.09.21.) miután elláttam az állataimat, begyűjtöttem a pénz és meglocsoltam mindent megdöbbenve tapasztaltam, hogy a látogatószámom nemhogy emelkedne, de még csökken is... (62-es látogatószámról kezdett el csökkenni...) Pedig minden állatom elégedettsége maximumon volt, nincs szemét az utcán, nincsenek öntözetlen növények, stb... Kérem a hiba mielőbbi orvoslását!

Fontos adatok: az első szerveren játszom, atonya felhasználónéven, 36. szinten... Böngészőnek pedig Mozzila Firefoxot használok...

Előre is köszönöm a segítséget!

atonya

Re: Csökkenő látogatószám

Hozzászólás Szerző: atonya » 2012.09.21. 07:52

Úgy néz ki a probléma csak átmeneti volt... Most megint rendesen működik... Köszönöm! :)

csipkebogyo

Re: Csökkenő látogatószám

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.09.27. 08:44

A látogatószám azért szokott csökkenni belépés után még egy darabig, mert mikor nem vagy bent a játékban, a rendszer nem érzékeli, hogy az állataid rossz kedvűek, vagy locsolni kell, esetleg megteltek a kukák, szemetes a járda, és nem fér több bevétel a standokba.
Ezeket csak akkor veszi észre, mikor belépsz, és akkor a látogatószám elkezd esni, míg el nem éri azt az állapotot, ahogy kinézett a kerted belépéskor. Közben persze te gondozod az állatokat, növényeket, összeszeded a szemetet és a bevételt, de ezt a játék csak azután érzékeli, hogy elérte a látogatószám a minimumot, és csak utána kezd el szép lassan emelkedni, olyan tempóban, ahogy a látogatók térnek vissza a kertedbe.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Lezárt

Vissza: “1. szerver”