Azonos nemű állatok

Lezárt
kolibri76

Azonos nemű állatok

Hozzászólás Szerző: kolibri76 » 2012.09.20. 13:55

Sziasztok! Van egy olyan problémám,hogy most már a 3. alkalom,hogy azonos nemű állatokat kapok csak. Kártyarészletekből sikerült már 3. krokodilt beszereznem és mind fiú. Legutóbb pedig volt két víziló vásárlásom és ismét két fiút kaptam. Elég nehezen jön össze és akkor még szaporítani sem tudom :o Ez elég bosszantó :D . Milyen megoldás lehetséges???? Köszönöm kolibri76.

HalLak

Re: Azonos nemű állatok

Hozzászólás Szerző: HalLak » 2012.09.20. 14:16

kolibri76 írta:Sziasztok! Van egy olyan problémám,hogy most már a 3. alkalom,hogy azonos nemű állatokat kapok csak. Kártyarészletekből sikerült már 3. krokodilt beszereznem és mind fiú. Legutóbb pedig volt két víziló vásárlásom és ismét két fiút kaptam. Elég nehezen jön össze és akkor még szaporítani sem tudom :o Ez elég bosszantó :D . Milyen megoldás lehetséges???? Köszönöm kolibri76.
Kedves Kolibri!

Ilyen vagy hasonló kérdésre már többször is válaszoltam. Mivel úgy láttam, hogy online vagy, nem keresgélem, hanem leírom gyorsan még egyszer.
Ez nem hiba. A megoldás a következő:
Tedd az egyik állatod a raktárba és újra helyezd ki a karámba. Ha valami okból kifolyólag így sem lesz másnemű, akkor mindkettőt rakd ki a raktárba és tedd őket egymás után vissza a karámba, akkor garantáltan különböző neműek lesznek (az első hím-, a második nőnemű)

További szép napot és jó játékot kívánok!

Mivel közben offline lettél, mégis keresgéltem:
Gyakorlatilag ugyanez a probléma és a válasz ITT.
A másik témát nem másolom be, mert ott más kérdéshez kapcsolódik csak kiegészítésként ez a válasz, s a fő választ itt is megkaptad direktbe.

Erza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Erza » 2012.09.21. 18:45

Egyébként ez aranyosan van megoldva. :)
A probléma azért áll fent, mert más karámba raktad le az állatokat. Ha újonnan leraksz 1-1 állatot üres karámba mindig fiú lesz. Fiú mellé teszel egyet újonnan, akkor nőstény lesz. Viszont ha az előző már fiú állatot próbálod áthelyezni, akkor marad fiú.
De egyébként lehet vele érdekesen játszani. Ugye vegyük pl. a jávorszarvast, ott kívülről egyből látszik, hogy melyik a fiú és melyik a lány. Tehát van egy közepes karámom és ha 2 lányt 1 fiút szeretnék bele, az csak úgy fog menni, hogy lerakok a karámba 2 állatot, az első fiú lesz, a második lány. Ha odatennék még egy harmadikat az fiú lenne. Na de itt lehet cselezni, a fiút átrakod egy üres karámba, és ott teszed le mellé a harmadik állatot, így az nőstény lesz. És akkor már raktárba helyezés nélkül egy karámba kell őket tenni és 2 lány 1 fiú lesz. :) Szóval ki lehet cselezni a játékban azt a dolgot, hogy 1 fiú lány 1 fiú 1 lány 1 fiú stb. sorrendben lesznek a nemek, ha 1 ketrecbe pakolod őket. :D

kolibri76

Hozzászólás Szerző: kolibri76 » 2012.09.22. 14:02

Köszönöm szépen. :D :D :D :D :D

Lezárt

Vissza: “1. szerver”