Törölt barát lista, vajon miért

Lezárt
bogci7

Törölt barát lista, vajon miért

Hozzászólás Szerző: bogci7 » 2012.09.11. 08:27

Sziasztok!

Múlt szombaton (2012.09.08.12.48-kor a napló szerint) mind a 24 barátom törlődött a listából. Az okát sajnos nem tudom és szomorúan érintett, mert jó kapcsolatban voltunk egymással. Nem beszélve, hogy a napi 3 kártyarészletet azóta buktam. Összesen 12 db kártya részlet. A My Free Zoo oldalon keresztül már írtam levelet, de arra a mai napig nem kaptam választ. Szeretném megtudni, hogy mi lehetett a gond, egyenként nem törölhettük, hiszen megerősítésként rá is kérdez a rendszer a törlésre, valamint a fura, hogy mind a 24 esetében 12.48-kor történt. Ezt 24x csak gyors ütemben lehetne 1 percen belül törölni, de lehet, hogy akkor sem.

üdv. bogci7

csipkebogyo

Re: Törölt barát lista, vajon miért

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.09.11. 11:57

Az aláírásomban van egy link, ami a Támogatáshoz vezet, tőlük kérdezd ezt meg. Ha a játékból nekik írtál levelet, akkor ne a játékba várd a választ, hanem az e-mail címedre.

Attól, hogy törlődött a barátlistád, még nem kellett volna a napi csillagos kártyákat elbuknod, hiszen a barátokat fel lehet venni újra, vagy lehet jelölni új játékosokat, rengetegen keresnek barátot.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

bogci7

Re: Törölt barát lista, vajon miért

Hozzászólás Szerző: bogci7 » 2012.09.11. 14:05

csipkebogyo írta:Az aláírásomban van egy link, ami a Támogatáshoz vezet, tőlük kérdezd ezt meg. Ha a játékból nekik írtál levelet, akkor ne a játékba várd a választ, hanem az e-mail címedre.

Attól, hogy törlődött a barátlistád, még nem kellett volna a napi csillagos kártyákat elbuknod, hiszen a barátokat fel lehet venni újra, vagy lehet jelölni új játékosokat, rengetegen keresnek barátot.
Köszi a linket. Természetesen nem a játékba vártam a választ, hiszen még az email címemet is megadtam.
Azóta fel vettem újból a barátokat, de napi kártya vesztésem akkor is meg volt, hiszen nem jelöltek olyan gyorsan vissza, hogy meg tudjam szerezni a kártyákat.

Lezárt

Vissza: “1. szerver”