Új csere rendszer. - Lezárva

Lezárt
Atti0606

Új csere rendszer. - Lezárva

Hozzászólás Szerző: Atti0606 » 2012.09.06. 14:27

Kedves Gabesz!!!
Ha már lezártad a másik témát akkor itt írom meg, NEM, NEM LETTEK MEG AZ ÁLLATAIM!
Hiába írod hogy rendben kell lennie, ha egyszer NINCS RENDBEN!
KÉREM VISSZA ŐKET!
KÖSZÖNÖM!!!

Ari

Re: Új csere rendszer.

Hozzászólás Szerző: Ari » 2012.09.06. 14:29

Tisztelt Gabesz!
Nekem se lettek meg a feltett állataim!
Egy zsiráf és egy óriáspanda.
Légyszíves nézetek utána.
Előre is köszönöm

Gabesz

Re: Új csere rendszer.

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2012.09.06. 14:35

Attila, kértem az előző téma utolsó hozzászólásában (ITT), hogy légy szíves a Támogatásra írj. A link az aláírásomban van.
Pont azért kérem ezt, hogy segíteni tudjak, a fórumos beírásokkal nagyon nehéz mit kezdeni, mert pl. csak képzeld el, hány Attila van a szerveren.
Pontos adatok kellenek bármilyen vizsgálathoz és a támogatási űrlap arra van, hogy kikényszerítse ezeket az adatokat a játékosból, azért, hogy tudjunk neki segíteni.

Légy szíves töltsd ki az űrlapot, ha van valami gond, minél érthetőbben, minél pontosabb adatokkal és küldd be és megpróbálunk segíteni.

Kérlek, ne nyiss több témát ebben a témában, hisz pont azért zártam le az előzőt, hogy az enyém legyen az utolsó poszt és mindenki tudja, hogy mi a tennivalója, ha segítségre szorul. Azt szeretném, ha egy csatornán folyna a kommunikáció, mert csak így biztos, hogy mindenkivel tudunk foglalkozni, az pedig legyen a Támogatás, mert az a leghatékonyabb.

Még valami a végére: kérem, kerüljük a fórumon a nagybetűket, mert az ordibálásnak minősül a netes etikett szerint és teljesen szükségtelen. Köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lezárt

Vissza: “1. szerver”