Új csere rendszer - Lezárva

Gabesz

Re: Új csere rendszer

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2012.09.06. 13:39

De úgy értem, most olyan, amilyennek lennie kell, vagy van valami gubanc még?
Van valami, ami már megtörtént, de mégis ott van, vagy valami ilyesmi?
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

anitabalázs

Hozzászólás Szerző: anitabalázs » 2012.09.06. 13:43

Gabesz írta:De úgy értem, most olyan, amilyennek lennie kell, vagy van valami gubanc még?
Van valami, ami már megtörtént, de mégis ott van, vagy valami ilyesmi?
Megtörtént csere: rózsaszín gesztenyét cseréltem díszfenyőre. A rózsaszín gesztenye is meg a díszfenyő is nálam van a cserekártyák között.
Akivel cseréltem megnézte, és egyik sincs nála.
Kép

Ari

Hozzászólás Szerző: Ari » 2012.09.06. 13:44

Sziasztok! Volt fent a közösben kettő cserém, ami most nincs fent és még nem is jártak volna le. Nem cserélődött és a feltett állataim se kaptam vissza.
Segítsetek.
Köszönöm

Atti0606

Hozzászólás Szerző: Atti0606 » 2012.09.06. 13:53

Sziasztok.
Volt kint két cserém, egy láma zsiráfért és egy jávorszarvas zsiráfért.
Nem járt le, nem cserélték el de az állataim eltűntek, kérném vissza őket.
Atti0606 vagyok a játékban is.
Előre is köszönöm.

Moriel

Hozzászólás Szerző: Moriel » 2012.09.06. 14:13

Sziasztok!

A frissítés javítása óta is tapasztalok hibát. 2 tegnap lezajlott cserén is. Amit én küldtem az olyan mintha nem fogadták volna el, pedig tegnap rendben lezajlott, a másik pedig amit nekem küldtek újból megjelent. Kártya eltűnést szerencsére nem tapasztaltam, de az egyik egy fehér tigris, szerintem morcos lenne a másik fél, ha újból elfogadnám az ajánlatot.

anitabalázs

Hozzászólás Szerző: anitabalázs » 2012.09.06. 14:18

Mi lesz a nálam tévesen maradt kártyákkal? Hogy jut el a csere partneremhez?
Nem igazán tudom újból feltenni a cseréket, mert amit küldött érte, az is nálam van.
Kép

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2012.09.06. 14:21

Csináljuk már a következőt! Először is itt a hivatalos információ, olvassátok át:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 20#p449364

Ennek fényében gondoljátok végig, hogy ezzel egyet értetek, vagy nem, elvileg jó kell legyen a rendszer.

Ha mégis úgy gondolod, hogy téged valamilyen hátrány ért, akkor jelentkezz a Támogatáson (link az aláírásomban), és a lehető legrészletesebben írd, le, hogy miben segíthetünk. Fontos, hogy a bejelentésedben legyen benne, hogy milyen játékkal játszol, melyik szerverén, milyen néven, milyen e-mail cím van az adott fiókhoz rendelve (ne másik címmel írd a bejelentést, mert akkor nem biztos, hogy segíteni tudunk diszkréciós és biztonsági okokból), és írd le, hogy ez és ez történt ezzel és ezzel a játékossal és ezt és ez a probléma.
És akkor személyre szabottan ránézünk a fiókodra.
Én mindenesetre a programozóinktól azt a tájékoztatást kaptam, hogy a rendszer kiválóan kell működjön, és az esetlegesen zavaró valótlan jelentéseket leszámítva nem lehet gond, remélem, hogy ezt ti is így találjátok.
De ha bárkinek bármi gondja-baja lenne még, akkor kérem, ne ide, hanem a Támogatásra írjatok, ezt a témát ezért le is zárom, hogy nehogy valaki ide írjon és elkerülje a figyelmünket.

Köszönöm egyébként a türelmes hozzáállásotokat a mai frissítéshez a teljes csapat nevében, reméljük, hogy most sokkal jobban fogjátok élvezni a csereberét.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lezárt

Vissza: “1. szerver”