kártyaforgatás

Lezárt
-kataiandi-
Kapcsolat:

kártyaforgatás

Hozzászólás Szerző: -kataiandi- » 2012.09.04. 07:44

Sziasztok!
Forgattam az aranykártyáknál, de nem kaptam meg amit kiforgattam .... és azóta is villog, mindtha nem is forgattam volna. Frissítettem, újra beléptem, de semmi. Mit tegyek?

Köszönöm, ha utánanéztek!
Játékban: KataiAndi74

HalLak

Re: kártyaforgatás

Hozzászólás Szerző: HalLak » 2012.09.04. 11:00

-kataiandi- írta:Sziasztok!
Forgattam az aranykártyáknál, de nem kaptam meg amit kiforgattam .... és azóta is villog, mindtha nem is forgattam volna. Frissítettem, újra beléptem, de semmi. Mit tegyek?

Kedves kataiandi!

A végén elfelejtettél a "Beváltom a kártyákat" vagy valami ilyesmi feliratú gombra kattintani. Addig nem kapod meg, amíg nem váltod be, azért villog. Ahol villog, ott nyisd meg és váltsd be, amiket kiforgattál.

További szép napot és jó játékot!

-kataiandi-
Kapcsolat:

Re: kártyaforgatás

Hozzászólás Szerző: -kataiandi- » 2012.09.04. 11:49

HalLak írta:
-kataiandi- írta:Sziasztok!

Kedves kataiandi!

A végén elfelejtettél a "Beváltom a kártyákat" vagy valami ilyesmi feliratú gombra kattintani. Addig nem kapod meg, amíg nem váltod be, azért villog. Ahol villog, ott nyisd meg és váltsd be, amiket kiforgattál.

További szép napot és jó játékot!
De beváltottam! wink noexpr
Bíztató jelet kaptam: "Jelenleg épp vizsgáljuk az állatkertedet, csak semmi pánik!
Az adminisztrátori csapatunk egyik tagja jelenleg éppen hibát keres a fiókodon. Kérjük, légy türelemmel, 4:54 perc múlva újra játszhatsz. "

--------
Minden oké! shy grin grin
Játékban: KataiAndi74

Lezárt

Vissza: “1. szerver”