hiba a cserénél

hello52

hiba a cserénél

Hozzászólás Szerző: hello52 » 2012.05.06. 21:16

Sziasztok! Hello52 vagyok. Kopikasasika kezdeményezett egy cserét,ami nem érkezett meg hozzám. Nincs az ajánlatoknál. Ilyenkor mi a teendő? Ma már ez a 2. esetem cserénél. Kélek benneteket, segítsetek. Köszönöm.

jurassic

Re: hiba a cserénél

Hozzászólás Szerző: jurassic » 2012.05.08. 08:17

üdv.Cserélni szerettem volna tulipán 49-el de nála nem jelent meg az ajánlat, nálam pedig zárolva van 2 napig.Ez igy nem buli, hogy a pénzt levolnja ée nem bonyolódik le a csere

susannah

Hozzászólás Szerző: susannah » 2012.05.08. 10:24

Írjatok a Támogatásra mindketten, elérhetőség az aláírásomban.

hierroo

Hozzászólás Szerző: hierroo » 2012.05.27. 09:47

Sziasztok! Már többször úgy jártam, hogy a cserénél én elküldtem a cserélendő dolgot, nálam el is tűnt, de a célállomásra nem jutott el, és én sem kaptam meg a szánt puzzle darabot. nicefrown
Érdemes így cserélgetni? És miért van ez?

szarvassz

Hozzászólás Szerző: szarvassz » 2012.05.30. 13:48

Nem negatív probléma mert sikeresen létrejött a csere, csak nem igazán értem hogy hogyan tudtam olyan játékossal cserélni aki nincs a barátlistámon. Vagy most már a barátaim barátai is látják az ajánlatomat?

Köszönöm a választ,
Szilvi / Tűzvirág

HalLak

Hozzászólás Szerző: HalLak » 2012.05.31. 07:46

hierroo írta:Sziasztok! Már többször úgy jártam, hogy a cserénél én elküldtem a cserélendő dolgot, nálam el is tűnt, de a célállomásra nem jutott el, és én sem kaptam meg a szánt puzzle darabot. nicefrown
Érdemes így cserélgetni? És miért van ez?
Ha a Cserepartner választásnál nem jelölted ki egyik barátod sem a bal oldalon (Csere egy baráttal), hanem a Csere minden játékossal opción hagytad jobb oldalon a kijelölést és rögtön a Csere folytatása gombra kattintottál alul, akkor a csereajánlatod az ún. "közösbe" került, ahol korábban senki sem látta, a máj. 23-i frissítés óta a barátok látják.

Amikor kiteszel egy csereajánlatot, a felkínált kártya eltűnik a készletedből, és a cserehelyen megjelenik, felszabadul 72 óra múlva (ami folyamatosan számol visszafelé). Amíg egy barátod el nem fogadja, vagy - ha a közösbe lett feltéve - valaki fel nem teszi a "közösbe" a párját (az ajánlat fordítottját), addig nem kapod meg a kért részletet. Ha három napig senki sem fogadja el, akkor a felkínált kártyarészletet visszakapod (erről a rendszer értesítést is küld ugyanúgy, mint amikor elfogadják az ajánlatod), de a cserehelyért kifizetett Zoo Dollárt vagy gyémántot nem kapod vissza.

szarvassz írta:Nem negatív probléma mert sikeresen létrejött a csere, csak nem igazán értem hogy hogyan tudtam olyan játékossal cserélni aki nincs a barátlistámon. Vagy most már a barátaim barátai is látják az ajánlatomat?

Köszönöm a választ,
Szilvi / Tűzvirág
Ha a Cserepartner választásnál nem jelölted ki egyik barátod sem a bal oldalon (Csere egy baráttal), hanem a Csere minden játékossal opción hagytad jobb oldalon a kijelölést és rögtön a Csere folytatása gombra kattintottál alul, akkor a csereajánlatod az ún. "közösbe" került, ahol korábban senki sem látta, a máj. 23-i frissítés óta a barátok látják.

Ha valaki más, aki nem a barátod, ugyanígy feltette a "közösbe" a Te ajánlatod párját (fordítottját), akkor a két keresés egymásra talál és egymással cseréltek. Így tudsz nem baráttal is cserélni.
Pl. ha Te kiteszel egy olyan ajánlatot, hogy kínálsz: krokodilt, kérsz helyette: párducot, akkor
1. ha már fenn volt a közösben ennek a fordítottja (vagyis valaki kínált párducot és kért helyette krokodilt), akkor a csere azonnal végrehajtódik
2. később felteszi valaki - aki nem a barátod, hiszen akkor látná, hogy Te egy ilyet feltettél és simán csak el tudná fogadni máj. 23-a óta - ennek az ajánlatnak az ellentettjét, akkor fog végrehajtódni a csere.

Tehát ugyanúgy tudsz ismeretlennel cserélni, mint eddig, ha az ajánlatotok egymás ellentettje. Annyi a könnyítés, hogy nemrég óta a barátok látják az ilyen "közösbe" kitett cserét, és el tudják fogadni anélkül, hogy Nekik is fel kéne tenni a csereajánlatod párját.

Tehát az ismeretlen, akivel cseréltél, nem elfogadta a Te ajánlatod, hiszen nem is láthatta, ha nem a barátod, hanem vagy előtted, vagy utánad feltette a Te ajánlatod fordítottját, ezért jö(hete)tt létre a csere.

JulaW

Hozzászólás Szerző: JulaW » 2012.05.31. 09:43

Nekem egy állandó hiba van a játékban, Mozilla alatt, több gépen is előfordul. Ha a cserélhető kártyarészletek ablakot megnyitom, először mindig csak annyit ír ki, hogy összesen 1 oldalnyi kártyám van, akkor jön helyre az egész, ha egy másik fülre kattintok. apró bosszúság ez.

szarvassz

Hozzászólás Szerző: szarvassz » 2012.06.19. 20:16

szarvassz írta:Nem negatív probléma mert sikeresen létrejött a csere, csak nem igazán értem hogy hogyan tudtam olyan játékossal cserélni aki nincs a barátlistámon. Vagy most már a barátaim barátai is látják az ajánlatomat?

Köszönöm a választ,
Szilvi / Tűzvirág

Ha valaki más, aki nem a barátod, ugyanígy feltette a "közösbe" a Te ajánlatod párját (fordítottját), akkor a két keresés egymásra talál és egymással cseréltek. Így tudsz nem baráttal is cserélni.
Pl. ha Te kiteszel egy olyan ajánlatot, hogy kínálsz: krokodilt, kérsz helyette: párducot, akkor
1. ha már fenn volt a közösben ennek a fordítottja (vagyis valaki kínált párducot és kért helyette krokodilt), akkor a csere azonnal végrehajtódik
2. később felteszi valaki - aki nem a barátod, hiszen akkor látná, hogy Te egy ilyet feltettél és simán csak el tudná fogadni máj. 23-a óta - ennek az ajánlatnak az ellentettjét, akkor fog végrehajtódni a csere.

Tehát ugyanúgy tudsz ismeretlennel cserélni, mint eddig, ha az ajánlatotok egymás ellentettje. Annyi a könnyítés, hogy nemrég óta a barátok látják az ilyen "közösbe" kitett cserét, és el tudják fogadni anélkül, hogy Nekik is fel kéne tenni a csereajánlatod párját.

Tehát az ismeretlen, akivel cseréltél, nem elfogadta a Te ajánlatod, hiszen nem is láthatta, ha nem a barátod, hanem vagy előtted, vagy utánad feltette a Te ajánlatod fordítottját, ezért jö(hete)tt létre a csere.
[/quote]

Már értem :) köszönöm a választ.

VAnita77

Hozzászólás Szerző: VAnita77 » 2012.07.15. 10:50

Sziasztok!
Nekünk 3 állatkertünk van,mindegyiken van szállítmányozási központ,ha cserélni szeretnénk bármelyikről (egymással) nem engedélyezi,mert azt írja,hogy nincs a másik állatkertbe szállítmányozási központ!
Ez miért lehet?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Anita

kriszta1111

Hozzászólás Szerző: kriszta1111 » 2012.08.19. 14:41

Én is cseréltem Virágot Tevére és el is fogadta de nem kaptam meg a Tevét köszönöm további szép napot kriszta1111

Lezárt

Vissza: “1. szerver”