Javaslat

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Edó39

Javaslat

HozzászólásSzerző: Edó39 » 2015.01.17. 15:39

Sziasztok!

Nagyon tetszene nekem, a kivi madár, mint új állat. Főleg, úgy, hogyha, mindennap meg lehetne venni egy részletet. Mint a koronásdaru ahogyan volt.

Edó39

Re: Javaslat

HozzászólásSzerző: Edó39 » 2015.03.01. 13:54

Én nagyon örülnék újfajta standoknak, dollárért megvehetőnek, és ugyanúgy kártyákból összerakható gyémántosnak is. Standok mindig kellenek.

Novacco

HozzászólásSzerző: Novacco » 2015.03.28. 12:55

Sziasztok!
Huszonakárhányadik szinten vagyok.. Baromira ellenszenves, a Góré, az öreg, Józsi bá találgatásai! Vegyé ezt, vegyé azt. Vegye meg a program írója!!! Akkor, amikor kedve van hozzá! Én is ezt teszem. Lemondva a pluszokról.
Baromira nem időszerűek az elvárások !!!
Sehol, ismétlem Sehol nem tartok állatkert kialakításában!!! Madárházam, akváriumom sincs, de vegyek Terrárium házat???? Terrárium házat??, Téééényleg??? Magánál van??? Kapjon má a fejez!!!!

Ami még inkább elkeserít a kis karámház, nagy karámházak Milliós árai!!!
Újabb kérdés a program írójához!! Miért nem lehet több kicsi karámházat is venni elérhetőbb áron???
Neeem. Nagyon nem akarok 6 fajta karámot a felszínen egymás mellett megtűrni!!!!

Legyen szíves ezeken baromi sürgősen elgondolkodni!!!

Köszönettel egy felhasználó

punyika

HozzászólásSzerző: punyika » 2015.04.02. 20:55

Novacco írta:Sziasztok!
Huszonakárhányadik szinten vagyok.. Baromira ellenszenves, a Góré, az öreg, Józsi bá találgatásai! Vegyé ezt, vegyé azt. Vegye meg a program írója!!! Akkor, amikor kedve van hozzá! Én is ezt teszem. Lemondva a pluszokról.
Baromira nem időszerűek az elvárások !!!
Sehol, ismétlem Sehol nem tartok állatkert kialakításában!!! Madárházam, akváriumom sincs, de vegyek Terrárium házat???? Terrárium házat??, Téééényleg??? Magánál van??? Kapjon má a fejez!!!!

Ami még inkább elkeserít a kis karámház, nagy karámházak Milliós árai!!!
Újabb kérdés a program írójához!! Miért nem lehet több kicsi karámházat is venni elérhetőbb áron???
Neeem. Nagyon nem akarok 6 fajta karámot a felszínen egymás mellett megtűrni!!!!

Legyen szíves ezeken baromi sürgősen elgondolkodni!!!

Köszönettel egy felhasználó

ezen én most besírtam :mrgreen: remélem, ez a hozzászólásod a humorérzékedet tükrözi inkább, mint hogy komolyan gondold! :) Ha utóbbi, akkor tapasztalatból mondom, az igazi horror még csak ezután következik! De ha kicsit is ügyes vagy, az öreg a 70. szint után befogja a száját! :D

Novacco

HozzászólásSzerző: Novacco » 2015.04.07. 18:10

Újabb javaslat, ötlet lenne Ismert hazai növényfajok Olcsón történő elérhetővé tétele!
Tölgy, fűz, jegenye, Lucfenyő, erdei fenyő, déli ostorfa, nyugati ostorfa, fekete eperfa, fehér eperfa, madárberkenye, házi berkenye, madárbirs, tűztövis, egybibés galagonya, kétbibés galagonya, kökény, vadcseresznye, zelnicemeggy, húsos som, fekete bodza.

1; ***
2; ***
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2015.04.07. 18:25-kor.
Ok: Külső linkek törlése

Novacco

HozzászólásSzerző: Novacco » 2015.06.07. 12:44

Sziasztok!

Meglehetősen szűk a felhasználható növény világ!!
Hat, szám szerint 6 éghajlatnak megfelelőlen lenne ildomos növényvilágot telepíteni!
E- helyett van a kontinentális éghajlat plusz egy két apróság. tea fa, kaktuszok és bambusz.
Nem vitte a tervező túlzásba.
Vegyük elő a 7. osztályos biológia könyvet és nézzük már meg hányféle aljnövényzet és fa fajta van mondjuk a szavannán, vagy a dzsungelban!

Pálma félék kisebb, nagyobb, banánfa, kókusz, majomkenyérfa, hogy csak az alapokat vegyük.

Kérem, ha egy mód van rá terjesszük be, hogy gyerekek ne muskátlival, meg hó virággal díszítsenek a szavannában és a dzsungelben!

Köszi! :)

Erika1961

HozzászólásSzerző: Erika1961 » 2015.06.09. 08:24

Sziasztok!

Hasznos lenne, ha a karámházban és a múzeumban is elérhető lenne a raktárkészlet, mert így is elég nehézkes berendezni.

Köszönöm
Erika

Edó39

HozzászólásSzerző: Edó39 » 2015.12.27. 22:17

Sziasztok!

Most léptem az 50. szintre,. És képtelen vagyok összegyűjteni a rozsomák részleteket,. Persze nem is látok részletet sem., hogy legalább annyit mondhatnék, hogy hoppá ,kihagytam. Nem tudom, miért nem adogatnak ,legalább néha.
Edó

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”