Hulladékgyűjtő telep

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Vulpius

Hulladékgyűjtő telep

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2014.05.13. 19:34

Sziasztok!

Lenne egy ötletem, a vizesblokk/bevásárlóközpont mintájára. Hulladékgyűjtő telep (kicsi és nagy).
Mint az sejthető a nevéből, ide a kukákat lehetne halmozni. Kicsibe 80 kukát, nagyba 253-at. Kicsiből egyet lehet venni, dollárért, nagyból bármennyit, gyémántért.
Árak hasonlóak, mint a másik két gyűjtőhelynél, tehát 350 000 környéki a kicsi, és 45 gyémánt környéki a nagy.

Egy kis extrát lehetne beletenni, erre az ötletem a következő, ezzel lehetne még minimálisan növelni a benti mennyiséget.

Falra szerelhető kukák: Kicsi telepre csak 2-öt lehet maximum építeni, nagyba bármennyit, amennyi felfér a falra. Több típus lehetne (akár "szelektív" típusok is, persze csak névileg, sajnos), dollárért és gyémántért egyaránt. A drágábbak jobb TP-t adnának, mint a legjobb kukák, a többi azonost/rosszabbat.

Remélem, tetszik az ötlet és felhasználható.

Istikam

Re: Hulladékgyűjtő telep

HozzászólásSzerző: Istikam » 2014.05.27. 21:03

Vulpius írta:Lenne egy ötletem...Hulladékgyűjtő telep...

Így teljesüljön minden kívánságod! :) :)
Elég jól megtippelted az árakat is. :)

Vulpius

Re: Hulladékgyűjtő telep

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2014.05.28. 05:27

Beletrafáltam :)

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”