Gondolatok a játék üzemeltetőjéhez

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
lajka

Re: Gondolatok a játék üzemeltetőjéhez

Hozzászólás Szerző: lajka » 2013.12.09. 08:42

Én is sokat gondolkoztam, hogy lehetne a cserélgetést egy kicsit meggyorsítani, mert bár a cserebere fórum tök jó, de nagyon sokan nem használják, nem is tudnak róla, és kicsit nehézkés is azon keresztül intézni a cserét. Fel kell venni barátnak a cserepartnert, ha meg ismeretlenként cserélünk, ugye fenn áll az a lehetőség, hogy valaki teljesen mással cseréljük el a kártyát.

Szerimtem két irányban lehetne fejleszteni a csereberét.
1. Jó lenne, ha lehetne egy kártyáért cserébe több részletet is kérni, illetve több részletet felajánlani egy kártyáért cserébe. Ezeket a cseréket a barátaink ugyanúgy látnák, mint most az egy az egyben cseréket.
2. Az világos, hogy azt lehetetlen lenne lekezelni, hogy a játék összes beállított cseréjét lássuk, viszont lehetne egy kereső, amit úgy képzelek el, hogy kiválasztom, hogy melyik kártyámat szeretném elcserélni, és a keresőbe feljönne a többi játékos által felajánlott cserekártya. És ez működne a felajánlott cserékre is, tehát láthatnám, hogy valaki mit kér egy bizonyos kártyáért cserébe.
Ezeket a kereséseket természetesen ugyanúgy limitálni lehetne, mint a rendes cseréket.

rendeske

Hozzászólás Szerző: rendeske » 2014.04.19. 13:17

TISZTELT ÜZEMELTETŐ.ÉN JÁTSZOM KÉT Zoo-T** ÉS.Fantastic parkot** IS.--ÉS A**rendes**NEVŰ JÁTÉKOMBAN SZERETNÉK,, FÖLDET,,VENNI. DE. SAJNA. NINCS ANNYI Zoo PÉNZEM MÉG.ÉS.SAJNA GYÉMÁNTOM IS shy questionlips nicefrown iconcry iconcry ,,CSAK 37,,-.ÉS.40-VEN KÉNE HOGY,,BŐVÍTSEM A FÖLD TERÜLETEMET.NEM SZERETNÉK KUNYERÁLNI.DE.ÖRÜLNÉK nicesmile nicesmile :) :P 8-) :P :D nicesmile HA,, MÁJUS 3-ADIKAI**++ SZÜLINAPOMRA**// 44 LESZEK**//EBBEN TUDNÁNAK RÉSZEMRE,KICSIT SEGÍTENI.MERT ÖNÖK,,SEGÍTSÉGE NÉLKÜL,,CSAK ÚGY TUDOK BÁRMIT BE TENNI,,.HA KI IS,VESZEK BELŐLE.SAJNOS. iconcry angry nicefrown surprize shy questionlips iconcry iconcry.- KÉREM ÖNÖKET.JELEZZENEK,,BÁRMIT RÉSZEMRE,,ŰZIBE.E TÉREN.-- KELLEMES SZÉP HÚSVÉTI ÜNNEPEKET,KÍVÁNOK ÖNÖKNEK.ÉS.CSALÁDJUK VALAMENNYI TAGJÁNAK.ÜDV-rendes.-rendeske

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.04.19. 13:27

Szia

Kérlek ne írj nagy betűkkel. A nagybetűs írás a fórumon kiabálást jelent.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

rendeske

Hozzászólás Szerző: rendeske » 2014.04.19. 13:32

Tisztelt üzemeltető. -- Én sajna még,nem nyitottam ki 1-szersem,,Gyémántot. iconcry nicefrown :? :cry: :cry: :| ,,.Pedig a Bronz gyórsitott használom.Hogy le7-tséges ez :shock: angry nicefrown :o :shock: :| ???? Ez részemre.Mióta játszom itt.** 2 zoo-kat,és.mást is még.Több mint Fúra,és Gyanús.Üdv-rendeske,és rendes is.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.04.20. 19:00

Szia

Sajnos a gyémánt kártya igen ritka a gyorsítókban, de ettől függetlenül ki lehet forgatni néha.

zsorzsi

Hozzászólás Szerző: zsorzsi » 2014.04.21. 20:16

Sziasztok!
Sas11 nekem tetszenek az ötleteid.Teljesen egyetértek veled. nicesmile

jeszenpatrik

Hozzászólás Szerző: jeszenpatrik » 2014.04.24. 17:30

Sziasztok!
Nekem a szaporítással kapcsolatban lenne ötletem. A nem gyémántos állatok tenyésztése (pl anakonda) sokba kerül. És hiába van a tenyészőközpont 4-es szinten nem sikerülnek a tenyészetek. Így amennyit már rááldoztam abból, már szinte megvehettem volna.
Az egyik ötletem, hogy a rááldozott összeg bizonyos százalékát kapjuk vissza sikertelen tenyészet esetén.
Vagy a másik, miszerint a tenyészési százalék kerüljön 10 , de minimum 5 fölé. (Pl az anakonda pont 3% ami elég kevés és még a tenyészközpont fejlesztéseivel gyatra eredmény születik.
köszönöm

Niki19931204

Hozzászólás Szerző: Niki19931204 » 2014.04.25. 13:35

Kedves üzemeltető!

Engem nagyon dühít az,hogy rengeted TP-t kell összegyűjteni,ahhoz,hogy szintet léphessen az ember.
Én úgy kezdtem el játszani a játékkal,hogy láttam a reklámját,és nagyon tetszett a grafikája.Ráadásul a játék neve: My FREE Zoo.Lehet a játék ingyenes de természetesen ez is ki van találva hiszen nem érné meg senkinek ha teljesen ingyen lenne.Ebből következik,hogy fizetni kell bizonyos dolgokért,hogy előre haladjon az ember.De abszurd,hogy mennyit! Lehet,hogy a németeknél ez megengedhető,de a magyarok gazdasága nincs olyan szinten mint a németeké, és nincs is annyi pénzük.Ha pedig valaki pénz nélkül szeretne fejleszteni,az egy örökké valóság...Ráadásul így is elvenné az ember fél életét és keresetét.
Én lelkesen kezdtem játszani ,minden nap beléptem az elején,de most már egyre ritkábban,havonta egyszer,kétszer,mert meguntam a játékot,nincs meg az előrelépés és előrehaladás lehetősége,mert egyszerűen annyira sok pénz és TP kell hozzá),ami lelkesedést adna a játékosoknak,UNALMASSÁ vált a játék.....

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.04.25. 21:19

Niki19931204 írta:Kedves üzemeltető!

Engem nagyon dühít az,hogy rengeted TP-t kell összegyűjteni,ahhoz,hogy szintet léphessen az ember.
Én úgy kezdtem el játszani a játékkal,hogy láttam a reklámját,és nagyon tetszett a grafikája.Ráadásul a játék neve: My FREE Zoo.Lehet a játék ingyenes de természetesen ez is ki van találva hiszen nem érné meg senkinek ha teljesen ingyen lenne.Ebből következik,hogy fizetni kell bizonyos dolgokért,hogy előre haladjon az ember.De abszurd,hogy mennyit! Lehet,hogy a németeknél ez megengedhető,de a magyarok gazdasága nincs olyan szinten mint a németeké, és nincs is annyi pénzük.Ha pedig valaki pénz nélkül szeretne fejleszteni,az egy örökké valóság...Ráadásul így is elvenné az ember fél életét és keresetét.
Én lelkesen kezdtem játszani ,minden nap beléptem az elején,de most már egyre ritkábban,havonta egyszer,kétszer,mert meguntam a játékot,nincs meg az előrelépés és előrehaladás lehetősége,mert egyszerűen annyira sok pénz és TP kell hozzá),ami lelkesedést adna a játékosoknak,UNALMASSÁ vált a játék.....
Szia

A tenyésztőközpontos kérdésedből úgy gondolom, hogy kb. 12-es szintet érted el 4 hónap alatt. Azért ennyire nem lassú a játék. :) A 37-es szintet aránylag hamar el lehet érni, de ehhez be is kell lépni a játékba, gondozni kell az állatokat és persze minél több állatot, állatfajtát kell kitenni különböző karámtípusokban, stb. Ami gondot okozhat az a területbővítés, de ha valaki szeretne játszani, az kisebb területen is tud.
Leírnám bővebben is, de úgy tűnik, neked nem jött be a játék. Akkor pedig felesleges. :)

Olvasd el az Ingyenes játék - prémiumtartalmak témát is: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=452&t=22618

Niki19931204

Hozzászólás Szerző: Niki19931204 » 2014.04.26. 22:30

Hanga írta:
Niki19931204 írta:Kedves üzemeltető!

Szia

A tenyésztőközpontos kérdésedből úgy gondolom, hogy kb. 12-es szintet érted el 4 hónap alatt. Azért ennyire nem lassú a játék. :) A 37-es szintet aránylag hamar el lehet érni, de ehhez be is kell lépni a játékba, gondozni kell az állatokat és persze minél több állatot, állatfajtát kell kitenni különböző karámtípusokban, stb. Ami gondot okozhat az a területbővítés, de ha valaki szeretne játszani, az kisebb területen is tud.
Leírnám bővebben is, de úgy tűnik, neked nem jött be a játék. Akkor pedig felesleges. :)

Olvasd el az Ingyenes játék - prémiumtartalmak témát is: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=452&t=22618
Persze,tudom,hogy ez kültségekkel is jár,csak nagyon sokkal,és régebben is írták néhányan akik pénzt fektettek bele,hogy a későbbiekben még többet kell gyűjteni,mégtöbb pénzbe kerül,és nekem bejött a játék,mert nagyon szépnek tartom,csak,hogy már így a 13 szintnél is ennyi TP kell és egyre csak nő....

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”