Olcsóbb bővítés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
rrenike23

Re: Olcsóbb bővítés

Hozzászólás Szerző: rrenike23 » 2013.02.19. 12:28

sas11 írta:Hi

Igazából játéküzemeltető szempontból jól ki van találva. Ha valaki rákattan, néhány prémium állatot meg fog venni kp-re, mert akkor jut gyémánt az első pár terület bővítésre.
Utána meg ha már rááldozott viszonyalg sok pénzt, akkor hajlamos lesz nem 'bennhagyni' az eddig befizetett összeget hanem, hozzátenni megint egy kicsit.
Ez még nem is baj, marketing pszihológia, pont.
A baj azzal van, hogy 160 gyémánt után 320 a következő lépés, tehát nagyságrendileg annyit kéne rátenni, mint addig összesen.
Ez gusztustalan szerintem, ráadásul érdekes módon az utána köv. bővítések ára már nem emelkedik. Miért ? Ha addig egy újabb mindig kétszer annyiba került, akkor a 320-as után miért nem 640 a következő ?
Meggyőződésem, hogy sokkal többen, és hosszú távon több pénzt is költenének a játékra, ha nem ilyen módon lépkedne feljebb a bővítések ára.
Ha mondjuk 10 v 20 ról indulna az első és az azt követő mindig 10 v 20 gyémánttal lenne több, szó nélkül rááldoznám.
Így meg egy fillért sem költök többet rá, néha ránézek, kicsit nyomkodom, sajnálkozok, és foglalom a szerver kapacitást, amig tart majd a játék.
Egyik félnek sem igazán jó.

üdv
sas11
Tényleg kicsit drága, főleg annak, aki sms-el rendel, mert máshogy nem tud, mert nincs kártyája, mert postán kapja a pénzt, meg a kezébe, és nincs bankkártyája. Ugyhogy én is csak annyit költök rá mindig, amennyit nagyon muszáj. iconcry

Kriszti86

Hozzászólás Szerző: Kriszti86 » 2013.02.22. 15:28

Sziasztok.
Reménykedem én is,hogy zd-ért lehessen venni majd területeket,nagyon reménykedem,másképp nekem is véges a játék :(
4x van bővítve az állatkertem,40.szinten vagyok...Minden növényt,tárgyat ki kellett pakoljak,állatkertem közepén egy úttal,össze vannak zsúfolva az állatok,hogy még legyen kis helyem az új állatokra :( Az is betelik és ki is fújt az egész játékom.. Ugyan még várni fogok kicsit,hátha lehet majd zd-ért területet növelni,de ha nem,akkor sajnos ennyi lesz nekem is,pedig legjobban ezt a játékot szeretem.... :(
Nem akarok siránkozni,de ha lehetne zd-ért is vásárolni bővítéseket,attól még lennének olyanok akik vennének gyémántot,mert megtehetik..
Gondoljunk azokra is akik nem tudnak venni gyémántot.... Akkor tényleg "free" (ingyenes) játék lenne.

simokovicsgyuri

Hozzászólás Szerző: simokovicsgyuri » 2013.02.22. 19:21

Sziasztok !
Tudom a felvetésem lerágott csont szindrómában szenved, de megkedveltem a játékot és nem szeretném abba hagyni. Az anyagi lehetőségeim nem engedik meg a gyémánt vásárlást. Ezért térek vissza erre a kérdésre, mert szerintem meg lehetne oldani ezt a dolgot . Természetesen tudom, hogy a játék készítése is pénzbe került, de szerintem is lenne továbbiakban olyan aki meg veszi magának a gyémántokat a gyorsabb előre jutás érdekében. Ezt tapasztalatból mondom, mert játszottam már hasonló játékkal és ott ez beigazolódott. 227 napja játszom egyszer már vásároltam én is, de többet sajnos nem engedhetek meg magamnak ( sokad magammal ). Ha esetleg a barátság csillagok után járna gyémánt teszem fel 30- 40 után 1 akkor ez még a csillagok gyűjtésére is serkentené a barátokat. Esetleg szintek elérése után, hogy a bővítéseket meg lehetne belőle oldani. Lehetne több gyémántos állat, így mindenki eldönthetné, hogy mire fordítja a megszerzett gyémántokat. A készítők a játék melletti részek reklámokkal való feltöltésével is juthatnának anyagi javakhoz, és gondolom ez senkit sem zavarna.
Köszönettel egy játékos.
Nem tudom időközben az illetékesek olvasták-e az ötleteimet (-inket)?? A csillagok után járó azért lenne jó ötlet, mert aki időt szán a játékra az elnyerné jutalmát, mert ha így megy tovább akkor szerintem sok játékos megválik tőletek. Többek közt én is !!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára simokovicsgyuri 2013.02.28. 22:57-kor.

sas11

Hozzászólás Szerző: sas11 » 2013.02.22. 21:06

Kriszti86 írta:Sziasztok.
Reménykedem én is,hogy zd-ért lehessen venni majd területeket,nagyon reménykedem,másképp nekem is véges a játék :(
4x van bővítve az állatkertem,40.szinten vagyok...Minden növényt,tárgyat ki kellett pakoljak,állatkertem közepén egy úttal,össze vannak zsúfolva az állatok,hogy még legyen kis helyem az új állatokra :( Az is betelik és ki is fújt az egész játékom.. Ugyan még várni fogok kicsit,hátha lehet majd zd-ért területet növelni,de ha nem,akkor sajnos ennyi lesz nekem is,pedig legjobban ezt a játékot szeretem.... :(
.
+1
Tegnap is abbahagyta a játékot az egyik szervezeti tagom, hasonló okokból. Meg előző héten is...

Üdv
sas11

Ramona6

Hozzászólás Szerző: Ramona6 » 2013.02.22. 21:14

Sziasztok!

Ezzel az egész dologgal csak egy probléma van. Október óta írunk ide bővítéssel kapcsolatos kéréseket (4 hónapja), de még semmi reakció nem jött a üzemeltetők részéről. iconcry .Én már abba sem vagyok biztos hogy egyáltalán elolvassák amit írunk.
SZERETNÉNK VÉGRE VÁLASZT KAPNI HOGY LESZ-E VALAMI POZITÍV VÁLTOZÁS A BŐVÍTÉSEK TERÉN!!!!!!!
nicefrown nicefrown nicefrown

kargergő

Hozzászólás Szerző: kargergő » 2013.02.23. 19:57

Hát ez már egy szörnyület, hogy miért nem hallgatnank ránk. Nagyon jó ez a játék, csak ez a dolog teszi rosszá és most már figyeljenek ránk. angry angry angry angry angry angry

nikol1215

Hozzászólás Szerző: nikol1215 » 2013.02.25. 19:26

Igen már 4 hónapja könyörgünk úgymond a reális bővítés miatt,de semmi változás nincs a láthatáron!41-es szinten vagyok 160 gyémántért bővítettem,de ez volt a legutolsó!Nagyon sok!!!
Amíg van egy kis helyem addig tudom csinálni és onnan nincs tovább,ha minden így marad!Valamit igazán kitalálhatnának,hogy mindenkinek jó legyen!!
Ha már olyan jó sok ötlettel állnak elő,ezen is gondolkodhatnának egy kicsit! :) :)
Az én barátaim közül is sokan hagyták abba a játékot ezen okokból és azt hiszem még lesznek egy páran (köztük bele értve magamat is)
Jó lenne ha már végre történne valami!

Lionking27

Hozzászólás Szerző: Lionking27 » 2013.02.26. 21:52

De ott vannak a nem upjerses játékok. Ott is azt akarják,hogy költsünk a játékra.
De ingyen is lehet fejlődni ott.
Nincs ilyen,hogy területbővítés sok pénzért.
És nincs olyan,hogy egy szint után már csak igazi pénzért léphetsz tovább.
Lehetne róluk példát venni!
Lionking27
UI: Mindig nézd az utolsó oldalt!

Kemma

Hozzászólás Szerző: Kemma » 2013.02.27. 09:19

Sziasztok!
Szerintem is jó lenne ha Lehetne olcsóbban bővíteni, vagy dollárért! Aki akar, az úgyis vesz gyémántot, aki meg nem tud, az nem is fog! Vagy lehetnének nehezebb feladatok, ahol gyémántokat lehet szerezni!

Ramona6

Hozzászólás Szerző: Ramona6 » 2013.03.05. 09:40

Sziasztok!
Még mindíg semmi változás??? Legyen már végre valami! Vegyen már észre minket valaki!
iconcry iconcry iconcry iconcry iconcry iconcry

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”