Olcsóbb bővítés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
kargergő

Re: Olcsóbb bővítés

Hozzászólás Szerző: kargergő » 2013.02.09. 08:28

Többször is mondtam már én is, de még most is kitartok az mellet, hogy a terület bővítés ne gyémánt legyen, hanem zoo dollár. Nagyon jó, szép és szeretni való ez a játék. Nagyon imádtam, de ha most a bővítés miatt abba kell hagynom, akkor nagyon szomorú leszek. Nem tudom, hogy ezt miért nem lehet megtenni ezt kérik talán a legtöbben és, ha végre megtennék nem lenne tele FÓRUM ilyen hozászolásokkal.Tudom, hogy ebből élnek, de nem csak a gyémántvásárlók kellenek, hanem olyanok is akik terjesztik a játék hírnevét. Higgyék el nekem így is nagyon sok gyémántvásárló lesz, de több nem gyémántvásárló boldog ember.

REMÉLEM MOST MÁR MEGTESZIK NEKÜNK ENNYI KÉREGETÉS UTÁN. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2013.02.15. 16:43-kor.
Ok: betűméret szerkesztése

széva.

Hozzászólás Szerző: széva. » 2013.02.10. 21:04

Nagyon sokan vagyunk akik a 40-42.pálya között vagyunk! Sajnos sokan fel akarjuk adni a játékot mostanában mert nincs lehetöségünk böviteni!
Amit most csinálunk az egyhelyben tipegés de gyémánt vásárlásra nincs lehetöségem! sajnos ha nem alakul valami megoldás sokan odébb állunk! KÖSZÖNETTEL.széva

Beru

Hozzászólás Szerző: Beru » 2013.02.15. 02:50

támogatom a többieket: zoodollárét lehessen területet növelni az összes szinten vagy kártya cserével!!!!!!

köszönjük.

sas11

Hozzászólás Szerző: sas11 » 2013.02.15. 12:11

Csak zoo dolláros bővítés soha nem lesz, hiszen akkor soha senki nem venne gyémántot.
A megoldás szerintem, hogy kicsit lejjebb kéne ereszteni az árakat.
Saját példámat vázolom. Hajlandó vagyok, mondjuk 1000ft-ot költeni havonta a játékra, mert tetszik és szeretem.
Mondjuk 1 év alatt a 10. bővítésig el szeretnék jutni. Ez ugye 12000 Ft
Kb ezek az árak lennének szerintem elfogadhatók:
Bővítés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ár 10 20 40 60 70 80 90 100 110 120

Persze a 10 bővítésből a 4-5 maradjon meg zoo dollárosnak. És persze azért ez se legyen irreális, pl 9 . bővítés 15 millió zoo dollár jelenleg. Ennyit egy 500-600-as látogató maximummal is hónapokig tart összeszedni.

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2013.02.15. 13:00

Tiszteletem
sas11 hozzászólásához csak annyi észrevételem lenne hogy nem reális a havonta 1000 költése a játékra.
Ezt azért mondom mert én mindig abból indulok ki hogy aki dohányzik pl kollégám egy dobozt 2 napig szív
tehát az 15 doboz egy hónapban. kék multit szív ami 770ft!!! Az egy hónapban 11500ft!!!
Ez hozzávetőlegesen 38 EUR ami 418 gyémánt Ebből bőven lehet bővíteni sőt brigádokat bérelni és még a boltban is költhetsz.
Más példát is fel tudtam volna hozni amit "feleslegesen" megvesznek az emberek. Evvel nem szeretnék senkit megbántani vagy a meggyőződésében megsérteni. El kell fogadni hogy a játék készítőinek és alkalmazottainak ez üzlet és munka,senki sem azért jár dolgozni hogy a másik ember a munkáján ingyen szórakozzon ugye?
További kellemes játékot mindenkinek. wink

igisze

Hozzászólás Szerző: igisze » 2013.02.15. 13:46

palleusz írta:Tiszteletem
sas11 hozzászólásához csak annyi észrevételem lenne hogy nem reális a havonta 1000 költése a játékra.
Ezt azért mondom mert én mindig abból indulok ki hogy aki dohányzik pl kollégám egy dobozt 2 napig szív
tehát az 15 doboz egy hónapban. kék multit szív ami 770ft!!! Az egy hónapban 11500ft!!!
Ez hozzávetőlegesen 38 EUR ami 418 gyémánt Ebből bőven lehet bővíteni sőt brigádokat bérelni és még a boltban is költhetsz.
Más példát is fel tudtam volna hozni amit "feleslegesen" megvesznek az emberek. Evvel nem szeretnék senkit megbántani vagy a meggyőződésében megsérteni. El kell fogadni hogy a játék készítőinek és alkalmazottainak ez üzlet és munka,senki sem azért jár dolgozni hogy a másik ember a munkáján ingyen szórakozzon ugye?
További kellemes játékot mindenkinek. wink
Sziasztok!

Ehhez annyi lenne a hozzászólásom, hogy természetesen mindenki tisztában van azzal, hogy nem adnak ingyen semmit (még a levegőért talán nem kell fizetni, de ez nem is ide tartozik) itt csak a mértéken van a hangsúly, megtalálni az ideális középutat. Az az üzemeltetőknek sem hinném, hogy céljuk, hogy aki már pl. költött a kertre ( potenciális fizető játékos) az kiessen a körből, mert valamit már drágának talál. A játékos is próbálja húzni az időt, mert nyilván amire már költött az nehezen hagyja kárba veszni. Itt kellene megtalálni a megfelelő megoldást és ez csupán üzleti szempont. Kereslet-kínálat egyensúly fenntartása a megfelelő paraméterekkel.
Persze, lehet azt gondolni, hogy ha elmegy jönnek újak, akik ismét lehet, hogy költenek majd valamennyit (lehet-en van a hangsúly), de szerintem meg kell tudni tartani azokat a "vevőket" is, akik már bizonyították a hajlandóságot.
Felesleges cigaretta, vagy más "haszontalan" holmi megvételéhez hasonlítani bármit, mert mindenki maga dönti el, hogy mire költi a pénzét (neki mi a fontos). Itt inkább az a cél, hogy minél érdekesebbé és elérhetőbbé tegyék a játékot, hogy magával ragadóvá váljon annak aki játszik vele.
Szerintem már az is megoldás lenne, ha 250 Ft-ért nem 1, hanem 2 gyémántot kapnánk. A hazai anyagi helyzet értéke kb. pont a fele a nyugat európai országokéhoz képest.
Persze ez lehet azok játéka, akik megtehetik, hogy mindent csont nélkül kifizetnek, csak akkor érdemes előre tájékoztatni a regisztrálókat, hogy egy idő után, bizony fizetni kell... a csalódottság, rossz szájíz elkerülése végett.

És én ezt úgy írtam nektek, hogy túl vagyok a 320 gy. bővítésen, több hónapig töltöttük rá a gyémántot, mire sikerült összerakni. A részletfizetés is jó volna, a befizetett részleteknek megfelelően adná a területeket (ha megvan a teljes bővítés összege, akkor adja a teljes bővítési területet). Én is örülnék, ha játékos társaim, szomszédaim nem hagynák csak úgy abba a játékot.

Üdv,

Igisze

Lionking27

Hozzászólás Szerző: Lionking27 » 2013.02.15. 15:34

Ez a területbővítés probléma inkább a gyerekekre vonatkozik,mert egy felnött arra költheti a pénzét amire szeretné.
A legtöbb gyerekeknek a szülei nem engedik meg, hogy egy játékra kérjünk tőlük pénzt.(mert szerintük hülyeség)
Én is gyerek vagyok még,mint a legtöbb játékos és nekem nincs munkám amiből pénzem lesz és akkor mit tegyek félre? angry
Úgyhogy ez így egyáltalán nem megy. veryangry
Lionking27
UI: Mindig nézd az utolsó oldalt!

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2013.02.16. 14:31

Lionking27 írta:Ez a területbővítés probléma inkább a gyerekekre vonatkozik,mert egy felnött arra költheti a pénzét amire szeretné.
A legtöbb gyerekeknek a szülei nem engedik meg, hogy egy játékra kérjünk tőlük pénzt.(mert szerintük hülyeség)
Én is gyerek vagyok még,mint a legtöbb játékos és nekem nincs munkám amiből pénzem lesz és akkor mit tegyek félre? angry
Úgyhogy ez így egyáltalán nem megy. veryangry
Tiszteletem!
Azt Kell hogy mondjam Lionking27 hogy én felnőtt vagyok de azt is hozzáteszem hogy sajnos! Az csak gyerek fejjel jó gondolat hogy a felnőttek arra költenek amire akarnak de ezek mellett ott van az is hogy van amire muszáj! Nem szeretnék panaszkodni mert még megtehetem hogy költsek a játékra de az a legutolsó. Tehát ha valamiről le kell majd mondanom ....hát szomorú leszek.

dnorbi

Hozzászólás Szerző: dnorbi » 2013.02.17. 13:58

Sziasztok!
Én egy kicsit máshonnan közelítem meg a bővités dolgot. Nekem se tettszik hogy irreális összeggekbe kerülnek. Ugye elő jöttek itt mindenféle dolgokkal ,hogy tárhely , szerver, játék stb üzemeltetés. Eddig rendbe is volna csak azt felejtik el hogyha nem bővit senki pl akkor is üzemeltteni kell a technikát. És akkor miből? Ami zoo dollárba kerül akár állat akár bővités addig miből van fenttatva a játék? Nem is lenne baj ha fizetni kéne de akkor az 1. szintől és mindenért. Vagy sehol semmiért. Mert csak ettől meg attol meg ezért meg azért az nem erkölcsös. Autoval is ha megyek autopályán onnatol fizetek ahogy ráfordulok nem pedig 100 km után pl.

sas11

Hozzászólás Szerző: sas11 » 2013.02.19. 10:52

Hi

Igazából játéküzemeltető szempontból jól ki van találva. Ha valaki rákattan, néhány prémium állatot meg fog venni kp-re, mert akkor jut gyémánt az első pár terület bővítésre.
Utána meg ha már rááldozott viszonyalg sok pénzt, akkor hajlamos lesz nem 'bennhagyni' az eddig befizetett összeget hanem, hozzátenni megint egy kicsit.
Ez még nem is baj, marketing pszihológia, pont.
A baj azzal van, hogy 160 gyémánt után 320 a következő lépés, tehát nagyságrendileg annyit kéne rátenni, mint addig összesen.
Ez gusztustalan szerintem, ráadásul érdekes módon az utána köv. bővítések ára már nem emelkedik. Miért ? Ha addig egy újabb mindig kétszer annyiba került, akkor a 320-as után miért nem 640 a következő ?
Meggyőződésem, hogy sokkal többen, és hosszú távon több pénzt is költenének a játékra, ha nem ilyen módon lépkedne feljebb a bővítések ára.
Ha mondjuk 10 v 20 ról indulna az első és az azt követő mindig 10 v 20 gyémánttal lenne több, szó nélkül rááldoznám.
Így meg egy fillért sem költök többet rá, néha ránézek, kicsit nyomkodom, sajnálkozok, és foglalom a szerver kapacitást, amig tart majd a játék.
Egyik félnek sem igazán jó.

üdv
sas11

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”