Olcsóbb bővítés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
asiildi

Re: Olcsóbb bővítés

Hozzászólás Szerző: asiildi » 2013.01.04. 10:31

Sziasztok!
Teljesen egyetértek Arkangyal okkifejtésével.
De nem gondoljátok, hogy ez egy kicsit nem kicsit NAGYON igazságtalan?! Ezek szerint itt is azok a farkas törvények uralkodnak mint a való életben még egy egyszerű játékban sem lelheti örömét a kisebb/szegényebb réteg csak a gazdagabbak érvényesülhetnek (hogy az előttem szóló szavaival éljek "apuci kifizeti")
Ha jól tudom és ha jól olvasom ezt a játékot úgy vezették be úgy hirdették/HÍRDETIK, hogy játssz INGYEN! Az ingyen szó az INGYEN -t jelent nálam legalább is, nem pedig azt, hogy játssz az elején ingyen de egy bizonyos színt után csak úgy tudsz a játékban tovább fejlődni és tovább jutni ha pénzt áldozol rá. Mert ez a valóság és szerintem ezt akkor a kedves játék szervezőknek így is kellene hirdetni. Ugyanis ezt bárhonnan is nézzük ÁTVERÉS!
Megszeretjük a játékot rááldozzuk az időnket és fel kell adni illetve megint csak kik érvényesülhetnek akiknek pénze van csak ők nyerhetnek. ÁTVERÉS és IGAZSÁGTALANSÁG! És erre mindenki rájön előbb vagy utóbb és utána hiába a többi elindított játék senki sem mer senki sem akar majd belevágni mert tanult az előzőből.
Szép napot mindenkinek! asiildi!
UI: ha túl elragadtattam magam Bocsánat érte és kérlek benneteket nézzétek el, csak én nem szeretem ha megkülönböztetik és kivételeznek az emberek rétegeivel iconcry

Erza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Erza » 2013.01.04. 13:21

Gyerekek, be kell látni, hogy a fejlesztőknek az az érdeke, hogy minél több FIZETŐ játékos maradjon, ők a fontosak, hiszen ők termelik a profitot, általuk van pénz újabb fejlesztések bevezetésére. És nem hiszem, hogyha valaki szereti a játékot fél évente 1600 ft megterhelő lenne, hiszen felnőttek ennél többet szerintem elköltenek "felnőtt dolgokra" ennyi idő alatt, gyerekek meg akkor 1-1 játék helyett kérhetnek ilyet is... ha csak 2x is veszel gyémántot 2 év alatt, 2 bővítést meg tudtál venni... persze van aki ezt sem engedheti meg magának, de ha félreteszel heti/havi 100 ft-okat (igen ez fél kg kenyér ára ott ahol én veszem... :D )valamin egy darabig, nem megterhelők ezen az árak egy csöppet sem... aki általában annyit nem tud félretenni annak internetre és olyan gépre sem futja, ami bírja a játékot...
És itt most nem a vásárlásra akarlak buzdítani titeket, mert én is éveken át ellene voltam, de lássátok be, irreális az az elvárás, hogy jaj majd sok olyan játékos itt fogja hagyni a játékot, akik nem is fizetnek érte, igen, ez aztán kiszúrás a tulajjal! Nem lesz semmiféle veszteségük kb. Ez nem érv emberek... :!: :( Aki pedig már ott tart, hogy erősen gondolkodik rajta, hogy itt hagyja a játékot vagy aki itt is hagyja, az nyilván ismerősöknek sem fogja ajánlani! De azt pl. reálisnak látom, hogy teszem azt akár csak 1. vásárlások után csökkenjen a bővítés ára esetleg legyen zd-s, mert akkor már 1x vásároltak, tehát a fejesek is elégedettek lehetnek.
De még mindig ott az a verzió, hogy dekorációt kipakolod kertedből és kis-közepes-hosszú karámokat használsz csak, nagyobbakat nem! Így közel 60 faj besuvasztható egy állatkertbe...
Vannak ennél durvább játékok is, havi 3500-4000 ft-os díjjal, különben nem tudsz hozzáférni a karaktereidhez... speciel ilyenbe kezdtem bele, és vállalok ezért plusz melót... (természetesen nem fogok minden hónapban játszani...) :geek: mert még ha játék is, még ha csak gépen is, de imádom! :) És én myfreezoo-ért fizettem életemben először, amit örülök, hogy megtettem, különben sok jóból maradtam volna ki.
Egyébként valami olyasmi szerencsekerék-féle valóban klassz lenne, mint a vidám parkos játékban... meg történeti feladatokat is lehetne még betenni párat gyémántért, vagy legalább normálisabb jutalmakért, mert az az egész rossz és aránytalan (már feladat nehézségéhez, adott szinthez képest kevés tp vagy zd, a gyémántos jutalmak korrektek), úgy, ahogy van. :oops:

nikol1215

Hozzászólás Szerző: nikol1215 » 2013.01.04. 14:06

Hát örülök,hogy ennyien megnyilvánultatok!!!
Van amivel egyet értek,s van amivel nem!
Én pl,már nagyon sok pénzt fektettem bele ebbe a játékba,de már az én pénztárcám sem bírja a többit!
Nem elég,ha fél évente küldesz egy sms-t,mert azzal nem mész semmire!Én egy hónapban minimum két sms-t szoktam küldeni!Mert kell a gyémánt!
A bővítésre,stb.stb. Most már elértem arra a szintre,hogy 160 gyémántba kerülne a bővítés!Helyem egy deka sincs,de még küzdök!Ugye gyémántot nem tudsz másképp szerezni,mint sms-sel!Csak az elején voltak a csábító és elérhető lehetőségek!Most már azt is hanyagolják!
Igazságtalannak tartom és igen,ne csak az "apuci kicsi fiacskája vagy lánya" tudja csinálni ezt a játékot!Nagyon szeretem!A kezdetektől fogva csinálom,minden nap és mondhatnám,hogy ennyi?! :O Nem tudom mikor lesz látszata annak,hogy itt kifejezzük véleményünket,de remélem hatásos lesz!

Erza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Erza » 2013.01.04. 16:00

Sms-sel nem is szabad vásárolni, nagyon drága és kevés gyémánt jár érte... :roll: És nem is sms-t mondtam. :) Vannak ott más lehetőségek, érdemes utána nézni, az ingyenes gyémántos dolgokat is érdemes megcsinálni, na itt például lehetne megint csak lobbizni, mert a németeknél sokkal több ingyenes ajánlat van gyémántra tudomásaim szerint. Illetve bronz gyorsítóban egyszer 2, karácsonyi aranyban 10 gyémántot forgattam ki. :D
Én az egyik versenyen nyertem 50 gyémántot, azzal a 160-as bővítést megvettem, de többet már nem fogok, nem is akarok... :) És kövezzetek meg, de így a fél kertem üres, rendezetlen. (Igen ez a sok hely azoknak az állatoknak van, amik még nem elérhetőek számomra, illetve amik majd még jönnek frissítésekkel... :D) El lehet férni... tény, hogy nincsenek nagy méretű karámok nálam, de ennek az a legfőbb oka, hogy nem találom őket szépnek, ellenben a kicsi bővítetteket imádom, mert gyönyörűek szerintem. Valamint ha kell a hely, az utat is szedjétek fel a kertből, használjátok a sávot a kerítésnél standoknak...

Én csak azért írtam ide, mert a spóroláson érdemes elgondolkodni és nem az sms árát nézni, hanem más lehetőségeket, de legfőképpen mert a panasznak ötletek, javaslatok nélkül nincs értelme. Nem panaszkodós téma, ötletelős. ;) (Egyébként a helyzeteteket is átérzem, ha hiszitek, ha nem sokáig játszottam itt vásárlás nélkül, aztán tettem félre rá.)

kargergő

Hozzászólás Szerző: kargergő » 2013.01.20. 14:06

Én még tudtam bővíteni a 80-ra, de utánna én már nem bírom, ezért nagyon de nagyon jó lenne, ha a bővítést végre már sok ezer ember kérésére átraknák gyémántról zoo-dollárra. Nekem nagyon tetszik ez a játék élvezem is, de ha már nem férek el akkor mi tévő legyek abba kell hagynom de, most azt a játékot nem bírom itt hagyni ami eddig életem legjobb játéka volt. Azt is megértem, hogy ebből jön nekik a pénz, de higgyék el nekem a szerkesztők hogy még utánna is ha ezt megtennék akkor is nagyon sokan vennének gyémántot már csak a hozzá járó állatért is. Ezt már nagyon de nagyon sokan kérték remélem már én is, hogy most már teljesítik és ezt elolvassák. nicefrown

Lionking27

Hozzászólás Szerző: Lionking27 » 2013.02.01. 22:31

Most kiszámoltam:
Ha zoo-dollárral szeretnél bővíteni fullra több mint 10 évbe kerülne napi 10000 zoo-dolláronként, veryangry
ha pedig gyémántal csinálod 72.000,-Ft. veryangry

A készítőknek üzenem légyszíves töröljék el ezt a bővítgetést,
de legalább vegyenek le az árból.
Ennyit senki nem hajlandó költeni bővítésre.

És hiába van sok értékes állatod nem tudod kirakni ha nincs hely. iconcry

És ne az legyen a befolyó pénz a játékból,
hogy gyerekeket késztetnek pénzköltésre.

De tényleg nagyon jó a játék, grin
ez a kedvencem,
és ne az rontsa el ,hogy nincs elég hely. nicefrown

Könyörgöm vegyék figyelembe ezt a hozzászólást.
Lionking27
UI: Mindig nézd az utolsó oldalt!

Andrea4

Hozzászólás Szerző: Andrea4 » 2013.02.05. 19:20

Lehet bővíteni zoo dollárért is, de az is nagyon sok. Nekem is már tele van. Jobb lenne ha kevesebbet kéne gyűjteni.

monika1121

Hozzászólás Szerző: monika1121 » 2013.02.05. 20:09

iconcry ez sajnos rám is igaz,ha csak 80 ill.160 gyémántért lehet venni területet,valószínű ,hogy sokan kiszállnak.én sem tehetem meg,hogy gyémántot vásároljak.előbb-utóbb mindenki megunja az egy helyben lépegetést....

Ramona6

Hozzászólás Szerző: Ramona6 » 2013.02.06. 08:49

Sziasztok!

Én is egyet értek a hozzászólásokkal , de sajnos ebbe az egészbe az a legrosszabb hogy hiába írunk bármit még csak szóra sem méltatnak minket! Legalább jeleznének hogy ne erőlködjünk nem fog változni semmi! Most is lett még egy bővítés ( a 16. ) , de mire megyünk vele ha már a többi is elérhetetlen. Jó lenne ha végre az üzemeltetők is hozzászólnának a dologhoz! iconcry iconcry iconcry

micimacko5

Hozzászólás Szerző: micimacko5 » 2013.02.08. 23:47

Az "Általános fórum" néhány hozzászólásában is felmerült már a bővítés téma, ahol a moderátor arra kért mindenkit, hogy az Ötletek rovatba írjuk ki ez irányú igényeinket. A kérés már eljutott hozzájuk. Jó lenne, hogy minél többen írnánk ide, hátha sikerül az arra illetékest meggyőzni, hogy a bővítések vásárlása ne csak gyémánttal történhessen. A játék tényleg nagyon látványos, szép és mindig tartogat megelepetéseket. Nekem csak ennyi a problémám, hogy talán még a 80-as bővítést meg tudom venni, de a többit biztosan nem. Sajnos ott végetér a pályafutásom a játékban. Tehát szeretnék, hogy a területbővítést zoodollárért is elérhetőek legyenek. Köszönjük! :D :roll: :D :roll:

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”