ötleteim: új állat, történelmi feladatok, javaslatok

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Ildi1983

ötleteim: új állat, történelmi feladatok, javaslatok

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2012.09.04. 21:52

Kedves Adminok!
Először is nagyon megszerettük a játékot az egész család :D
A játék közben sokat gondolkoztam, hogy én mivel bővíteném a játékot.. újságos, vatta cukros, zoocsemegés, jégkásás, kukoricapattogtató stand, állatsimogató jutott az eszembe..
Amint nézegettem a vizes állatokat sehol nem láttam aranyhalat.. Tök jó lenne, sőt történelmi feladatként lehetne tenyészteni 3-t cserébe 6 kártyát kívánhatsz, tp és gyémánt jutalom mellett..
Még egy dolog eddig a heti feladatba mindig kijött a tukán tenyésztés, megoldható lenne az állat kölcsön-bérbeadás funkció, mert eddig nem találkoztam tukán és a feletti kártyarészletekkel;-(
és még egy lenne azokat a részleteket, amit zoo$ért is beszerezhetőek, akkor azt zoo$-ral lehessen kiegészíteni...
Gondoljátok meg a javaslatomat... :)
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Ildi1983 2013.01.27. 17:12-kor.
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
[url]MFZ ötleteim[/url]:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

valakii

Re: új állat és történelmi feladat javaslatom - aranyhal

HozzászólásSzerző: valakii » 2012.09.05. 12:41

szuper ötletek!! támogatom!! :)
Kép

cigi62

HozzászólásSzerző: cigi62 » 2012.09.08. 22:55

sziasztok

Szuper az aranyhal, lehetne vitorlás doktor stb. akár egy tengeri rezervátumot is létre lehetne hozni növényekkel együtt
Nekem 1 150 literes akváriumom volt amit újra fogok telepíteni nemsokára. :D
Nekem lenne még egy javaslatom, hogy a heti feladatoknál mi had válasszuk ki a legmegfelelőbbet a saját állatkertünkből, tehát ha valakinek pont abból az állatból nincs egy párja had vonhassa vissza és válasszon másikat persze minimális zoo dollárért cserébe Én már többször jártam úgy hogy mindháromból csak egy volt így esélyem se volt a teljesítésre

nati9999

HozzászólásSzerző: nati9999 » 2012.09.09. 12:43

Nekem ez mind nagyon tetszik! :D

Van néhány ötletem

Pl:.10000 vagy 5000 zoodollárét lehetne kapni 1-2 gyémántot és ezt hetente 1-szer lehetne megcsinálni

Ildi1983

Re: új állat és történelmi feladatokat javaslok - aranyhal

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2012.09.27. 08:41

További ötleteim:
a szervezetekhez is lehetne egy ilyen feladat: 15. szintűek felett Lépj be egy szervezetbe, tagságodat tartsd meg 14 napig és vegyél részt egy küldetés teljesítésében! Ennek jutalma lehetne gyémánt, TP és Egy a játékos által kért részlet..
Másik történelmi feladat és új épület, új feladat is egyben: építs egy Varázshegyet (nagy stand méretű lenne)-ez a történelmi feladat..,
az első pár (5) szinten az állatokkal kapcsolatosan kapnánk kérdéseket (szintenként egyre nehezebbet) -ide az állatok fejlődésével kapcsolatban lennének a kérdések, a dinókkal kapcsolatosan is lehet feltenni 2-3 kérdést- ezekért a szint növekedésért, csak a hegyen belüli fejlesztéseket kapnánk virtuálisan...az igazi feladat a látogatók becsábítása lenne: 3 látogató esetében egy gyémánt lenne ajándékba és 300 TP; 15 látogató esetében zoo$ és TP; 30 látogató esetében zoo$,TP és a játékos által kívánt részlet.. Ezek ismét a hegyen belüli szint lépésekre ad lehetőséget, tehát jöhetnek a csoportok:
2 csoport esetén 3 gyémánt lehetne a jutalom, 4 csoport esetében zoo$,TP és a játékos által kívánt részlet; itt a max 5 csoport esetén már egy komplett kártyát kívánhat a játékos..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ildi1983 2012.10.07. 17:29-kor.
Cseréim:

valakii

HozzászólásSzerző: valakii » 2012.09.27. 13:48

Ildi1983 írta:További ötleteim:
a szervezetekhez is lehetne egy ilyen feladat: 15. szintűek felett Lépj be egy szervezetbe, tagságodat tartsd meg 14 napig és vegyél részt egy küldetés teljesítésében! Ennek jutalma lehetne gyémánt, TP és Egy a játékos által kért részlet..
Másik történelmi feladat és új épület, új feladat is egyben: építs egy Varázshegyet (nagy stand méretű lenne)-ez a történelmi feladat..,
az első pár (5) szinten az állatokkal kapcsolatosan kapnánk kérdéseket (szintenként egyre nehezebbet) -ide az állatok fejlődésével kapcsolatban lennének a kérdések, a dinókkal is lehet feltenni 2-3 kérdést- ezekért a szint növekedésért, csak a hegyen belüli fejlesztéseket kapnánk virtuálisan...az igazi feladat a látogatók becsábítása lenne: 3 látogató esetében egy gyémánt lenne ajándékba és 300 TP; 15 látogató esetében zoo$ és TP; 30 látogató esetében zoo$,TP és a játékos által kívánt részlet.. Ezek ismét a hegyen belüli szint lépésekre ad lehetőséget, tehát jöhetnek a csoportok:
2 csoport esetén 3 gyémánt lehetne a jutalom, 4 csoport esetében zoo$,TP és a játékos által kívánt részlet; itt a max 5 csoport esetén már egy komplett kártyát kívánhat a játékos..

huhh, ezek nagyon király ötletek!! mindegyik! :)
Kép

Ildi1983

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2012.09.28. 09:10

és az újabb ötlet:
a gyémántba kerülő dolgokat ha eladnám, akkor gyémántot kapjak cserébe ne zoo$-t... valamelyest ösztönözne mindenkit a tenyésztő központ építésére és a heti feladat sikeres teljesítésére...
Cseréim:

Ildi1983

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2012.09.28. 09:13

ez nem az én alap ötletem, ezért másolom a linket:)
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15481
Cseréim:

káposzta29

HozzászólásSzerző: káposzta29 » 2012.09.29. 20:23

Nekem nagyon tetszenek az ötletek és tök jó, hogy ilyen kidolgozottak. A legjobb az ha eladjuk a gyémántért vett dolgokat gyémántot lehessen kapni. Ezt meg kéne valósítani! Amúgy csak annyit fűznék még hozzá, hogy szerintem előbb ki kéne "javítani" amivel gondja van mindenkinek (gondolok itt a rossz részletekre és a kevés gyémántra) aztán bővíteni különböző dolgokkal, pl. tényleg tök jó lenne még + állat, stand meg valami egészen új dologgal is fel lehetne dobni a játékot, hogy még jobb legyen, például elég kevés a vízi állat. Az aranyhal cuki de szerintem nem való állatkertbe max. dísznek a szökőkútba. Én olyanokra gondoltam mint a delfin, gyilkos bálna, cápa, beluga. Lehetne mondjuk vízi park és abban vízi show. Ja és ami nekem elég fura, hogy a madarak mehetnek sima karámba, lehetne azoknak külön madárház, vagy csak olyan karám aminek a teteje rácsos.

Ildi1983

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2012.09.29. 21:09

káposzta29 írta:Nekem nagyon tetszenek az ötletek és tök jó, hogy ilyen kidolgozottak. A legjobb az ha eladjuk a gyémántért vett dolgokat gyémántot lehessen kapni. Ezt meg kéne valósítani! Amúgy csak annyit fűznék még hozzá, hogy szerintem előbb ki kéne "javítani" amivel gondja van mindenkinek (gondolok itt a rossz részletekre és a kevés gyémántra) aztán bővíteni különböző dolgokkal, pl. tényleg tök jó lenne még + állat, stand meg valami egészen új dologgal is fel lehetne dobni a játékot, hogy még jobb legyen, például elég kevés a vízi állat. Az aranyhal cuki de szerintem nem való állatkertbe max. dísznek a szökőkútba. Én olyanokra gondoltam mint a delfin, gyilkos bálna, cápa, beluga. Lehetne mondjuk vízi park és abban vízi show. Ja és ami nekem elég fura, hogy a madarak mehetnek sima karámba, lehetne azoknak külön madárház, vagy csak olyan karám aminek a teteje rácsos.

az aranyhal szerintem azért lenne jó, mert nem foglalna olyan sok helyet, mint a gyilkos bálna, cápa....
Cseréim:

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”