ötletek

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
AljasGetto

Re: ötletek

Hozzászólás Szerző: AljasGetto » 2015.02.18. 17:25

JUHHHÉJJJ!!! :D
AljasGetto írta:A karám tárgyak (etető/itató/játszó) is kaphatnának egy megjelenő ikont, amikor az állatok a karámban mind igénylik már a törődést.

Amikor elfogyott teljesen a csíkjuk, még 5-6 állatnál is inkább végig kattintgatom az állatokat, mintsem hogy a karámtárgy menüjében kelljen rákattintani a megfelelő ikonra, mert egyszerűen gyorsabb, és kevésbé fárasztó (lehet, hogy hülyén hangzik, de amikor 100-150 állaton kell végig mennem, akkor igenis számít).

Luca és Döme

Hozzászólás Szerző: Luca és Döme » 2015.04.26. 08:41

Sziasztok!

Nagyon jól jönne a bevásárló központokba egy főkassza, ahol egyetlen kattintással be lehetne gyűjteni az összes bent lévő bolt bevételét. (Persze nem gyémánt fejében...).
Illetve az amazonasz házhoz is etető, itató, foglalkoztató funkció.
A hulladékgyűjtő központba pedig tapéták.

Evetke30

Hozzászólás Szerző: Evetke30 » 2015.05.06. 12:46

Sziasztok!
Én már régóta várom,hogy legyen virágárus stand.Reméltem,hogy most lesz az anyák napi játékban,de nem lett.Nem lehetne valamilyen szép virágos(virág árus)standot betenni a játékba? rolleyes
(A játékba írj kérlek...!Köszi!)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.05.06. 19:12

Szia

Most ugyan nincs stand, de szokott lenni. Lehet, hogy majd egy későbbi időszakos játékban ismét lesz szép virágos stand. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

ZoltanZsolt

Hozzászólás Szerző: ZoltanZsolt » 2015.05.11. 17:56

Sziasztok! Nekem is tetszik a játék és gratulálni tudok csak az egész kitalálásához. Viszont ennek ellenére lenne pár javaslatom, akkor is,ha az ilyen játékokban általában nem jut az illetékeshez.

Jó lenne, ha a barátok vmi módszerrel küldhetnének egymásnak zd-t, vagy a szervezetben lehetne megoldani,h. az tudjon utalni, akár csak kisegítésként.
Nagyon nehéz gyémánt és zd szerzése. Lehetne több lehetőség erre, mert a bódékkal igen siralmasan megy ez és szintlépéskor sem zavarodunk meg a kapott zd mennyiségtől. Lenne egy olyan ötletem,h. mi lenne, ha bérelhető lehetne az állat. Tehát nem megvenné az ember, csak bérelné baráttól, vagy szervezeti tagtól. Sok tag azért hagyja abba a játékot, mert unja a sok kattintgatást, vagy egyszerűen nincs ideje rá. A rendszer által felkínált munkaerőt, vagy brigádot nem tudja kifizetni. Meg lehetne csinálni, h. kiadja munkaként vmi kis összegért akár egy, akár több feladatot.

Kicsit összetarthatja a szervezet tagjait, ha közösen is építhetnének egy kertet. Így beszélgetési téma is lenne.

Jó lenne, amikor állatot veszünk, vagy elhelyezünk, akkor csak azt a karám holmit mutatná, amit ahhoz az állathoz ajánlanak.

Jó lenne egy olyan lehetőség, - akár évente csak egy alkalommal is - amikor díjtalanul az egész saját területről a raktárba mehetne minden és újra kialakíthatnánk a kertet. Ugyanis ahogy nő a kert, annál jobban jön,h. máshogyan vezetné az ember az utakat, máshogy tenné a karámokat. Buldózerek meg drágák erre a célra.

Az is nagy segítség lenne, ha nem kellene felszedni az utakat, hanem simán áthelyezhetné őket az ember.

Több állatkertben is létezik kontinens kialakítás. Lehetne itt is ilyen,de ehhez a fejlesztők segítsége is kellene. Például a megszerzett állatokat olyan nézetben is láthatnánk,h. Afrika állatai, Ausztrália állatai, stb..

Nagy segítség lenne, ha a tálcán lévő dolgokat több nézetben is megjeleníthetnénk. Kiválaszthatnánk,h. csak állatok, csak növények, csak tárgyak. Ugyanis ha nagyon sok holmi van a tálcán, rengeteg idő megtalálni a keresett dolgot.

Lehetne egy olyan megoldás is, h. barátok, vagy szervezet helyettesíthetné az embert. Csak etetni, itatni,állatokkal játszani lehetne. Hiszen bármi közbe jöhet,ami által nem tud játékban lenni és inaktívvá válik.

Köszönöm szépen a rám szánt időt. :)

Géga321

Hozzászólás Szerző: Géga321 » 2015.05.19. 14:27

ZoltanZsolt írta:Sziasztok! Nekem is tetszik a játék és gratulálni tudok csak az egész kitalálásához. Viszont ennek ellenére lenne pár javaslatom, akkor is,ha az ilyen játékokban általában nem jut az illetékeshez.

Jó lenne, ha a barátok vmi módszerrel küldhetnének egymásnak zd-t, vagy a szervezetben lehetne megoldani,h. az tudjon utalni, akár csak kisegítésként.
Nagyon nehéz gyémánt és zd szerzése. Lehetne több lehetőség erre, mert a bódékkal igen siralmasan megy ez és szintlépéskor sem zavarodunk meg a kapott zd mennyiségtől. Lenne egy olyan ötletem,h. mi lenne, ha bérelhető lehetne az állat. Tehát nem megvenné az ember, csak bérelné baráttól, vagy szervezeti tagtól. Sok tag azért hagyja abba a játékot, mert unja a sok kattintgatást, vagy egyszerűen nincs ideje rá. A rendszer által felkínált munkaerőt, vagy brigádot nem tudja kifizetni. Meg lehetne csinálni, h. kiadja munkaként vmi kis összegért akár egy, akár több feladatot.

Kicsit összetarthatja a szervezet tagjait, ha közösen is építhetnének egy kertet. Így beszélgetési téma is lenne.

Jó lenne, amikor állatot veszünk, vagy elhelyezünk, akkor csak azt a karám holmit mutatná, amit ahhoz az állathoz ajánlanak.

Jó lenne egy olyan lehetőség, - akár évente csak egy alkalommal is - amikor díjtalanul az egész saját területről a raktárba mehetne minden és újra kialakíthatnánk a kertet. Ugyanis ahogy nő a kert, annál jobban jön,h. máshogyan vezetné az ember az utakat, máshogy tenné a karámokat. Buldózerek meg drágák erre a célra.

Az is nagy segítség lenne, ha nem kellene felszedni az utakat, hanem simán áthelyezhetné őket az ember.

Több állatkertben is létezik kontinens kialakítás. Lehetne itt is ilyen,de ehhez a fejlesztők segítsége is kellene. Például a megszerzett állatokat olyan nézetben is láthatnánk,h. Afrika állatai, Ausztrália állatai, stb..

Nagy segítség lenne, ha a tálcán lévő dolgokat több nézetben is megjeleníthetnénk. Kiválaszthatnánk,h. csak állatok, csak növények, csak tárgyak. Ugyanis ha nagyon sok holmi van a tálcán, rengeteg idő megtalálni a keresett dolgot.

Lehetne egy olyan megoldás is, h. barátok, vagy szervezet helyettesíthetné az embert. Csak etetni, itatni,állatokkal játszani lehetne. Hiszen bármi közbe jöhet,ami által nem tud játékban lenni és inaktívvá válik.

Köszönöm szépen a rám szánt időt. :)
Egyet értek, de az utolsó előtti ötleted már eleve működik a játékban. :)
Amit ma megtehetsz,ne halaszd holnapra!

Zsolesz 14

Hozzászólás Szerző: Zsolesz 14 » 2015.06.27. 10:49

Sziasztok!
Újra lehetne különleges ajánlatok hete.

SesSion90

Hozzászólás Szerző: SesSion90 » 2015.06.28. 16:49

Az én javaslatom hogy az állatkert bővítése, ne legyen olyan, hogy csak gyémánt. 5. bővítés jönne nekem és elakadtam, mert csak gyémánt. Valami összeg legyen már ott hogy meg lehessen venni zoo dollárért. Még elég küldetés sincs, se olyan hogy gyémántot kapjak. 40 szinten járok, de most komolyan 64es szintig várjak hogy tudjak kapni gyémántot? Szerintem sokan abbahagyják így hogy nem lehet tovább lépni. Mire megtelik az állatkert és nem lesz más lehetőség tovább lépni, én is megfontolom az abbahagyást.

SBeloth

Hozzászólás Szerző: SBeloth » 2015.07.03. 11:16

Sziasztok.

visszaolvastam egy pár hozzászólást, de ezt nem találtam meg: ha már a pénztáros munkatárs kimegy a múzeum épületéhez, nem lehetne beprogramozni, hogy a bejáratnál a belépők árát is beszedje? kb 1 egységnyivel megy el mellette... és végülis az a munkája, hogy beszedje a pénzeket.

köszi. sziasztok.

banya74

Hozzászólás Szerző: banya74 » 2015.07.05. 18:44

SBeloth írta:Sziasztok.

visszaolvastam egy pár hozzászólást, de ezt nem találtam meg: ha már a pénztáros munkatárs kimegy a múzeum épületéhez, nem lehetne beprogramozni, hogy a bejáratnál a belépők árát is beszedje? kb 1 egységnyivel megy el mellette... és végülis az a munkája, hogy beszedje a pénzeket.

köszi. sziasztok.
Támogatom! :) Én is örülnék neki,mert amíg nem vagyok itthon és mennek a melósok,az is pénzkiesés :S
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”