ötletek

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Mandarin01

ötletek

Hozzászólás Szerző: Mandarin01 » 2012.03.31. 12:09

Nagyon szuper játék!!!
De van néhány ötletem:
1) Lehetne benne több feladat amivel lehetne pénzt szerezni,mert így nagyon kevés az esély,hogy tovább fejlesszük az állatkertet

2)Lehetne bele rakni esetleg lottót,félkarú,memória játék stb amikkel több pénzhez vagy több ponthoz lehetne jutni a tovább lépéshez.Mindegyikkel naponta 1x vagy 2x lehetne játszani. A lottóval csak napi 1x lehessen játszani.Mindennap egyet kitölteni és másnap lehetne megtudni,hogy nyert-e vagy sem.

3) A benne található standok( italos,ételes,Wc stb ) nagyon alacsony árakon van,így nem lehet túl sok pénzt összeszedni,ezért javaslom,hogy úgy megcsinálni,hogy a játékos betudja állítani az árakat

4) az állatok árát egy kicsit olcsóbbá tenni,mert nagyon sok időbe telik amíg megtudjuk őket venni

Rylee

Re: ötletek

Hozzászólás Szerző: Rylee » 2012.03.31. 15:40

Sziasztok!

A játék nekem is nagyon tetszik, nagyon szépen meg lett csinálva az egész. Viszont a pénzes része nekem se tetszik. Tudom nem az a cél hogy minél hamarabb elérjünk pl az 50-es szintet, és mindenünk meglegyen. De tényleg nagyon kevés pénz jön be. A szintünk nagyon gyorsan nő (szerintem), és egyre több minden lesz elérhető a boltban. Viszont közel sincs pénz rá. De lehet csak én nem tudok rendesen játszani :)
Ezeket kéne valahogy összhangba hozni. :mrgreen:

zsorzsi

Hozzászólás Szerző: zsorzsi » 2012.03.31. 19:34

Sziasztok!Tetszik a játék nekem is,de egyetértek az elöttem szólókkal hogy nehéz a pénzt összeszedni az állatokra.A másik ami kicsit zavar,hogy olyan érzésem van az állatokra nézve mint akit "odaraktak" Meg lehetne oldani hogy elmozduljanak kicsit a helyükről? A hímek és a nőstények más más helyre mozdulnának akkor több élet lenne bennük.Köszi zsorzsi

gardandi

Hozzászólás Szerző: gardandi » 2012.04.01. 21:08

Sziasztok!!! Igazából nekem csak egy kis esztétikai javaslatom lenne: a növényzet /főleg a virágok/lehetnének élénkebb színűek...látványosabb lenne a dekoráció-így most szerintem olyan semmitmondó:( pl.: a wc rikító kék és piros!!!

gkittus

Hozzászólás Szerző: gkittus » 2012.04.02. 10:49

Sziasztok! Nekem is nagyon tetszik a játék :) , de az előttem szólókhoz hasonlóan nekem is a pénzzel gyűlik meg a bajom, hisz a szintemhez képest elérhető állatokból, tárgyakból alig tudok venni :(
A másik dolog ami összezavart az a barátkozás, hiszen ahhoz hogy megcsináljam a feladatokat, ki kell törölnöm barátokat, és újakat felvenni 1 nap múlva :( Miért nem úgy számolja hogy hány barátom van összesen, miért úgy, én hányt jelölök, hiszen így mindenkit el kell utasítani aki engem jelöl :(

palleusz

Hozzászólás Szerző: palleusz » 2012.04.02. 13:35

Egy aprócska észrevétel...
Nem lehetne egy kicsit nagyobb a bejövő levél esetén a boríték ikon? Még jó a szemem de néha én sem veszem észre olyan kicsi.
Lehetne hasonló mint az Én kicsi tanyámon szép nagy villogó felkiáltójel ,hogy véletlen se tudj elmenni mellette wink

gardandi

Hozzászólás Szerző: gardandi » 2012.04.04. 06:58

Még egy apróság lenne:jó lenne ha a tapasztalatpont számláló állandóan látható lenne, vagy úgy hogy mennyi van még vissza a köv szintig (visszaszámláló)vagy pedig mindkettőt mutatná (mennyinél tartasz és mennyit kell még gyűjteni).ha állandóan látom,jobban hajtok a következőre:)) Egyébként szupi a játék nagyon!!! csak a pénzgyűjtés keserves....

gizula

Hozzászólás Szerző: gizula » 2012.04.04. 11:29

nagyon jó ez a játék , csak légyszi csináljátok úgy , hogy ha mindenkit kijelölünk kártyacserére , akkor mindenki kapjon értesítést , mert ez így nagyon lutri. így sosem lesz meg az a küldetés , h cserélj 10 szer kártyát .

Neyree

Hozzászólás Szerző: Neyree » 2012.04.04. 13:19

palleusz írta:Egy aprócska észrevétel...
Nem lehetne egy kicsit nagyobb a bejövő levél esetén a boríték ikon? Még jó a szemem de néha én sem veszem észre olyan kicsi.
Lehetne hasonló mint az Én kicsi tanyámon szép nagy villogó felkiáltójel ,hogy véletlen se tudj elmenni mellette wink
Teljességgel egyetértek! :) Így nagyon kell sasolnom érkezett-e levél. :)

Moonlightshadow

Hozzászólás Szerző: Moonlightshadow » 2012.04.05. 10:42

Egyetértek az előttem szólókkal, lehetetlen normálisan beosztani a pénzt, egyszerűen kevés... :(
6. szinten járok, most hogy vegyem meg a 10.000 Zoo-dolláros Szállítmányozási központot? :c
Hihetetlen. Ha valakinek vannak tippjei, várom szívesen (:

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”