Ingyen gyémánt

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Lionking27

Ingyen gyémánt

Hozzászólás Szerző: Lionking27 » 2013.02.03. 10:20

Hogyan lehet most ingyen gyémántot szerezni.

A válasz előre is nagyon köszönöm.
Lionking27
UI: Mindig nézd az utolsó oldalt!

csipkebogyo

Re: Ingyen gyémánt

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.03. 18:12

A Gyémántvásárlás menün belül a Partner ajánlatok teljesítésével, DE ezt nem győzöm elégszer elmondani: ezek az ajánlatok nem mindig ingyenesek, tehát csak olyan valaki kezdjen bele ilyesmibe, aki tudja értelmezni az angol szöveget.
Hadd ne írjuk le külön-külön pontról-pontra, hol mit kell csinálni, mik a feltételei a gyémántnak, mert az egész fórum kevés lenne hozzá.
És azt sem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy az ingyenes ajánlatok is hátsó szándékkal vannak kibélelve, mert elkérnek bizonyos adatokat, más nem, egy mailcímet, aztán a delikvens lesheti a sok marketingszemetet a postafiókjában. Nem éri meg, ez a lényege.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Lionking27

Hozzászólás Szerző: Lionking27 » 2013.02.03. 21:14

Oké, köszönöm.
Csak a területbövítés miatt akartam gyémántot ingyen.
Lionking27
UI: Mindig nézd az utolsó oldalt!

Erza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Erza » 2013.02.04. 00:04

Regelj valami más e-mail-t, mondjuk citrot vagy freemailt, azokban amúgyis tele lesz spammel a fiók, és csináld meg azokkal, ne használd a fiókot másra... :)
Egyedül realplayert ne tedd fel, kiírtani macerás volt a gépről és nem kaptam meg érte a gyémántot, illetve kb. felére kaptam meg, szóval sok a gond ezekkel és nem szabad meglepődni, ha nem kapod érte a gyémántot, lutri az egész, mivel ezért nem az upjers a felelős. Természetesen én csak olyanokkal próbálkoztam, ahol nem kellett e-mail-en kívül más adatokat megadni, de szerintem annyira senkinek sincs szüksége 1-1 gyémántra, hogy egyéb adatot kiadjon magáról. :!:

Précsék

Hozzászólás Szerző: Précsék » 2013.03.19. 21:06

Sziasztok,hát nagyon nem vágom,de inkább nem is próbálkozom...
Kép

imi6205

Hozzászólás Szerző: imi6205 » 2013.03.30. 19:31

Hogyan lhet baráti ajándékot küldeni?

Ildi1983

Hozzászólás Szerző: Ildi1983 » 2013.03.30. 21:12

imi6205 írta:Hogyan lhet baráti ajándékot küldeni?
némelyik szint lépésnél ez a jutalom..
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
MFZ ötleteim:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

vivi48

Hozzászólás Szerző: vivi48 » 2013.04.14. 21:00

nekem is ezt ajánlották a gyémánt szerzésre, na de könyörgöm mitől ingyenes a játék? FREE = INGYEN
ÉS A VÉGÉN NEM TUDOD BŐVÍTENI CSAK 16O GYÉMÁNTÉRT AMINEK AZ ÁRA: 6.096,-Ft EGY KIS TERÜLETÉRT,KB 1O CM, DE ANNYI SE, SAJNOS EZ A HELYZET. 39 es szinten vagyok, tele vagyok állatokkal, növényekkel, karámokkal, stb, van 5 millio zoo dollárom, és nem tudok bővíteni, csak gyémántért. Írni akartam a támogatásnak, de sajna érdekes módon nem engedi a rendszer. Így itt várom a támogatástól a választ, mielőtt el hagyom a játékot.
érdésem: a zoo bővítésével és az free szó jelentéséről szeretnék tájékozódni. A FREE értelmezés szerint ingyenességet jelent. Ezzel ellentétben a játék elég kemény pénzt kér a játékért, vagyis támogatásként, úgy, hogy a választás lehetőségét sem adja meg. Én felnőtt vagyok, de nem tudom megengedni magamnak, hogy 6.096,- ot fizessek egy kert bővítésért.ami elég kb 5 db ólra. és amellett nem sok újdonság van a játékban sem. Szerettem nagyon a játékot, de ez a pénzért mindent, elvette a kedvem és a lehetőségem is. Gondoljanak bele, a játékot legtöbbet gyerekek játszák, képesek a kis zsebpénzüket is áldozni a játékra, de ennyi az már nem csak nekik egy dolgozónak is sok.
nekik is sok.Miért nem lehet választási lehetőséget adni: ennyim zoo dollár, vagy 3x annyi gyémánt, korrekt lenne. De ez igy nem és sajna sokan kénytelenek itt hagyni a játékot,még akkor is ha egyébként tetszik. Kapta olyan választ, hogy lehet ingyen szerezni gyémántot, de hogy hol? és kiknek? kitudja? én 39 es szinten vagyok, dugig vagyok állatokkal, még "raktáron is , növénnyel, díszítéssel, sőt több,mint 5 millió zoo dollárom is, de értéktelen Bíztam benne, hogy 5 millánál tudok zoo dollárért bővíteni de nem. Így sajna azért kíváncsi vagyok válaszukra, attól függően hagyom abba a játékot. Sajnálom eddig élveztem, de már csak nyűg így. És tudom nem én vagyok ezzel egyedül. Reklámozni mindenesetre nem tudom tovább,ezt el kell mondjam aki tőlem kérdez a játékról. üdvözlettel: vivi48 my free zoo 1 es szerver. lehet a beirás miatt tiltva leszek sebaj, csak választ kapjak végre.

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2013.04.15. 03:59

A játék alapverziója ingyenes, a témát Gabesz már kivesézte, itt olvashatod:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=153&t=17617

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”