Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.17. 15:54

Zsolesz 14 írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy minek kétféle jeges etető??
Szia

3-féle jeges etető van. :) Hogy miért ennyi, nem tudom. Gondolom technikai és egyéb okok lehetnek a háttérben. A lényeg, hogy nem zavaró tényező, csupán több lehetőség közül lehet választani. :)
Bambika01 írta:Sziasztok!

A mai frissítéskor lett még egy jeges etető, a duplájába kerül, mint ami volt. Ez az etető mennyiben más?
Ez az etető ugyanolyan, mint a többi csak külsőleg tér el.

Kép
A 70. szint felett miért nincs történeti feladat? Kezd egyre egyhangúbbá, unalmassá válni, pedig szeretem ezt a játékot! :(

Köszönöm a válaszokat!
Nem tudom megmondani miért nincs újabb történeti feladat. Ki tudja, lehet később bővítik.
Azért kezd unalmassá válni a játék, mert nincsenek újabb történeti feladatok? Ez szomorú, de nem hinném, hogy ez lenne a háttérben, hisz ezt a játékot folyamatosan fejlesztik. Meg is lehet nézni milyen újítások kerültek a játékba. Benne van a Frissítési naplóban: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=281&t=12203
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Mamm6415

Hozzászólás Szerző: Mamm6415 » 2015.06.20. 19:15

Nekem lenne egy problémám. Az "uneautremaman" társamnál végeztem volna növény locsolást, környezetvédelmi felelősként. A feladatot elvállaltam, majd "benéztem hozzá", de a mezője teljesen üres volt(valószínüleg abbahagyta a játékot), így hazatértem. De azóta nem tudok semmilyen feladatot elvégezni, mert ezt a feladatot nem tudtam elvégezni. Mit tehetek ilyen esetben. Ebben kérnék valakitől segítséget. Előre is köszönöm. Mamm6415 nicefrown

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.20. 19:54

Mamm6415 írta:Nekem lenne egy problémám. Az "uneautremaman" társamnál végeztem volna növény locsolást, környezetvédelmi felelősként. A feladatot elvállaltam, majd "benéztem hozzá", de a mezője teljesen üres volt(valószínüleg abbahagyta a játékot), így hazatértem. De azóta nem tudok semmilyen feladatot elvégezni, mert ezt a feladatot nem tudtam elvégezni. Mit tehetek ilyen esetben. Ebben kérnék valakitől segítséget. Előre is köszönöm. Mamm6415 nicefrown
Szia

A rendszer automatikusan lezárja a feladatot 48 óra elteltével.

voyage

Hozzászólás Szerző: voyage » 2015.06.25. 22:13

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy óriás terráriumházat lehet csillagos kártyák között forgatni, és ha igen, hányas szinttől? Van, aki azt mondta nekem, hogy nem lehet forgatni, csak arany gyorsítóban lehet találni.
Előre is köszönöm a segítséget.

üdv

voyage

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.26. 01:05

voyage írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy óriás terráriumházat lehet csillagos kártyák között forgatni, és ha igen, hányas szinttől? Van, aki azt mondta nekem, hogy nem lehet forgatni, csak arany gyorsítóban lehet találni.
Előre is köszönöm a segítséget.

üdv

voyage
Szia

A barátcsillagos kártyák közül sajnos nem lehet terráriumház részletet forgatni. :|

Zsolesz 14

Hozzászólás Szerző: Zsolesz 14 » 2015.06.27. 10:50

Sziasztok,
Az idén lesz nyári játék? Csak mert tavaly nem volt.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.27. 11:16

Zsolesz 14 írta:Sziasztok,
Az idén lesz nyári játék? Csak mert tavaly nem volt.
Szia

Tavaly labdarúgó-világbajnokságos játék volt.
Nem tudom lesz-e idén nyári játék. Igazából ha tudnám, akkor sem mondhatnám el, mert minden olyan fejlesztés, újítás ami még előkészületben van, az titkos. Ez leginkább azért van így, mert csak az a végleges amit már bejelentettek. Addig bármi történhet. Az is lehet, hogy mégsem, vagy nem úgy kerül a játékosok elé ahogyan az tervezve van. Nem tájékoztathatunk előre sem 1-1 játékost, mert az a többiek számára nem lenne fair dolog.

bizsu0001

Hozzászólás Szerző: bizsu0001 » 2015.06.28. 09:44

Lehet-e kettő vagy több kis karámházat létrehozni? Azt tapasztalom, hogy nem engedi. Miért?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.28. 09:48

bizsu0001 írta:Lehet-e kettő vagy több kis karámházat létrehozni? Azt tapasztalom, hogy nem engedi. Miért?
Szia

Kis bevásárlóközpontból, kis vizesblokkból, kis amazonas-házból és kis karámházból csak egyet építhetsz az állatkertedben.

A karámházakról itt olvashatsz: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 10#p564344

Dettiti

Hozzászólás Szerző: Dettiti » 2015.06.28. 12:45

Sziasztok! Kihoztam a laptopom olaszországi nyaralásunkra. Van wifi, de az állatkertembe nem tudok belépni. Azt írja: General error. Error loading loca-teble. Ez mi lehet? Hogy tudnék játszani? Előre is kösz a segítséget: Detti

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”