Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
citromossüti

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: citromossüti » 2015.05.10. 19:35

Mért csökken a látogatók száma olyan gyorsan és sokat ,ha belépek a játékba? Elkezdek etetni, itatni, locsolni és baromira megy lefelé a látogatók száma. pl:most 414 látogató belépésnél és 340-ig ment le alig telik el 5 perc,több mint 70 látogató.
Nem felfelé kéne mennie ha etetem az állatokat és gondozom a növényeket?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.05.11. 03:57

citromossüti írta:Mért csökken a látogatók száma olyan gyorsan és sokat ,ha belépek a játékba? Elkezdek etetni, itatni, locsolni és baromira megy lefelé a látogatók száma. pl:most 414 látogató belépésnél és 340-ig ment le alig telik el 5 perc,több mint 70 látogató.
Nem felfelé kéne mennie ha etetem az állatokat és gondozom a növényeket?
A látogatószámláló akkor frissül mikor belépsz a játékba. Természetesen csökken, hisz míg nem voltál online nem tudtad kezelni az állatkerted. Ha újra rendezett lesz az állatkerted, akkor a számlálón is újra növekedni fognak a számok.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

rrenike23

Hozzászólás Szerző: rrenike23 » 2015.06.03. 12:54

Sziasztok. Én csak azt szeretném kérdezni, hogy a Glyptodon részlet átalakítása a laborban valójában 4 gyémánt lenne/részlet?? vagy csak valami tévedés. Eddig mindegyik Zoodollárba került, akkor az miért kerülne gyémántba??? surprize :o

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.03. 19:43

rrenike23 írta:Sziasztok. Én csak azt szeretném kérdezni, hogy a Glyptodon részlet átalakítása a laborban valójában 4 gyémánt lenne/részlet?? vagy csak valami tévedés. Eddig mindegyik Zoodollárba került, akkor az miért kerülne gyémántba??? surprize :o
Szia

Valóban gyémántos. Bár eddig ZD-osak voltak ezek a lehetőségek, nincs szabály arra, hogy az újonnan bekerülő állatfajoknál ez nem változhat.
Meglehet, hogy ez a játékosok egy részének nem tetszik, viszont a másik része láthat benne lehetőségeket, hisz értéke miatt értékes cserealap is amiért értékes és ritka lapokat kaphat cserébe. :)

zsuzsamama59

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama59 » 2015.06.04. 17:14

honnan tudom,hogy a munkasok dolgoznak nalam?kivaltottam az igazgatasi kozpontot,megkaptam a munkasokat,aktivaltam az ok...de nemtudom elinditani dolgozzanak.mit kell tennem?infot nemtalalok vagy rossz helyen keresem.kosz a valaszt.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.04. 18:11

zsuzsamama59 írta:honnan tudom,hogy a munkasok dolgoznak nalam?kivaltottam az igazgatasi kozpontot,megkaptam a munkasokat,aktivaltam az ok...de nemtudom elinditani dolgozzanak.mit kell tennem?infot nemtalalok vagy rossz helyen keresem.kosz a valaszt.
Szia

Onnan tudod, hogy dolgoznak, hogy felszedik a szemetet, gondozzák az állatokat, beszedik a bevételt a standokból, öntözik a növényeket. Szóval fokozatosan tünnek el az ilyen igényeket jelző buborékok. Emellett láthatod ahogy sétálnak a járdán (úgy könnyebben megtalálod ha kikapcsolod a látogatók láthatóságát).
Fontos az, hogy legyenek járdák az állatkertedben azért, hogy a munkatársak teljesíteni tudják a feladataik.
(Az állatgondozó 2 egységre, a kertész 6 egységre, a hulladékkezelő 2 egységre és a pénztáros 4 egységre levő tárgyakat éri el.)

mcrafee

Hozzászólás Szerző: mcrafee » 2015.06.07. 19:33

SEGÍTSÉG!!!

Az a helyzet, hogy kb egy fél évig nem léptem be a Myfreezoo-mba, és elfelejtettem a felhasználónevemet (a jelszóra emlékszem) viszont sajnos az e-mail címem is megváltozott azóta és így arra sem emlékszem. Mivel a családból más is játszik vele, így barátként meg tudom csinálni a feladatokat meg iesmi, de sajnos fogalmam sincs, hogyan tudnék rájönni a régi felhasználónevemre. Barátként ezt jeleníti meg névnek: Mcrafee de sajnos tudom, hogy nem ez volt a felhasználónevem, amivel beléptem. VALAKI KÉREM SEGÍTSEN!!! (36-os szintű állatkert) Hogyan tudnék újra belépni?? :cry: :cry:

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.06.07. 20:24

mcrafee írta:SEGÍTSÉG!!!

Az a helyzet, hogy kb egy fél évig nem léptem be a Myfreezoo-mba, és elfelejtettem a felhasználónevemet (a jelszóra emlékszem) viszont sajnos az e-mail címem is megváltozott azóta és így arra sem emlékszem. Mivel a családból más is játszik vele, így barátként meg tudom csinálni a feladatokat meg iesmi, de sajnos fogalmam sincs, hogyan tudnék rájönni a régi felhasználónevemre. Barátként ezt jeleníti meg névnek: Mcrafee de sajnos tudom, hogy nem ez volt a felhasználónevem, amivel beléptem. VALAKI KÉREM SEGÍTSEN!!! (36-os szintű állatkert) Hogyan tudnék újra belépni?? :cry: :cry:
Szia

1. Lehetőség
Ha portálba importáltad egy másik játékod mellé, akkor lépj be a portálfiókodba. Onnan meg tudod nyitni az állatkertedet.

2. Lehetőség
Ha elmentetted a játék belépési adatait valamelyik böngészőben, akkor azt meg tudod nézni.
Olvasd el ezt a témát: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=453&t=22623

3. Lehetőség
Ugyanitt ráakadhatsz az e-mail címedre is. Amennyiben már nem aktív, próbáld meg újra regisztrálni. Utána kérhetsz rá új jelszót. A levélben szerintem benne lesz a felhasználóneved is.

4. Lehetőség
Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Mindegy milyen opciót választasz, csak kattints az "Ez a válasz sajnos nem segített." feliratú gombra. Utána le tudod írni a problémád.)

Zsolesz 14

Hozzászólás Szerző: Zsolesz 14 » 2015.06.17. 13:51

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy minek kétféle jeges etető??

Bambika01

Hozzászólás Szerző: Bambika01 » 2015.06.17. 14:47

Sziasztok!

A mai frissítéskor lett még egy jeges etető, a duplájába kerül, mint ami volt. Ez az etető mennyiben más?

A 70. szint felett miért nincs történeti feladat? Kezd egyre egyhangúbbá, unalmassá válni, pedig szeretem ezt a játékot! :(

Köszönöm a válaszokat!

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”