Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.04.05. 11:56

jolimami írta:Tudna nekem valaki segíteni, hogy lehet "baráttoborzás" -sal gyémántot szerezni? Próbáltam, de mindig "belső alkalmazáshiba üzenetet kaptam. Újra beléptem, de akkor sem ment. Jól értelmezem, a meghívott email címét kell a " baráttoborozás" helyén lévő üres kockába írni?
Szia

Igen, az e-mail címet kell beírni. Ha begépelésnél kidob a rendszer, akkor jegyzettömbről másold be. Úgy el fogja fogadni. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

jolimami

Hozzászólás Szerző: jolimami » 2015.04.06. 05:45

Lehet, hogy nem jól csinálom? A jegyzettömb akkor látható, ha egy barát névre ráklikkelek. Megpróbáltam így feltölteni a jegyzettömböt a leendő barát email címével,de itt is "belső hiba" hivatkozást kaptam. Nem tudom, hogy csináljam!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.04.06. 06:10

jolimami írta:Lehet, hogy nem jól csinálom? A jegyzettömb akkor látható, ha egy barát névre ráklikkelek. Megpróbáltam így feltölteni a jegyzettömböt a leendő barát email címével,de itt is "belső hiba" hivatkozást kaptam. Nem tudom, hogy csináljam!
A gépeden lévő jegyzettömbre gondoltam. :) Nálam a Programok :arrow: Kellékek részben található. Viszont úgy is csinálhatod, hogy az e-mail cím kukacát innen másolod be: @

Istikam

Hozzászólás Szerző: Istikam » 2015.04.06. 06:44

AljasGetto írta:Üdv!

A húsvéti tojásárus az ajándékot árul vagy kaját? :)
Ahogy szeretnéd. :) :)
A játék szempontjából mindegy.
Az a lényeg, hogy pénzt termel. ;)

jolimami

Hozzászólás Szerző: jolimami » 2015.04.06. 12:20

Hanga írta:
jolimami írta:Lehet, hogy nem jól csinálom? A jegyzettömb akkor látható, ha egy barát névre ráklikkelek. Megpróbáltam így feltölteni a jegyzettömböt a leendő barát email címével,de itt is "belső hiba" hivatkozást kaptam. Nem tudom, hogy csináljam!
A gépeden lévő jegyzettömbre gondoltam. :) Nálam a Programok :arrow: Kellékek részben található. Viszont úgy is csinálhatod, hogy az e-mail cím kukacát innen másolod be: @
Köszönöm szépen! megpróbálom

AljasGetto

Hozzászólás Szerző: AljasGetto » 2015.04.06. 17:41

Negatív.
Nekem teljesen mind1 lenne, de a játéknak pont nem...
A látogatóknak ugyanis külön kell étel/ital és ajándék.
Istikam írta:
AljasGetto írta:Üdv!

A húsvéti tojásárus az ajándékot árul vagy kaját? :)
Ahogy szeretnéd. :) :)
A játék szempontjából mindegy.
Az a lényeg, hogy pénzt termel. ;)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.04.07. 08:26

AljasGetto írta:Negatív.
Nekem teljesen mind1 lenne, de a játéknak pont nem...
A látogatóknak ugyanis külön kell étel/ital és ajándék.
Csak tippelni tudok. Valószínűleg ajándékos, hisz hímes tojást árul nem rántottát. :)

citromossüti

Hozzászólás Szerző: citromossüti » 2015.04.07. 15:59

Sziasztok!
Állítólag az Amazonasz házi állatokat nem lehet tenyészteni? akkor mért van a heti tenyésztésben benne? a múltkor a vidra most a jaguár,már többször előfordultak, másfajták is.

2.kérdésem mért nem sikerül a heti tenyésztés még akkor sem ha minden állat megvan hozzá? úgy értem párban van és mind a 4 fajta meg van nekem is hozzá. Még egyetlen egyszer sem sikerült a heti tenyésztésem,kb 2x indítom havonta, lassan 1 éve hogy játszom. Ez is a szerencsén múlik?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.04.07. 17:36

citromossüti írta:Sziasztok!
Állítólag az Amazonasz házi állatokat nem lehet tenyészteni? akkor mért van a heti tenyésztésben benne? a múltkor a vidra most a jaguár,már többször előfordultak, másfajták is.
Szia

Az amazonas-házi állatokat lehet tenyészteni. Olvasd el ezt a témát: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=341&t=22830
2.kérdésem mért nem sikerül a heti tenyésztés még akkor sem ha minden állat megvan hozzá? úgy értem párban van és mind a 4 fajta meg van nekem is hozzá. Még egyetlen egyszer sem sikerült a heti tenyésztésem,kb 2x indítom havonta, lassan 1 éve hogy játszom. Ez is a szerencsén múlik?
Igen, a szerencsén múlik.

Olvasd el az alábbi témákat:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=283&t=23453

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=283&t=11696

Sissyke6

Hozzászólás Szerző: Sissyke6 » 2015.04.11. 20:23

Sziasztok!
Egymás után kétszer vettem gyémántot és véletlenül másodszorra is a gila maradt kijelölve nyuszi helyett.
A kérdésem az lenne,hogy utólag lehet valahogy módosítani?Sajna így 4 gilám van.
Köszönöm. Sissyke6

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”