Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
dcc

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: dcc » 2013.10.02. 14:08

Sziasztok!
A kérdésem az lenne,hogy vannak ezek az új foglalkozások (szerelő,környezetvédelmis...),Csak akkor lehet az épület amortizációját megjavítani,ha eléri a 100%.ot minuszba.Na most nekem még 4% hiányzik,de nincs olyan szerelési feladat ami ilyen %ú lenne (a legkisebb 5%.os).Mi a teendő ilyenkor,dobjam el a szakmát,ha lejár az a bizonyos idő?A válasz előre is köszönöm! dcc

Istikam

Hozzászólás Szerző: Istikam » 2013.10.02. 15:04

dcc írta:Sziasztok!
A kérdésem az lenne,hogy vannak ezek az új foglalkozások (szerelő,környezetvédelmis...),Csak akkor lehet az épület amortizációját megjavítani,ha eléri a 100%.ot minuszba.Na most nekem még 4% hiányzik,de nincs olyan szerelési feladat ami ilyen %ú lenne (a legkisebb 5%.os).Mi a teendő ilyenkor,dobjam el a szakmát,ha lejár az a bizonyos idő?A válasz előre is köszönöm! dcc
Amikor az épület állapota romlik (bármekkorát) már hívhatsz szerelőt.
A kisebb javításoknak az előnye, hogy gyorsabban végez vele a csapattársad.
Ha nagyon leromlik az épület állapota, akkor hosszabb ideig tart a javítás, illetve előfordulhat, hogy már nem fogsz tudni minden feladatot elvállalni.

Szervezeten belüli megbeszélés kérdése, hogy milyen utat választotok, sok, gyors, kis javítások, vagy ritkább, nagyobb felújítás.
(függ a létszámotoktól, aktivitásotoktól... stb...)

dcc

Hozzászólás Szerző: dcc » 2013.10.02. 17:07

Igazán köszönöm a válaszod,de semmilyen opciót nem mutat,úgy értem,hogy nincs zöld gomb,elvállalom,vagy fuvaros hívása.Ezek szürkék.Elnézést,hogy nem sikerült pontosan leírni a problémámat.De azért köszi a választ.Üdvözlettel: dcc

alkas

Hozzászólás Szerző: alkas » 2013.10.03. 10:24

Sziasztok ! Sajnos én is beleestem abba a hibába, hogy olyan játékosnál vállaltam el véletlenül feladatot, akinek semmi sincs a kertjében. Az illetőt töröltük, de a kapott feladat még mindig ott van, így nem tudunk továbblépni. Előző hozzászólásokban olvastam, hogy ez másoknál is okozott már problémát és orvosolni fogjátok. Kérdésem, van már ebben valamilyen fejlemény, vagy várjam meg a 48 órát, vagy váltsak szakmát? Köszönöm.

Dr. Szenilla

Hozzászólás Szerző: Dr. Szenilla » 2013.10.04. 19:41

Sziasztok! Többen vagyunk úgy a szervezetben, hogy nem tudunk szerelőt hívni, mert egyszerűen nem jelenik meg a zöld gomb. Viszont így nem tudunk feladatokat végezni. Tudtok valamilyen tanácsot adni mit tegyünk?
Köszi a választ!
Üdv!
Dr. Szenilla

varosib

Hozzászólás Szerző: varosib » 2013.10.04. 20:32

Dr. Szenilla írta:Sziasztok! Többen vagyunk úgy a szervezetben, hogy nem tudunk szerelőt hívni, mert egyszerűen nem jelenik meg a zöld gomb. Viszont így nem tudunk feladatokat végezni. Tudtok valamilyen tanácsot adni mit tegyünk?
Köszi a választ!
szia!
sztem ez böngészőhiba.
lépjetek ki a játékból, gyorsítótár ürítése, visszalépés ajátékba

vikkancs77

Hozzászólás Szerző: vikkancs77 » 2013.10.05. 08:09

Sziasztok,
Az lenne a kérdésem, hogy én jelenleg állatorvosi szakmával rendelkezem. Az állatklinikám állapota 2%, szerelőt szeretnék hívni, de nem aktív az ablak. Feladatokat így pedig nem tudok teljesíteni. Mit kell tennem?
Köszönöm: Vikkancs

vikkancs77

Hozzászólás Szerző: vikkancs77 » 2013.10.06. 11:19

Sziasztok, újra szeretném a segítségeteket kérni, mert hiába váltottam ki, hogy állatorvos leszek, az épületem állapota jelenleg 2%. Nem tudom javíttatni, mert nem aktív a szerelő ikon, és feladatokat sem tudok teljesíteni. Minden lehetőséget megpróbáltam, amit az előző kommentekben írtatok, de semmi nem segít. Szeretnék tovább játszani, kérek mihamarabb valami megoldási lehetőséget.

Köszönöm: Vikkancs77

Moly73

Hozzászólás Szerző: Moly73 » 2013.10.06. 22:09

Sziasztok!
Tegnap és ma sok értékes állatot helyeztem el (alapítóként) a szervezeti rezervátumban, de egyik sem növelte a látogatók számát. Ráadásul az egyik rezervátumból kiemeltem egy hiúzt, hogy áttegyem egy másikba, mert ott még nem volt ilyen állat és a kiemelt állat eltűnt. Van valamilyen változás ezzel kapcsolatban (pl éppen megbetegedett az egyik állat a rezervátumban és csak a gyógyítás után vagy másnap kerülnek jóváírásra ezek a beadások? Vagy ezek valamilyen hibát jelentenek nálunk?

Ildi1983

Hozzászólás Szerző: Ildi1983 » 2013.10.07. 08:46

Moly73 írta:Sziasztok!
Tegnap és ma sok értékes állatot helyeztem el (alapítóként) a szervezeti rezervátumban, de egyik sem növelte a látogatók számát. Ráadásul az egyik rezervátumból kiemeltem egy hiúzt, hogy áttegyem egy másikba, mert ott még nem volt ilyen állat és a kiemelt állat eltűnt. Van valamilyen változás ezzel kapcsolatban (pl éppen megbetegedett az egyik állat a rezervátumban és csak a gyógyítás után vagy másnap kerülnek jóváírásra ezek a beadások? Vagy ezek valamilyen hibát jelentenek nálunk?
minden esetben a "Szállítsd az állatokat a(z) ..Rezervátumba" részfeladat lezárása után íródnak jóvá a Hírnév és a Szakmai tapasztalat pontok
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
MFZ ötleteim:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”