Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.08.18. 18:54

A csereajánlatokat itt a fórumon tudod megnézni, és ha valamelyik ajánlat tetszik, akkor fel kell venned a játékost a barátlistádra, és úgy cserélni vele. A leghasznosabb, ha fenntartasz erre a célra pár helyet a listádon, üresen.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Cirelin

Hozzászólás Szerző: Cirelin » 2012.08.19. 06:57

Érdekes problémába ütköztem. Két napja kezdtem el a tenyésztést, csináltam egy karámot, ami ilyen kis tenyészhely, oda tettem pl. ólat. Tegnap sikerült egy juhbébi, viszont ma akartam volna felszabadítani a helyet és nem engedi eltenni onnan a bébit. A bébiket nem lehet ezek szerint elpakolni? :S A kengurubébit be tudtam tenni máshova, bár azt hiszem azt eleve külön tettem. Sajnos le se lehet tenni raktárba semmit, tehát félő, hogy ez már így marad? :(

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2012.08.19. 06:59

Szia!
Amíg nem lesz felnőtt, nem áthelyezhető az állat. Itt olvashatsz a tenyésztésről:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=283&t=11696
Üdv:
B

Lionking27

Hozzászólás Szerző: Lionking27 » 2012.08.19. 15:52

Hogy lehet egy részletért ketőt kérni?
Mert egy csomóan azt írják, hogy egy részletért ketőt is adok. angry
Lionking27
UI: Mindig nézd az utolsó oldalt!

Hugibébi

Hozzászólás Szerző: Hugibébi » 2012.08.19. 22:16

Szia!

Valahol láttam a fórumon leírva, hogy tulképpen 2 csereügyletről van szó. Az első két értékes dolog cserél gazdát, a másik értékes kártyát pedig valami jelentéktelen dologra cseréli, ami szinte ingyen van. ;)

somogyidavid

Hozzászólás Szerző: somogyidavid » 2012.08.20. 11:18

sziasztok!
Nem tudom hogy jó helyre irom e de ha igen akkor kérlek titeket segitsetek egy kicsit nekem!
Az lenne a kérdésem hogy megtudná e valaki mondani hogy hogyan tudnék képes csereajánlatokat feltenni a fórumra?
És az hogy sokan irogatják hogy közösben van az ajánlata hogy én oda hogy tudnék bemenni és megnézni hogy milyen ajánlatok vannak ott?
Köszi szépen előre is a segítséget!
További jó játékot és szép napot kivánok mindenkinek!
Sziasztok!

ricsi199655

Hozzászólás Szerző: ricsi199655 » 2012.08.20. 11:40

sziasztok!
Szeretném kérdezni hogy valaki tudna e abba segiteni hogy hányas szinten kapok fehér tigris és tengeri teknős részleteket?
Köszönöm szépen előre is a válaszotokat sziasztok!
Kép
állatkertem megtekintéséhez katt a képre :)

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.08.20. 12:25

somogyidavid írta:sziasztok!
Nem tudom hogy jó helyre irom e de ha igen akkor kérlek titeket segitsetek egy kicsit nekem!
Az lenne a kérdésem hogy megtudná e valaki mondani hogy hogyan tudnék képes csereajánlatokat feltenni a fórumra?
És az hogy sokan irogatják hogy közösben van az ajánlata hogy én oda hogy tudnék bemenni és megnézni hogy milyen ajánlatok vannak ott?
Sziasztok!
képes hirdetéseket úgy tudsz csinálni, hogy a cserekártyáidnál nyomsz egy PrintScreen (PrtSc) gombot, majd megnyitsz egy képszerkesztőt, levágod a képről a felesleges részeket, majd elmented a képet a gépedre, lehetőleg webtűrő formátumban (.jpg). Onnan felteszed egy képfeltöltő oldalra, majd az ott kapott linket bemásolod ide a fórumra két Img ikon közé betéve.
Ha valakinek közösben van az ajánlata, akkor nem valakinek a nevére tette fel, hanem arra klikkelt rá, hogy "csere minden játékossal", és bárki veszi is fel barátlistára, az láthatja és elfogadhatja az ajánlatát. De barátlistára mindenképp fel kell venni a cseréhez.
ricsi199655 írta:sziasztok!
Szeretném kérdezni hogy valaki tudna e abba segiteni hogy hányas szinten kapok fehér tigris és tengeri teknős részleteket?
Köszönöm szépen előre is a válaszotokat sziasztok!
Hogy barátcsillagos bónuszkártyák közül mikor forgathatod ki, azt passzolom, de cserekártyaként bármikor kérhetsz, az szintfüggetlen.
A bónuszkártyákhoz csak tippet tudnék mondani, de ez nem lottó :)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

HalLak

Hozzászólás Szerző: HalLak » 2012.08.20. 16:05

somogyidavid írta:sziasztok!
Sziasztok!
Kedves SomogyiDavid!

A játékon belül sajnos sehol sem láthatod mások csereajánlatait, kivéve a nemrég bevezetett újításnak köszönhetően a barátok "közösbe" kitett ajánlatokat (na meg természetesen a barátaid által közvetlenül Neked küldött ajánlatokat, de azt korábban - a máj. 23-i frissítés előtt - is láthattad).

Itt böngészhetsz a fórumon a Cserebere rovatban, hogy ki mit szeretne cserélni, s ha találsz megfelelő ajánlatot, akkor megkeresed akár a játékban, akár itt a fórumon privát üzenetben a másik játékost, akkor megbeszélhetitek a csere idejét és módját. Tapasztalat szerint a baráthelyes csere biztonságosabb, mert ott biztosan az kapja az ajánlatot, akinek szántad. A Csere minden játékossal funkciónál sajnos nagyon sokszor félremegy a csere, s ilyenkor fordul elő, hogy a hoppon maradt cserepartner kártyái beragadnak, mert más vitte/kapta a kártyát, mint akivel meg lett beszélve.

A Csere minden játékossal eddig úgy működött, és ha nem barát a másik fél, akkor még most is így működik, hogy ha Te kiteszel egy csereajánlatot, hogy pl. párducot cserélnél krokodilra (tehát felkínált kártya: párduc, kívánt kártya: krokodil), és valaki más meg ennek a fordítottját - vagyis hogy krokodilt cserélne párducra (azal felkínált kártya: krokodil, kívánt kártya: párduc) teszi fel, vagy tette fel korábban, akkor a két keresés egymásra talál.

A "közösbe kitett" ajánlatokat eddig senki sem látta, nemrég a barátok már láthatják. De csak akkor tudják elfogadni, ha van olyan kártyarészletük, amit Te szeretnél, meg ha Ők is szeretnék azt, amit Te kínálsz, na meg ha van üres cserehelyük, mert ha nincs, akkor hiába a kívánság, óhaj.... De az, hogy a barátok már láthatják a csere minden játékossal funkcióval kitett ajánlatot, az nem akadályoz meg senkit, hogy a Te ajánlatod párját, vagy akár éppen ugyanazt az ajánlatot is feltegye, mint Te. S ha a barátaid közül senki sem fogadja el, viszont valaki utánad felteszi vagy még előtted feltette, de egyik barátja sem fogadta el, akkor Te azzal az ismeretlennel fogsz cserélni.

Máj. 23-a óta ha valamelyik barátod Csere minden játékossal opcióval tesz fel egy csereajánlatot a "közösbe", akkor azt láthatod a csereközpontodban az Ajánlatok között, s ha megfelel az ajánlat és szabad cserehelyed is van, akkor kijelölve a kiszemelt ajánlatot el tudod fogadni.

Ha valamelyik barátodtól közvetlenül Neked érkező ajánlat érkezik, akkor azt nem csak elfogadni tudod, hanem ha nem felel meg az ajánlat, vagy nincs olyan kártyád, amit Ő szeretne, akkor el is tudod utasítani, azáltal az Ő cserehelye felszabadul és másik cserét tud kezdeményezni, ellenkező esetben akár 3 teljes napig is ott lesz Nálad az ajánlata és ezzel együtt foglalt lesz a cserehelye, ha addig nem fogadod el.

Viszont az általam fentebb írt példa viszonylag gyakori, így könnyen gazdára talál a kitett kártyarészlet. De ha olyan ajánlatot teszel ki, aminek a párját senki sem teszi fel, akkor bizony 3 napig "beragad" a cseréd, s Te hiába várod, hogy valaki elvigye, ha nem beszélted meg előzetesen senkivel a cserét pl. itt a fórumon. Bár most, hogy a barátaid láthatják, így talán akad partner a vaktában kitett cserére is, de még így is előfordulhat, hogy senkinek sem kell, vagy senkinek nincs olyan részlete, amit kérsz. Ez esetben három nap (72 óra) múlva visszakapod a kitett kártyarészletet és felszabadul a cserehelyed (a kifizetett Zoo Dollárt vagy gyémántot nem kapod vissza).

pocckiraly

Hozzászólás Szerző: pocckiraly » 2012.08.20. 16:24

Sziasztok! Honnan lehet azt tudni, hogy mennyi egy adott szinten a látogatók ajánlott száma??? Van ilyen egyáltalán??
Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, de én még nem találtam ilyen adatot!!
szerver 1.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”