Hiba

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
AljasGetto

Hiba

HozzászólásSzerző: AljasGetto » 2015.05.27. 08:53

Kép

katarzina79

Re: Hiba

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.05.27. 09:18

AljasGetto írta:Kép

Szia!

A hiba csak nálad áll fent, nem általános. Javaslom töröld a sütiket, előzményeket és a gyorsítótárat.
Itt találsz erről bővebb infót.

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2015.07.10. 09:53

Eddig nem láttam, hogy bárki felvetette volna a problémát. Szóval van két fehér cápám, és akármekkora karámba teszem be, mindig azt írja, hogy két szabad hely van. Már háromszor bővítettem, de nem változott semmi. Sőt, kipróbáltam, hogy egy cápát betettem abba a karámba, ahol előtte hat északi elefántfóka volt (ami 22 helyet foglal, szemben a 16-os cápával), de akkor is csak két szabad helyet írt a cápának.

Istikam

HozzászólásSzerző: Istikam » 2015.07.10. 13:37

Daniella75 írta:Eddig nem láttam, hogy bárki felvetette volna a problémát. Szóval van két fehér cápám, és akármekkora karámba teszem be, mindig azt írja, hogy két szabad hely van. Már háromszor bővítettem, de nem változott semmi. Sőt, kipróbáltam, hogy egy cápát betettem abba a karámba, ahol előtte hat északi elefántfóka volt (ami 22 helyet foglal, szemben a 16-os cápával), de akkor is csak két szabad helyet írt a cápának.

Nem biztos, hogy hiba.
Az "egy karámban maximálisan betehető állatok száma" nem mindig az állatok által elfoglalt területtől függ.
A cápánál ezt "négy"-ben maximalizálták. Lehet azért, mert arra gondoltak, hogy a cápának nagy mozgástérre van szüksége függetlenül attól, hogy heringként többen is elférnének a karámban.

De lehet, hogy neked van igazad és tényleg hiba, amit javítani fognak.

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2015.07.10. 19:49

Istikam írta:
Daniella75 írta:Eddig nem láttam, hogy bárki felvetette volna a problémát. Szóval van két fehér cápám, és akármekkora karámba teszem be, mindig azt írja, hogy két szabad hely van. Már háromszor bővítettem, de nem változott semmi. Sőt, kipróbáltam, hogy egy cápát betettem abba a karámba, ahol előtte hat északi elefántfóka volt (ami 22 helyet foglal, szemben a 16-os cápával), de akkor is csak két szabad helyet írt a cápának.

Nem biztos, hogy hiba.
Az "egy karámban maximálisan betehető állatok száma" nem mindig az állatok által elfoglalt területtől függ.
A cápánál ezt "négy"-ben maximalizálták. Lehet azért, mert arra gondoltak, hogy a cápának nagy mozgástérre van szüksége függetlenül attól, hogy heringként többen is elférnének a karámban.

De lehet, hogy neked van igazad és tényleg hiba, amit javítani fognak.

Köszi a választ, ezt nem tudtam. Akkor kisebbítek a karámon, hogy ne foglaljon annyi helyet. :)

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2015.07.10. 20:04

Azt azért hozzátenném, ha valóban ez az oka a négy darab maximalizálásának, hogy az eredetiségre törekedtek, akkor arra is figyelni kellett volna, hogy a cápák jellegzetessége: folyamatosan úszniuk kell ahhoz, hogy a kopoltyújukon keresztüláramló vízből elegendő mennyiségű oxigénhez jussanak. ;)
Meglátjuk, én inkább programhibára gyanakszom, amit biztos kijavítanak majd.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.10. 20:24

Daniella75 írta:Azt azért hozzátenném, ha valóban ez az oka a négy darab maximalizálásának, hogy az eredetiségre törekedtek, akkor arra is figyelni kellett volna, hogy a cápák jellegzetessége: folyamatosan úszniuk kell ahhoz, hogy a kopoltyújukon keresztüláramló vízből elegendő mennyiségű oxigénhez jussanak. ;)

Minden állatnál meg van szabva, hogy maximum mennyi férhet el egy karámban. A fehér cápánál ez a szám 4.
Olvasd el az alábbi témákat:

viewtopic.php?f=283&t=11700

viewtopic.php?f=341&t=18980
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2015.07.11. 06:39

Hanga írta:
Daniella75 írta:Azt azért hozzátenném, ha valóban ez az oka a négy darab maximalizálásának, hogy az eredetiségre törekedtek, akkor arra is figyelni kellett volna, hogy a cápák jellegzetessége: folyamatosan úszniuk kell ahhoz, hogy a kopoltyújukon keresztüláramló vízből elegendő mennyiségű oxigénhez jussanak. ;)

Minden állatnál meg van szabva, hogy maximum mennyi férhet el egy karámban. A fehér cápánál ez a szám 4.
Olvasd el az alábbi témákat:

viewtopic.php?f=283&t=11700

viewtopic.php?f=341&t=18980

Ok, köszi. Közel az 54-es szinthez ezt is megtudtam. ;)
Az akváriumi állatoknál ismertem ezt a szabályt, a karámosoknál nem.
Köszi még egyszer!

o.timike

HozzászólásSzerző: o.timike » 2015.09.30. 19:03

: végig csináltam,de nem kaptam csak 3 állatot mérges vagyok......... nicefrown nicefrown nicefrown nicefrown nicefrown nicefrown

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.30. 19:16

o.timike írta:: végig csináltam,de nem kaptam csak 3 állatot mérges vagyok......... nicefrown nicefrown nicefrown nicefrown nicefrown nicefrown

Szia

Nézd meg Józsi bá naplóját. Ott láthatod mennyi gesztenyepontot gyűjtöttél és ezért milyen ajándékokat kaptál.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”