Fel kellene pezsdíteni az állatkert játékmenetét!

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Timcsike

Fel kellene pezsdíteni az állatkert játékmenetét!

HozzászólásSzerző: Timcsike » 2015.01.17. 22:48

Sziasztok!
Szerintem az állatkert játékmenetét fel kellene pezsdíteni, mert ha elérünk bizonyos szintet ( én most a 41 -es szinten állok) nincsenek motiváló feladatok, amivel tapasztalati pontot, zoo dollárt és gyémántot lehet nyerni. Lehetnének Józsi bá-nál is több feladatok. Lehetnének olyan feladatok, amivel gyémántot lehet nyerni. Persze tudom, hogy a játékkészítőknek az is fontos, hogy vegyünk saját pénzen gyémántot, de vannak akik már sokat költöttek gyémántra, és szerintem nem mindenki milliomos közöttünk, hogy horribilis összegeket költsön játékra. Köszönöm!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2015.01.18. 08:01-kor.
Ok: Felkiáltójelek számának csökkentése

Timcsike

Re: Fel kellene pezsdíteni az állatkert játékmenetét!

HozzászólásSzerző: Timcsike » 2015.01.18. 14:17

Sziasztok! Olvastam régebbi hozzászólásokat és találtam ugyanebben a témában egyet, még tavaly márciusban írt egy játékos és érdekes módon azóta sem történt semmi változtatás a játékkal kapcsolatban. Ezek szerint én is hiába írtam, nemigen fog történni semmi. Sajnos. iconcry

Hanga

Re: Fel kellene pezsdíteni az állatkert játékmenetét!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.18. 14:44

Timcsike írta:Sziasztok! Olvastam régebbi hozzászólásokat és találtam ugyanebben a témában egyet, még tavaly márciusban írt egy játékos és érdekes módon azóta sem történt semmi változtatás a játékkal kapcsolatban. Ezek szerint én is hiába írtam, nemigen fog történni semmi. Sajnos. iconcry

Szerintem elég sok újítás történt a játékban lsd. Frissítési napló: viewtopic.php?f=281&t=12203 Józsi bának pedig jelenleg a 70. szintig vannak feladatai.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”