Pénz szerzés hatékonyan

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
kotkodo

Pénz szerzés hatékonyan

HozzászólásSzerző: kotkodo » 2014.12.29. 10:10

Sziasztok!

Kerestem a témával kapcsolatosan, de nem találtam ilyen topicot. A játék elején nagyon lassan gyűlik a pénz. Nem tudom, hogy később milyen gyorsan történik, de sokat kell várni, hogy egy állatra is összejöjjön a pénz. Érdeklődni szeretnék tapasztaltabb játékosoktól, hogy mit érdemes építeni, hogy gyorsabban tudjak fejlődni. Több elárusító standot kell csinálni? Ha megveszek egy ritkább állaltot 10e környékén 1 látogatott vonz. A karámmal együtt 12e és 1 napig gyűjti az ember a pénzt, úgy hogy többször ránéz. Szóval nem tudom mit érdemes venni, az elején ami növelné a bevételt. Függ a látogatók számától a standok bevétele? Vagy csak egységnyi pénz termelnek? Nem tudom, hogy erre vonatkozólag van e valahol táblázat, mert nem igazán találtam. :)

citromfű

Re: Pénz szerzés hatékonyan

HozzászólásSzerző: citromfű » 2014.12.29. 10:41

Szia! A játék elején lassabban gyűlik a pénz ez igaz. Pénzt tudsz szerezni standokból, a állatkert pénztáránál és feladatok teljesítésével. Ha később fejleszted az állatkert méretét, akkor a pénztárnál egyre több pénzt tudsz begyűjteni. Segít a pénzszerzésben több stand építése, illetve a WC-k építése. Minél több és minél magasabb szintű állatok vannak az állatkertedbe annál több látogató érkezik. És a pénztárba is ők hozzák a pénzt, ezért is fontos ez. A látogatók az alábbiakra kíváncsiak az állatkertedben:
1. állatok
2. szemeteskuka
3. WC
4. Dekorációk
5. Ételes/italos standok
6. Ajándékos standok
Tehát ha az alábbiakat építed akkor több látogató érkezik és így hamarabb megtelik a kassza. És néhány ezek közül a dolgok közül még pénzt is hoz, mint a WC, és a standok.

És akkor még egy ilyen pontokban írást írok, hogy hol szerezhetsz pénzt:
- Belépőjegyekkel a bebocsátó kapu kasszájánál(ha ott megjelenik a pénz szimbólum).
- Az állatkertbe helyezett árusítóhelyek által.
- Szintugrással.
- Történeti feladatok teljesítésével.
- Sikerek elérésével.
- Olyan dolgok eladásával, melyre már nincsen szükséged.

Hidd el, a játék elején nem gyűlik gyorsan a pénz. Idő kérdése, gyűjtögesd össze. ;)

További jó játékot és kellemes ünnepeket

citromfű

papahihi

HozzászólásSzerző: papahihi » 2015.01.01. 15:12

citromfű írta:Szia! A játék elején lassabban gyűlik a pénz ez igaz. Pénzt tudsz szerezni standokból, a állatkert pénztáránál és feladatok teljesítésével. .......

- Olyan dolgok eladásával, melyre már nincsen szükséged.

citromfű

Szia!

Engem konkrétan ez érdekelne, hogyan lehet felesleges kártyarészleteket pénzzé tenni?
Nem találtam sehol.
Köszi, üdv, Tomi

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.01. 15:46

papahihi írta:Szia!

Engem konkrétan ez érdekelne, hogyan lehet felesleges kártyarészleteket pénzzé tenni?
Nem találtam sehol.
Köszi, üdv, Tomi

Szia

Csak egész kártyalapokat lehet eladni. Részleteket nem.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”