nem tölt be a játék

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
zooanya

nem tölt be a játék

HozzászólásSzerző: zooanya » 2014.11.12. 16:22

Sziasztok!
Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem a karbantartás óta nem tölt be a játék rendesen. A szervezetben sem tudtam egy feladatot sem végrehajtani, mert nem tölti be a központokat. Az állatkertet is hiányosan tölti be, van ahol a karámokat nem jelöli, van ahol az állatot nem helyezi be a karámba.

Hanga

Re: nem tölt be a játék

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.12. 16:34

Szia

Zárd be a játék oldalát, töröld a flash sütit. Ha kész, töröld a gyorsítótárat és a böngésző sütijeit. Ezután indítsd újra a böngészőt.

Ha nem segít, akkor olvasd el és próbáld ki az alábbi oldalakon leírtakat:

viewtopic.php?f=284&t=23806

viewforum.php?f=451
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Taramisz

HozzászólásSzerző: Taramisz » 2014.11.13. 06:47

Sziasztok! Tegnap délután óta nem tölt be a játék, pont úgy mint a múltkori karbantartás után. Most is volt karbantartás? Régebben nem voltak ilyen hibák. Karbantartás után simán be lehetett lépni. Mi van megint?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.11.13. 07:35

Taramisz, az előző hozzászólásban láthatod a választ. Ha valami nem tölt be, tessék végigjárni otthon, hogy miért nem tölt be. Mindig annak van a legkisebb esélye, hogy magával a játékkal van a gond. Ha lesz valami súlyos gond a játékkal, majd én bejelentem a bejelentések rovatában. Amíg ilyet nem látsz, addig a megjelenítési/betöltési gondok elhárításáról szóló segédanyagunk mentén érdemes körbejárni a dolgot.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”