belépés

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
lukrecia47

belépés

HozzászólásSzerző: lukrecia47 » 2014.11.05. 13:00

A mai karbantartás után miért nem lehet belépni a játékba? Délelőtt még semmi baja nem volt.

Hanga

Re: belépés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.05. 13:08

lukrecia47 írta:A mai karbantartás után miért nem lehet belépni a játékba? Délelőtt még semmi baja nem volt.

Be lehet lépni. Olvasd el és próbáld ki az alábbi oldalakon leírtakat:

Nem tölt be? Kidobál? Általános hiba? : viewtopic.php?f=284&t=23806

Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb.: viewforum.php?f=451
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

adam291

HozzászólásSzerző: adam291 » 2014.11.05. 13:20

Hanga írta:
lukrecia47 írta:A mai karbantartás után miért nem lehet belépni a játékba? Délelőtt még semmi baja nem volt.

Be lehet lépni. Olvasd el és próbáld ki az alábbi oldalakon leírtakat:

Nem tölt be? Kidobál? Általános hiba? : viewtopic.php?f=284&t=23806

Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb.: viewforum.php?f=451

Miért kell mindig általános választ adni, helyette meg kéne nézni a logokat hogy mi történik.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.05. 13:36

adam291 írta:
Miért kell mindig általános választ adni, helyette meg kéne nézni a logokat hogy mi történik.

Megnéztem, hogy be lehet e lépni akkor is

Kép

és most is.

Kép

Be lehet lépni a játékba.

Ha esetleg tudsz valami jobbat az általános válaszban feltüntetett oldalakon leírtaknál, akkor nyugodtan írd le. Örülünk minden olyan új javaslatnak ami segíti a játékosokat. :)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.11.05. 13:39

Ádám: azért, mert az esetek 99,9 százalékában az általános válasz a segítség. Nem tudhatja a fejlesztő, hogy éppen melyik játékosnál milyen megjelenítési/betöltési gond merült fel, ezért igyekszik általános anyagokkal segíteni.
Ha esetleg van ettől független gond, azt meg úgyis megoldjuk hamar, mert a játékok állandó felügyelet alatt állnak.
Tehát ez nem annak a kérdése, hogy megnézünk-e bármilyen logot, vagy nem, hanem az ember igyekszik a lehető legtöbbet távsegíteni, ennek ez a módja.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

adam291

HozzászólásSzerző: adam291 » 2014.11.05. 13:46

Ebben igazatok van de ti tudjátok a legjobban hogy frissités volt tehát ilyenkor gyanúsnak kell lenni, hogy lehet vmi hiba.
Hanga ha kitörlöd a böngésződ elözményeit tuti nem fog bejönni. Én próbálgattam és IE-ben szoktam belépve lenni ott lejött de ott beléptem 12.50 körül de chromba pl már nem tudja letölteni az adatokat mert 00%-nál elakad. Ugyan az a kert az egyikben bejön a másikban nem :)
//Amúgy nem mutatja a feladatozásnál az időt az épületen.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.11.05. 13:57

Minden frissítéskor "offline" vesszük a játékot, és egy új változatban tesszük vissza "online". Természetesen fokozottan figyelünk ilyenkor, mert persze adódhatnak nem várt gondok, mert adódhat egy kritikus pár másodperc, amikor valaki például már be tud lépni, más meg még mindig nem. Néha megesik, hogy el is húzódik a karbantartás, mert valami gubanc merült fel.
Illetve mindez persze bármikor megeshet, hiszen a legmodernebb technikákkal se lehet teljesen kizárni egy-egy váratlan leállást vagy hibát.
De ezekre a dolgokra ügyelünk, még a leges-legkritikusabb esetben is jellemzően gyorsan tudomást szerzünk a hibáról és az ügyelet megkezdi a hiba elhárítását.
A legtöbbször viszont egyszerű betöltési gondról van szó. Például nálad is, ha az egyik böngészőben betölt a játék, a másikban nem, akkor annak valami oka van, mely helyben keresendő, ehhez készült a moderátor által belinkelt segédanyag. A legjobb persze az lenne, ha egyesével mindenkinél személyesen tudnánk ránézni a számítógépre, de ez persze lehetetlen, tehát abból főzünk, amink van, az pedig a segédanyag, tele jótanácsokkal, tippekkel.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

adam291

HozzászólásSzerző: adam291 » 2014.11.05. 14:19

Gabesz írta:Minden frissítéskor "offline" vesszük a játékot, és egy új változatban tesszük vissza "online". Természetesen fokozottan figyelünk ilyenkor, mert persze adódhatnak nem várt gondok, mert adódhat egy kritikus pár másodperc, amikor valaki például már be tud lépni, más meg még mindig nem. Néha megesik, hogy el is húzódik a karbantartás, mert valami gubanc merült fel.
Illetve mindez persze bármikor megeshet, hiszen a legmodernebb technikákkal se lehet teljesen kizárni egy-egy váratlan leállást vagy hibát.
De ezekre a dolgokra ügyelünk, még a leges-legkritikusabb esetben is jellemzően gyorsan tudomást szerzünk a hibáról és az ügyelet megkezdi a hiba elhárítását.
A legtöbbször viszont egyszerű betöltési gondról van szó. Például nálad is, ha az egyik böngészőben betölt a játék, a másikban nem, akkor annak valami oka van, mely helyben keresendő, ehhez készült a moderátor által belinkelt segédanyag. A legjobb persze az lenne, ha egyesével mindenkinél személyesen tudnánk ránézni a számítógépre, de ez persze lehetetlen, tehát abból főzünk, amink van, az pedig a segédanyag, tele jótanácsokkal, tippekkel.

Én értem ezeket, mert dolgoztam olyan helyen ahol releasekkel foglalkoztunk, de pl. még most is azt írod h nálam van helyileg a gond, miközben a német fórumon is gyülnek a bejegyzések (http://forum.de.upjers.com/viewtopic.ph ... &start=250). Engem spec amúgy nem zavar mert elvagyok az IE-ben tökéletesen csak próbáltam védeni a kollégát. Mindenkinek jó játékot.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.05. 14:28

Chrome böngészőben nálam bejön az állatkert: Katt ide

adam291

HozzászólásSzerző: adam291 » 2014.11.05. 14:34

Hanga írta:Chrome böngészőben nálam bejön az állatkert: Katt ide

Ideje locsolni :)
Én elhiszem h nálad megy meg nálam is, csak annyit mondok érdekes h a chromba nekem nem jön be ill a FB-os csoportban is egyre többen irják meg a németeknél is. De gondolom amúgy már dolgoznak rajta tőlünk függetlenül is. Biztos vannak számok h ebben az időben hányan szoktak belépve lenni stb...

Vissza: “Általános”