Anyák napi játék

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Vulpius

Anyák napi játék

Hozzászólás Szerző: Vulpius » 2014.05.07. 14:25

Ehm... remélem, nem kapok banhammert az arcomba, de a húsvéti játék mintájára szeretnék ennek is külön topikot.

Figyelem, mindenkitől kérem, hogy NE terelődjön el a beszélgetés a múltkori viták felé. NEM a gyémántárakról szóló topikot indítottam. Köszönet!

Lássuk csak:
A kapucinus majmomnak végre lesz párja, fillérekért :) Ez jó hír! Az első borz se vészesen drága (100 000 dollárkáért már az enyém is). Afölött számomra viszont fölösleges a részvétel. Harmadik majom nem kell, az arany gyorsító meg most számomra elérhetetlen messzeségbe van (azaz elérném, de eddig nem volt szerencsém, nem pepecselek vele most, a "vegyél egy boostert és kapsz mellé még egyet" videóban se volt szerencséje a forgatónak két csomaggal se :) ), a második borzocska meg 3 000 000 dollár, ami abszolút kiesik a körömből (úgy számoltam, hogy a területbővítés még laza 1 hónapra van. A borz picit többe kerül :) ) Na majd jövőre lesz párja. Vagy a "forever alone" részlegbe helyezem :)
Áthelyeződött és átértékelődött az event. A "high-end" részt, azaz a legnagyobb nyereményeket csak a nagyon magas szintűek tudják megszerezni, az alacsony nyereményeket meg bárki, annyira kicsi a követelményük. Ez nagyon szimpatikus.

Díszek:
Nekem ezek a virággal futtatott kupák leginkább temetkezési urnának néznek ki, a többi egész szép.

AljasGetto

Re: Anyák napi játék

Hozzászólás Szerző: AljasGetto » 2014.05.07. 19:07

Örüljünk annak, hogy a tendencia nem folytatódott, és ez nem lett 5 millás már! :)

(Én tényleg örülök ennek, mert így egyszer elérhetem azt a szintet, nem "fejlődik" párhuzamosan velem... wink )

Tiergirl

Hozzászólás Szerző: Tiergirl » 2014.05.07. 23:12

És nagyon szépek a díszek is, olyan, amit később is szívesen benn hagy az ember. És persze nem csak a gem-esek, hanem a többi is :)

Aguia Dourada

Hozzászólás Szerző: Aguia Dourada » 2014.05.08. 07:08

Sziasztok!

Részemről nagyon örülök az anyák napi játéknak, főleg, mert BenceZoo -nak hála, aki a húsvéti játék alkalmával felhívta a figyelmet a közeledő ünnepre, így készültem is rá. :)

- Imádom a játékhoz készült dekorációkat. Legfőképpen a pergolát. Nemcsak azért, mert tanultam egy új szót (amit persze folyton elfelejtek - én simán lepavilonoztam volna), hanem mert igényesen van elkészítve, és nagyon jól mutat a húsvéti dekorációkkal. Talán kicsit virágosabb lehetne a növény, ami körbefutja, de ettől függetlenül is szép. A kedvenceim emellett a hibiszkusz-bokrok. A lila akár orgonabokornak is elmehetne, hisz mégiscsak anyák napjáról van szó.
- Pozitívnak tartom, hogy a legdrágább, a virágkoszorú (ZD-t tekintve) csak egy helyet igényel, így nem kell sok helyet felszabadítani, ha ki szeretnénk tenni. Sőt, mivel ez a dísz annyira nem fogott meg, a játék végén el is adhatom, vagy várhatok a nyári játékig, és akkor rásegít a gyűjtögetésre.
- Örülök a méhészborznak is. Remélem olyan aranyos lesz, mint a korábbi borz, mert már a szomszédaimnál irigykedve figyeltem, hogy bezzeg nekik van, és én is szerettem volna egyet :)
- Remélem később majd ismét fejlesztenek a játékhoz egy-egy különleges standot, vagy WC-t. Azok eddig mind tetszettek, és még hasznosak is voltak!
- Egyetlen negatívumként az arany gyorsító értékét tudnám említeni. Igaz, hogy ha ügyesek vagyunk, kevés gyémántot kell rászánnunk, hogy megszerezzük, de véleményem szerint nem ér annyit. A gyorsítók között 30 gyémántért megvásárolható, itt viszont - ha csak a gyémántokat számoljuk - 25000 virágba, azaz 100 gyémántba kerülne. Ez nagyon sok. Nagy szerencse kell, hogy értékes lapokat kapjunk tőle. Sajnos legutóbb az egyetlen használható kártya tőle egy dzsungelkarám-bővítés volt. Sőt, megdobott engem pl. egy zebrával! Ahhoz képest, hogy mennyit fektettem bele, úgy érzem, nem érte meg.

Összességében elégedett vagyok a játékkal. Hatalmas köszönet az Upjers dolgozóinak, hogy lehetővé tették az újabb játékot! :)

Üdv,
crysaetos

kszep2

Hozzászólás Szerző: kszep2 » 2014.05.08. 17:11

Sziasztok! Nekem is tetszenek a dekorációk, a "szobrok" kivételével, azok tényleg elég temetőiek. És jó, hogy végre nem nyafogásról szól a topic!
Viszont meg tudná mondani valaki, hol nézhetek utána a nyereményállatok tulajdonságainak? Főleg a népszerűség, a tenyésztési ár és százalék érdekelne.
Nagyon hajtanom kellene a második majomért, kíváncsi vagyok, hogy mennyire éri meg.
Köszi a választ!
Kinga

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.05.08. 17:16

Szia

Ebben a témában megtalálod azt amire kíváncsi vagy: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=341&t=18980 :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

sonka007

Hozzászólás Szerző: sonka007 » 2014.05.14. 19:44

Nekem csak az a tiszteletteljes kérdésem lenne, hogy miért lett négyszerese a kapucinus majom tenyésztésnek költsége a játék után? Várhatóak az ilyen változások folyamatosan? Vagy valamiféle kiegyensúlyozottság azért megmarad a játékban? Engem őszintén meglepett ez a hirtelen áremelkedés.....

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.05.15. 03:32

sonka007 írta:Nekem csak az a tiszteletteljes kérdésem lenne, hogy miért lett négyszerese a kapucinus majom tenyésztésnek költsége a játék után? Várhatóak az ilyen változások folyamatosan? Vagy valamiféle kiegyensúlyozottság azért megmarad a játékban? Engem őszintén meglepett ez a hirtelen áremelkedés.....
Szia

Olvasd el Gabesz válaszát a kérdések témában: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 50#p561167

sonka007

Hozzászólás Szerző: sonka007 » 2014.05.15. 07:59

Kedves Hanga!

Értem én ezt, és azt is, hogy nehéz "hallgatni" a folyton elégedetlenkedőket. Sokszor valóban teljesen értelmetlen és felesleges dolgokon akadnak ki sokan. Oké, egyetértek, hogy változnak a dolgok, semmi problémám nincs ezzel, csak megismétlem a kérdésem, hogy várható-e valamiféle KIEGYENSÚLYOZOTTSÁG a játékban? Ugyanis olvasgatva a fórumokat, a felháborodásokat, pont ez lenne a lényeg, a játék fejlődésének kiegyensúlyozottsága, urambocsá, kicsit összehangoltabbá válna a kisebb, fejlődő nem vagyonokat rászánó játékosok számára is. Nagyon sok számomra tetsző dolog/változás is van a játékban. Különben nem is játszanék. Csak legyetek ti is picit toleránsabbak a hozzászólókkal, amennyiben a hozzászóló megüti a kulturált mércét. Én nem gondolom, hogy ettől általában eltérnék. A kérdésemre ugyan választ nem kaptam, csak egy általánosságot, amit el kell fogadnom, csak tényleg furcsa, hogy a játék UTÁN ugrott 4-szeresére a tenyésztési költség, ami hónapok óta nem változott. Ennyi. Légyszíves ne haragudjatok, ha az emberek megjegyzéseket tesznek, nem mindenki bántásból ír, csak foglalkozik a játékkal, érdekli, és ez talán Nektek is fontos kéne, hogy legyen. Mindenesetre köszönöm, hogy egyáltalán valamiféle válaszadási szándékot észlelhettem :) További jó munkát! Legyen ez a mi örömünkre is :)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.05.15. 10:36

Szia

Írtam pü-t.

Válasz küldése

Vissza: “Általános”