Húsvéti játék, vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Gabesz

Húsvéti játék, vélemények

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.16. 17:47

Itt beszélhetjük ki a húsvéti játékot.
Kérem, hogy a társalgás kulturált mederben történjen, ahogy illendő.
Bármilyen fórumszabályzattól (itt elolvashatod) eltérő, a kelleténél rosszindulatúbb hozzászólás külön figyelmeztetés nélküli azonnali kizárással jár a fórumozók nyugalmának és a konstruktív beszélgetés menetének fenntartása érdekében. Ha nem vagy benne biztos, mit jelent az építő kritika és mit jelent a destruktív beszólás, kattints a spoiler-gombra példáért, és kérlek, csak akkor írd le a véleményed, ha az elsőhöz hasonlatos a stílus és mondanivaló.
Egy építő kritika kb. ilyen (direkt írom negatívra is és pozitívra is): "Nekem nem tetszik az újításban, hogy nehezen elérhetőnek tartom a fődíjat, de tetszik nagyon a tarka kerítés, köszi, hogy olvastatok, szép napot mindenkinek!"

Egy lereagálhatatlan, meddő, értelmetlen, minden társalgási kultúrát nélkülöző, primitív, másokat felzaklató hőbőrgés: "Mit képzeltek, Upjersesek, hogy van pofátok ilyen drágára tenni a fődíjat, amúgy is csupa pénzhajhász banda vagytok, meg különben is csúnya minden grafika, sz@r az egész, direkt kitoltok velünk, és amúgy is miért nem lehet mindent zoo-dollárért megvenni, stb-stb.".

A véleményeteitekre természetesen figyelünk és felhasználjuk a munkánk során. Ez nem jelenti azt, hogy azonnal vagy biztosan tudunk változtatni dolgokon, mert a játéktervezés egy bonyolult, sok-sok tényezőtől függő folyamat. De abban biztos lehetsz, hogy a figyelem részünkről megvan, érdemes tehát leírni a véleményedet.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

kiscsavo78

Re: Húsvéti játék, vélemények

HozzászólásSzerző: kiscsavo78 » 2014.04.16. 18:12

Sziasztok! az én véleményem csak annyi túl drága!!! iconcry
az előző feladatnál is eladtam a fél kertem hogy meglegyen !!

BlueTornado

HozzászólásSzerző: BlueTornado » 2014.04.16. 18:20

Akkor kibannolnak, ha leírom őszintén mit gondoltam mikor kiszámoltam a végösszeget. :o

tomikazoo

HozzászólásSzerző: tomikazoo » 2014.04.16. 18:33

sziasztok nekem csak egy a bajom az egésszel nem nem a pénz mert az én szintemen az megvan hanem hogy a gyémántos tárgyak sokkal de sokkal jobban néznek ki a következőknél a pénzes tárgyakat is megcsinálhatnátok szebbre. A kerítés kinézetéhez nem tudok hozzá szólni az ritka rossz lett de a többi egész jó a gyémántosak pedig nagyon tetszenek.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.16. 18:39

Az attól függ, mit gondoltál, BlueTornado, és azt hogy adod elő:).
Senki nem akar senkit bannolni, csak csupán azt szeretném, ha kulturált társalgást folytatnánk. Írtam az indító hozzászólásban példát az ilyen és olyan jellegű társalgásra, szerintem mindenkinek az a jó, ha az első példát követjük. Mindenkinek jobb lesz a napja, jobb lesz a közösség, és én is könnyebben meg tudom írni a véleményeitek összesítését visszajelzés gyanánt az illetékes kollégák felé:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.16. 18:41

Sziasztok

Nekem tetszik a kerítés. :) Először kicsit fura volt, de kirakva egész helyes. :)

Kép

(Nagyobb képért kattints IDE)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gajdi4

HozzászólásSzerző: Gajdi4 » 2014.04.16. 19:32

Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik a húsvéti játék már nagyon vártam. A dekorációk jól sikerültek szépek és ami nagyon fontos nem foglalnak sok helyet. Most mindenkire gondoltatok. Akinek idáig nem volt csak 1 alpakájuk azok most megvehetik a párját. A kiskertesek is gyarapodhatnak 100 000 zd-ért 1-1 állatkával de ha szánnak rá 500 000 zd-t kaphatnak 1 ludat és 2 alpakát. A nagykertesek mint én is megvehetjük a két tenyészpárt.
Gratulálok ehez a húsvéti játékhoz mindenkinek, és köszönöm.

riett

HozzászólásSzerző: riett » 2014.04.16. 19:59

Sziasztok. Szerintem a kerítések nem valami szépek,de még mindig szebbek a kapuívnél ami katasztrófa :S Viszont a tojásos bokor és a 2 fa nagyon tetszik (nem akartam gyémántot költeni díszekre,de ezekből akartam a kertembe).

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2014.04.16. 20:47

Hanga írta:Sziasztok

Nekem tetszik a kerítés. :) Először kicsit fura volt, de kirakva egész helyes. :)

Kép

(Nagyobb képért kattints IDE)

Gyonyoru lett Hanga! Annyira szeretnem hasznalni ezeket a dekorokat a parkomban is!!! :D :(
Itt egy kicsike allatkert feldiszitve:
Kép

bettiboszi

HozzászólásSzerző: bettiboszi » 2014.04.16. 21:16

Gabesz írta:Az attól függ, mit gondoltál, BlueTornado, és azt hogy adod elő:).
Senki nem akar senkit bannolni, csak csupán azt szeretném, ha kulturált társalgást folytatnánk. Írtam az indító hozzászólásban példát az ilyen és olyan jellegű társalgásra, szerintem mindenkinek az a jó, ha az első példát követjük. Mindenkinek jobb lesz a napja, jobb lesz a közösség, és én is könnyebben meg tudom írni a véleményeitek összesítését visszajelzés gyanánt az illetékes kollégák felé:).

Én igyekszem kulturált lenni...., nem tudom, hogy ez hol kezdődik és hol végződik... ezért nem is merném összegezni az előttem szólókat... mert tartok attól, hogy engem is törölni fogtok..... :(.... Nem lehetne gondolni a kezdőkre is???? Csak, hogy ne vegyük el a kedvüket.... esetleg továbbítani a fejlesztők felé....... ?.... Elnézést, ha a kérés valakit bántana......

Vissza: “Általános”