Letiltás

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
igisze

Letiltás

HozzászólásSzerző: igisze » 2014.03.03. 19:09

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogyan tudnám egyes játékostársak leveleit letiltani? Sajnos elég sokszor előfordul, hogy minősíthetetlen leveleket kapok. Nem azért jövök játszani, hogy minden ok nélkül sértegessenek és zaklassanak. Nem érdekel, hogy rossz arc, vagy gyerek stb...
Szeretnék véget vetni ennek azzal, hogy letiltom a további levelezését velem.

Köszönöm a választ.

Igisze

Hanga

Re: Letiltás

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.03. 20:19

igisze írta:Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogyan tudnám egyes játékostársak leveleit letiltani? Sajnos elég sokszor előfordul, hogy minősíthetetlen leveleket kapok. Nem azért jövök játszani, hogy minden ok nélkül sértegessenek és zaklassanak. Nem érdekel, hogy rossz arc, vagy gyerek stb...

Köszönöm a választ.

Igisze

Szia

A játékost letilthatod a levele jobb felső sarkában lévő borítékra kattintva, vagy a tiltólista ablakában beírhatod a nevét. A tiltólistát a barátlista fölött találod.

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

igisze

HozzászólásSzerző: igisze » 2014.03.04. 20:22

Hanga írta:
igisze írta:Sziasztok!

Köszönöm a választ.

Igisze

Szia

A játékost letilthatod a levele jobb felső sarkában lévő borítékra kattintva, vagy a tiltólista ablakában beírhatod a nevét. A tiltólistát a barátlista fölött találod.

Kép

Köszönöm a segítséget!

Peti84

HozzászólásSzerző: Peti84 » 2014.04.07. 09:49

Sziasztok!

Én azt szeretném megkérdezni, miért is nem lehet egyes játékosokat kitiltani a játékból? Én egyik "kedves" játékos társamtól kaptam egy trágár levelet csak azért mert betelt a barátlistám és őt már vissza kellett utasítanom! Ezt miért nem lehet valahol jelenteni? Miért kell ilyeneket eltűrni főleg ott ahol gyerekek is játszanak? Válaszotokat előre is köszönöm!
Ui: A trágár üzenetet amúgy: ***-től kaptam ha esetleg tennétek valamit az ügy érdekében!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2014.04.07. 10:57-kor.
Ok: Felhasználónév törlése

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.07. 10:57

Peti84 írta:Sziasztok!

Én azt szeretném megkérdezni, miért is nem lehet egyes játékosokat kitiltani a játékból? Én egyik "kedves" játékos társamtól kaptam egy trágár levelet csak azért mert betelt a barátlistám és őt már vissza kellett utasítanom! Ezt miért nem lehet valahol jelenteni? Miért kell ilyeneket eltűrni főleg ott ahol gyerekek is játszanak? Válaszotokat előre is köszönöm!
Ui: A trágár üzenetet amúgy: ***-től kaptam ha esetleg tennétek valamit az ügy érdekében!

Szia

Le tudod tiltani a játékost. A témában kicsit visszaolvasva, láthatod, hogy hogyan. Ezen kívül jelentheted a Támogatásnak is: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu

iicaa

HozzászólásSzerző: iicaa » 2014.05.11. 13:14

Sziasztok, Van egy játékos véduska005 napok óta küldi az ocsmány leveleit, nem csak nekem hanem a többi barátaimnak is.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.11. 15:03

iicaa írta:Sziasztok, Van egy játékos véduska005 napok óta küldi az ocsmány leveleit, nem csak nekem hanem a többi barátaimnak is.

Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php Ott tudnak segíteni.

Vissza: “Általános”