gyémánt vásárlás - LEZÁRVA

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hanga

Re: gyémánt vásárlás

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.07.19. 12:38

sari57 írta:Köszi és ne haragugy ha megtennéd ,hogy utána érdeklöc a problémának nagyon megköszönöm mert még most sem tudok gyémántot venni pedig nagyon kellene.Az a gondom, hogy mindig sikertelen vásrálást irki. ma is 5x probáltam egyszer se sikerült a telefonom rendbenvan ma hivttam a .szolgáltatott.A vásárlási oldalon van egy zöld lakat aszt nem tudom elltávolitani.
Óh... Így már kezdem érteni a problémád.

Ez az a zöld lakat?

Kép

Ez a lakat a biztonságos oldalt jelzi. Ha rákattintasz, láthatod is:

Kép

Milyen értékben próbáltál gyémántot venni? Levonta a számládról az összeget? Ez utóbbit feltétlenül ellenőrizd!
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Cyberfaust

Hozzászólás Szerző: Cyberfaust » 2014.08.05. 18:04

Kérdezném az illetékest!:)

Vásároltam gyémántot, szám szerint 220-at, egy összegben (ami lehet hogy hiba volt...) ugyanis csak az egyik ajándékot kaptam meg (grillezős csávó) természetesen 2 példányban. Lehet hogy figyelmetlen voltam, és valahol írva vagyon, hogy ha mindkét ajándékot szeretném akkor 2 részletben kell a 108 gyémátot venni? Van rá esély hogy valahogy megérkezzen a borz páros is? (természetesen nem az újabb vásárlásra gondolok...)
Köszi C

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.08.06. 06:47

Mindig itt találod a világos tájékoztatást, a bejelentéseknél, és ott is az aktuális bónuszajándékok rovatában. Ha vásárlás előtt ide mindig felkukkantasz, nem lehet félreértés:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 50#p565450
Egy vásárlással az egyik ajándék tudott tehát megérkezni.

Engedelmetekkel ezt a témát itt le is zárom, mert fórumon nem oldunk meg vásárlási ügyeket és egyébként is rossz helyen van a téma az általános rovatban.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lezárt

Vissza: “Általános”