Segítség kérés - LEZÁRVA

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
andy33

Segítség kérés - LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: andy33 » 2013.09.23. 21:22

Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni! Nem tölti be a játékom. Már másodszorra fog újra indulni a "Játsz 150 nap megszakítás nélküli" feladatom emiatt. Mit tudok tenni? Köszönöm!

Hanga

Re: Segítség kérés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.24. 03:46

andy33 írta:Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni! Nem tölti be a játékom. Már másodszorra fog újra indulni a "Játsz 150 nap megszakítás nélküli" feladatom emiatt. Mit tudok tenni? Köszönöm!

Próbáld ki másik böngészővel, ha nem válik be akkor olvasd el az alábbi oldalon leírtakat:

viewtopic.php?f=283&t=21219

viewtopic.php?f=410&t=20415

Talán ez is segíthet:

Jobb kanttintás a játék képernyőjén, válaszd ki a Settings... menüt.
Kép

Vedd ki a Hardveres gyorsítás mellől a pipát, majd zárd be az ablakot.
Kép

Lépj ki a játékból és töröld a gyorsítótárat.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

igisze

HozzászólásSzerző: igisze » 2013.09.27. 20:52

Sziasztok!
Gondoltam megosztom a viszontagságos történetemet, hátha másnak is segít :)

Előre bocsátom új gépről van szó, új programokkal, flash-el, szóval mindennek működnie kellene... hát egyszerre csak a Crome megadta magát. Félig betöltötte a játékot aztán meg sem mozdult... aztán próbálkoztam a Mozilla Firefox-al... az behozta a játékot, de az állataim egy részét, mint zsiráf, delfin, tarajos gyík, kardszárnyú nem láttam a karámban, csak felette a buborékot. A növények egy részét sem láttam, csak a vízcseppek jelezték, hogy ott van valami. A Fórumra meg egyáltalán nem tudtam belépni, mert mikor megadtam a jelszót és bejelentkeztem, addig oké volt, de mikor írni akartam, rögtön az az ablak ugrott fel, hogy nem vagyok bejelentkezve.
A mai napig nem tudjuk mi lehetett a probléma. A Crome azóta teljesen nem működik, be sem tudom hívni, bár azt jelzi, hogy a program fut...
Így nálunk az Opera jelentett megoldást. Azon a játék tökéletesen működik.
Próbáljátok ki, hátha nálatok is bejön :)

Jó játékot!

Igisze

Zogu48

HozzászólásSzerző: Zogu48 » 2013.09.28. 10:00

A kártyacserénél meg szeretném nézni mások ajánlatait. Kb egy hónapja játszom, de eddig soha nem volt ott semmilyen ajánlat. Szinthez kötött?
Zogu48

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.28. 11:06

Zogu48 írta:A kártyacserénél meg szeretném nézni mások ajánlatait. Kb egy hónapja játszom, de eddig soha nem volt ott semmilyen ajánlat. Szinthez kötött?
Zogu48

Csak a barátlistádon lévő játékosok és a szervezeti tagtársak ajánlatait láthatod.

Zogu48

HozzászólásSzerző: Zogu48 » 2013.09.30. 12:18

Hanga írta:
Zogu48 írta:A kártyacserénél meg szeretném nézni mások ajánlatait. Kb egy hónapja játszom, de eddig soha nem volt ott semmilyen ajánlat. Szinthez kötött?
Zogu48

Csak a barátlistádon lévő játékosok és a szervezeti tagtársak ajánlatait láthatod.

Bocsi. Akkor miért lehet "Minden játékosnak" opcióval kiírni a "pályázatot"?

Zogu

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.30. 12:33

Zogu48 írta:
Hanga írta:
Zogu48

Bocsi. Akkor miért lehet "Minden játékosnak" opcióval kiírni a "pályázatot"?

Zogu

Pályázat alatt a cserét érted?

Kétféleképp teheted ki a cseréd:

1. Barát, vagy szervezti tagtárs kiválasztásával
Ekkor személyesen a kiválasztott játékosnak küldheted a cserét.

2. "Közösben"
Ha a "Csere minden játékossal" opciót választod, akkor a cseréd kikerül a közösbe, oda ahova azon játékosok ajánlatai kerülnek akik ugyanezzel az opcióval tették ki a cseréik. Ha az ajánlatod ellentétét kiteszi egy játékos, akkor cserélődik. Ha olyan ajánlat több is van kint, mint a tiéd, akkor a korábban kitett csere kel el előbb.
Ha nem választasz barátot, a rendszer automatikusan "Csere minden játékossal" opcióval teszi ki a cseréd.

"Csere minden játékossal" lehetőség olyan, mint a zsákbamacska. :) A csere egy formája.

mickyeger

HozzászólásSzerző: mickyeger » 2013.10.09. 07:15

sziasztok nekem az lenne a problémám hogy a szervezetünk alapítója rég nem játszik de egy páran illetve új tagok még vagyunk és lennénk de nem tudunk semmit lépni mert a régi alapító nincs jelen nem aktív ezért szeretném kérni az admint hogy valahogy törölje és ideiglenesen nevezzen ki engem ha ez megoldható előr is köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.10.09. 07:50

mickyeger írta:sziasztok nekem az lenne a problémám hogy a szervezetünk alapítója rég nem játszik de egy páran illetve új tagok még vagyunk és lennénk de nem tudunk semmit lépni mert a régi alapító nincs jelen nem aktív ezért szeretném kérni az admint hogy valahogy törölje és ideiglenesen nevezzen ki engem ha ez megoldható előr is köszönöm

Írj a Támogatásnak.

Mókusmackó46

HozzászólásSzerző: Mókusmackó46 » 2013.10.28. 15:16

Sziasztok? Hol találom a vizi játékot a boltban?

Vissza: “Általános”