Sikertelen szaporittások :( :( :( :(

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Bellababa12

Re: Sikertelen szaporittások :( :( :( :(

HozzászólásSzerző: Bellababa12 » 2013.03.01. 05:52

Tudom nem sok embert hat meg,de mától abbahagyom a szaporítást!! nicefrown iconcry angry .Minek 3 napja zsinórba semmi,idáig legalább 3-4 naponta 1 sikerült mostmár az sem!Sőt lehet így a játékot is abba hagyom,mert nem akarok még ezen is dühöngeni!

anitabalázs

HozzászólásSzerző: anitabalázs » 2013.03.01. 20:27

Látom nem én vagyok egyedül. nicefrown veryangry
Szerintetek ha négy napja - napi 5 próbálkozással - egy sikeres szaporításom sem volt, akkor ez még hány napig
fog tartani? Kinek mi a tapasztalata?

Én is azon gondolkozom, hogy holnap indítok egy feladatot.
Kép

muci67

HozzászólásSzerző: muci67 » 2013.03.03. 13:36

Sziasztok!

Hát visszaolvasgattam a többiek mit írnak, sajnos csak csatlakozni tudok! Nekem is megvan mind a 6 tenyésztési hely, és nagyon szomorú az utóbbi kb. egy-két hónapban ami történik.
Én nem tudom mit csináltak a készítők, de addig még az 50%-os átlag megvolt (nem is panaszkodtam), de most siralomvölgye az egész.
Miért költöttem gyémántokat a tenyészhelyre? Vagy ez a kihúztuk a pénzt a zsebedből, pár hónapig megy,(addig persze mást is agitáltam vegye meg, mert megéri!!!!!), és utána meg szevasz ennyi volt!!!! Marad a méreg, a dühöngés, az elköltött pénz sajnálata.
Érdekes, hogy azért van amit meghallanak a készítők!!!!! pl. mivel ilyen sikeres, ezért meghosszabbítjuk a gyémántvás. akciót, mert sok játékos kérte!!!!
Persze erre rögtön tudnak reagálni!!!!!
Én csak azt akarom vissza, ami tavaly volt, azt a beállítást, mert hogy változtattak rajta, az tuti. Átlagosan mindig 20 db körül volt a kölykök száma a kertemben, hát most jó ha a fele megvan!!!! A barátaim szaporítási szakértőnek hívtak, mert olyan jól ment, pedig tavaly április óta, mióta játszom összesen egyetlen 1x költöttem arra a szupertápra (az a tenyésztés nem sikerült pedig valami 95 % lett volna az esély! Vicces nem?).
Csak arra gondoljatok, hogy ez egy játék, élvezni szeretnénk és nem mérgelődni rajta!!
Jó lenne, ha a megfelelő emberke itt is olvasgatna!!!!!

Ui: Ja! Szeretném a többieknek tájékoztatásul leírni, hogy én folyamatosan feladatozok, amióta behozták a játékba a dolgot!
Állatkertem: http://www.myfreezoo.hu/nickpage/index/user/6079663
Szervezetem: BónuszoZoo

Bellababa12

HozzászólásSzerző: Bellababa12 » 2013.03.04. 06:16

Muci67!! Szebben én se tudtam volna megfogalmazni!Teljesen egyetértek.Végre ezek a dolgok eljuthatnának a játék szervezőihez.Tegnap megint próbálkoztam és 5/0 lett megint! Katasztrófa.Teljesen elment a játéktól kedvem.És azt nem hiszem el,hogy nem nyúltak a tenyészközponthoz,mert idáig legalább 1-2 sikerült mostmár legalább 1 hónapja semmi! Így ez nem játék!!!Ha mérgelődni akarok akkor tv nézek és nem itt játszom wink !

muci67

HozzászólásSzerző: muci67 » 2013.03.05. 09:47

Bellababa12 írta:Muci67!! Szebben én se tudtam volna megfogalmazni!Teljesen egyetértek.Végre ezek a dolgok eljuthatnának a játék szervezőihez.Tegnap megint próbálkoztam és 5/0 lett megint! Katasztrófa.Teljesen elment a játéktól kedvem.És azt nem hiszem el,hogy nem nyúltak a tenyészközponthoz,mert idáig legalább 1-2 sikerült mostmár legalább 1 hónapja semmi! Így ez nem játék!!!Ha mérgelődni akarok akkor tv nézek és nem itt játszom wink !

Jól mondod! Azért játszom, mert tévét már rég nem nézek a sok h...e reklám miatt. Csak mérgesít amikor 5 perc telik el a filmből aztán már jön is!De akkor most mi legyen? Ha már itt is mérgelődök, akkor már ez sem jó élmény!
És hogy ne legyek off: Tegnap járt le a heti feladatom. Varacskos disznó 10 tenyésztésből született meg. Utolsó nap már 3 karámba próbáltam, egy született! iconcry
Állatkertem: http://www.myfreezoo.hu/nickpage/index/user/6079663
Szervezetem: BónuszoZoo

szilagabor

HozzászólásSzerző: szilagabor » 2013.03.09. 10:09

Na ez tuti sikertelen lesz :D :D :D .Szökik az egyik résztvevő :lol: :lol: :lol: Kép

Précsék

HozzászólásSzerző: Précsék » 2013.03.09. 11:11

Mert?
Jelentkezz ki meg be.
Kép

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2013.03.09. 11:27

szilagabor írta:Na ez tuti sikertelen lesz :D :D :D .Szökik az egyik résztvevő :lol: :lol: :lol: Kép

Nem csodálom szöknek tőled az állatok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

tibike00

HozzászólásSzerző: tibike00 » 2013.03.14. 15:34

én 5 hónapja próbálkozok a tenyésztéssel.elszórta 2-3 hetente sikerültek ......... :?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.03.20. 16:55

Én is azt mondom, amit itt néhányan, hogy akit már tényleg felbosszant a tenyésztés, az ne próbálkozzon a szaporítással.
Ez olyan, mint mikor valaki ott áll a félkarú rabló előtt. Csak akkor dobja bele azt az ötszázast, ha elfogadja, hogy a gép nem garantálja a nyereményt, csak egy bizonyos esélye van a nyerésre, ami éppen be is jöhet, de az is lehet, hogy elbukja az egészet. Sőt, néha sorozatban bejöhet a dolog, máskor meg sorozatosan nem.
Az próbálkozzon szaporítással, aki elfogadja, hogy mit jelent az, hogy valamire csak esély van és nem garancia, és aki akár egy sikertelen széria után se lát bele ebbe mindenféle egyebet.
Ha valakinek olyan elvárásai vannak, hogy pl. szerinte tuti hibás a játék, ha nem lesz sikeres a tenyésztése mondjuk 10-ből 8-szor, vagy eleve nem sok pénze van éppen és érzékenyen érintheti, ha azt egy sikertelen szaporítási kísérlet elnyeli, akkor az kicsit szüneteltesse a tenyésztési próbálkozásokat, érdemes ilyenkor valami olyat csinálni a játékban, ami több sikerélményt ad, mondjuk összegyűjteni egy drága új állatra.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”