Sikeres Szaporítások :)

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
anita029

Re: Sikeres Szaporítások :)

HozzászólásSzerző: anita029 » 2014.06.21. 21:44

Én ezennel szeretnék beszámolni egy sikeres szaporításról. 9. alkalommal indítottam, minden esetben 35% körüli eséllyel a fülesmaki szaporítást, és ma végre sikerült! Ez az első fülesmaki kölyköm. Tisztán a valószínűségszámítást figyelembe véve most kb zsinórban még 3 kölyöknek kellene születnie, de mivel ebben valahogyan nehezen tudok hinni, így holnaptól inkább más állattal pepecselek. Mondjuk a rózsás kakaduval, ami 5. alkalommal nem sikerült ma. Vagy a kafferrel, ami 7 próbálkozásból 2 borjat hozott eddig. Vagy ha nagyon lelkes leszek, akkor megyek a Lessonokhoz, amik eddig 11x nem sikerültek. Ez cirka 1.100.000zd, amiből már vehettem volna 2 ilyen minicsirkét, de én imádom ezt a szaporítósdit, úgyhogy inkább szórakozgatok. :)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.22. 10:04

Hencsa: nem, én nem gondolkodok el ilyesmin, én egy egész különleges típus vagyok:).
Én az a fajta vagyok, aki egyszerűen elfogadja a dolgokat, feltéve persze, ha a magyarázatot el tudom fogadni saját végiggondolás alapján is. Nekem is volt olyan, kb. egy hónapja, sorba vettem a sorsjegyeket, mert valahogy állandóan minden bejött. Persze nem fogtam ki több milliós nyereményt, de csak úgy adta a szelvényeken a kb. 1-10 ezres nyereményeket, ezeket persze visszaforgattam, mert én az ilyen szerencsejátékokon elsősorban azért játszok - ha éppen játszok, mert nem mindig - , hogy kísértsem a sorsot, hogy hátha egyszer bejön a nagy nyeremény.
Na és ment így egy darabig, aztán most meg bármilyen sorsjegy kerül a kezembe, csupa vesztes, rettenetesen idegesítő:).
De elfogadom, mert tudom, hogy így működik a szerencsejáték, nincs mit tenni.
A lottón is rettenetesen örültem, amikor kétszer is lett már hármasom, ki is számoltam, hogy a fene egye meg, a három eltalált számmal már egész jó esélyem volt az ötösre, 1 a 7482-höz, azaz 7482 másik szelvényt kellett volna még vennem és kitöltenem a maradék két szám különféle variációival, és meglett volna a telitalálat. Mivel azonban az ember nem tudja soha előre, mely számokat fogják húzni, ezért összességében mindig csak 1 a 43949268 az esélye annak az ötösnek. És éppen ezért el tudom fogadni, hogy ez van, a lottóba az ember inkább csak teszi be a pénzt, iszonyú kicsi az esélye, hogy valaha felmarkolhatja a nagy zsét.
Más emberek másmilyenek, én ezt is tudom, például nekem is van ismerősöm, aki meg van róla győződve, hogy az egész lottó egy nagy csalás, valójában soha senki nem kapja meg a nagy díjakat. Ez is egy vélemény, és én személy szerint nem is tudom ezt ellenőrizni, hogy így van-e, de remélem, hogy ő téved és igazából nincs susmus a rendszer mögött. Ő összeesküvést lát, én meg abból indulok ki, hogy az ezt szervező vállalat nem hazudik és elfogadom, hogy az esélyek játéka dönti el, hogy lesz-e valaha nyaralóm Balin:).
Lényeg a lényeg, én bizalmat kérek tőletek, hogy higgyétek el nekem, hogy:
1) amíg azt kommunikálom felétek, hogy nincs gond, addig nincs gond (ha mégis adódna valami komoly gond, úgyis bejelentenénk),
2) de ha lenne is valamilyen gond (pl. éppen tényleg előfordulhat, hogy egyszer valaki téved és felborulnak valamilyen értékek a játékban), még akkor sincs tragédia, mert úgyis úgy csinálnánk, hogy javítva legyen és összességében, hosszútávon senkit ne érjen semmilyen kár.
Nekünk ti vagytok a legfontosabbak, ez az alapvetés, a kiindulópont, az ergo és origo:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Aguia Dourada

HozzászólásSzerző: Aguia Dourada » 2014.06.25. 13:01

Sziasztok!

Megtört a jég! Sok sikertelen hét után végre megnőtt az állatok szaporodási hajlandósága!
Kép
Olyannyira, hogy vadtó (flamingó), ól (róka, disznó) nélkül vagy akár ezek teljes hiányában (teknős) átlagosan 20%-os esélyekkel is a második napra minden állatom megellett :) Most lenne jó ezt gyorsan lezárni, és újabb hetet indítani...

Szóval ti is indítsatok tenyésztéseket, az állatok most vevők rá! ;o)

kszep2

HozzászólásSzerző: kszep2 » 2014.06.25. 22:48

Sziasztok!
Ma krokodilom, párducom és pandám is lett! Tóval, óllal, 1. szintű fejlesztéssel dolgozom, és most nagyon örülök!
Kinga

thompika

HozzászólásSzerző: thompika » 2014.06.26. 07:30

na valamit csak mókoltak, mert most hirtelen 4 nap alatt 3 kis struccom is napvilágot látott

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2014.07.26. 19:47

A mai napon zsinórban 21. alkalommal próbálkoztam a kacsacsőrű tenyésztésével, és 21. próbálkozásra sem jött össze. Ez nem lehet, hogy valami programhiba nálam?
Odú és vízi tenyészsziget is van a karámban. Már megpróbáltam úgy, hogy raktárba raktam a teljes karámot és újból kipakoltam mindent. Nem jártam sikerrel. Próbálkoztam úgy, hogy egy másik karámba raktam a kacsacsőrűeket, így sem jött össze.
Biztos vagyok benne, hogy ez így nem normális, valami hiba lehet benne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.27. 08:06

Szia

Kicsit olvass vissza a témában és olvasd el ezt a GYIK témát is: viewtopic.php?f=283&t=23453

Szerintem pihentesd a kacsacsőrűt és próbálkozz más állattal.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2014.07.27. 09:54

Hanga írta:Szia

Kicsit olvass vissza a témában és olvasd el ezt a GYIK témát is: viewtopic.php?f=283&t=23453

Szerintem pihentesd a kacsacsőrűt és próbálkozz más állattal.

Már ezzel a módszerrel is próbálkoztam (mindig indítok heti feladatot). Nem vált be.
A linket is olvastam korábban, a zsinórban több mint húsz sikertelen szaporítás akkor sem reális semmilyen valószínűségszámítással.
Szerintem programhiba.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.27. 10:07

Daniella, én világosan leírtam, már külön GYIK-témát is csináltam ennek a rovatnak, direkt azért, mert állandóan mindig minden programhiba, mi más is lehetne.
Miért nem írsz a Szerencsejáték Zrt-nek is be, hogy biztos hibás a sorsjegyes rendszer, ha sorra nem nyersz? Akkor tessék belevágni abba a tenyésztésbe, ha elfogadod, hogy lehet, hogy nem fog menni, akár olyan is lehet, hogy százhúszmilliószor is sikertelen lesz egymás után. Ilyen a valószínűség, tessék elfogadni.
Szépen kérem, hogy legyen már ennek vége, hogy mindig hibás a játék, ha nem sikerül a tenyésztés.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gajdi4

HozzászólásSzerző: Gajdi4 » 2014.08.04. 08:56

Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gajdi4 2014.08.04. 10:59-kor.

Vissza: “Általános”