Sikeres Szaporítások :)

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hencsa

Re: Sikeres Szaporítások :)

HozzászólásSzerző: Hencsa » 2014.06.19. 18:15

Sziasztok!
Köszönöm a kiigazítást.
A topic úgy kezdődik,hogy ide lehet írni a sikertelen,és a sikeres szaporításokkal kapcsolatos véleményeket,bár a baráti kártya más tészta valóban.

Úgy érzem van pár dolog,amit lehet hogy félreérthetően írtam.
Ezt még leírnám,aztán ebben a topicban befejeztem ezt a témát.

Teljesen érthető,ami a szaporításról le van írva,csak ez /legalábbis nálam,és pár ismerősömnél/ nem így működik a játékban.
Érdekes,hogy a szaporítások sikere,vagy sikertelensége mindig a karbantartás után változik.
Nálam ez egy hónapban max. 1 olyan hét,ami a százalékos aránynak megfelel.
A fennmaradó időben 6-ból 1,vagy egysem..
Kicsit hasonlít ez a nyerőautomaták szisztémájára. Minden manipulálható,és mindig a karbantartás a mérföldkő..

A kártyákra is kitérnék pár szó erejéig.

Furcsa,hogy kisebb szinteken másoknak dobálja pl. a jaguár,és az ilyen jellegű gyémántos állatot.
97. szinten semmi gyémántos,magasabb szintű állat nem fogható baráti kártyákból.
Az én szintemen olyanok vannak,ami a 20. szinten már megvásárolható volt.
60-70. szint körül sokkal komolyabb kártyák jöttek,amit legalább cserélni tudtam hasznosra.
Szóval ennyi nagy vonalakban.
Mindez azóta,amióta írtam a támogatásnak,hogy kevés a fejlesztés magas szintre.

A válasz az volt,hogy ha unalmasnak találom,keressek más Upjers játékot magamnak.

Lehet nincs összefüggés,mindez csak véletlen.

Részemről ezt a témát lezártam.

Üdvözlettel:
Hencsa

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.20. 11:27

Hencsa, én világosan leírtam mindent úgy a tenyésztésekről, mint a barátkártyákról, ennél jobban nem tudom leírni és úgy érzem, nem is szükséges.
Amit leírtam, az az üzemeltető állásfoglalása is egyben. Ha a másik játékosnak adott időszakasz alatt gyakrabban dob a rendszer jaguárt, neked meg, nem, az nem jelent semmit igazán. Az se jelent igazán semmit, ha esetleg nálad az eddigi játékod során éppen a karbantartások után nem sikerültek a tenyésztések. Tessék már elképzelni azt a végtelen sorozatot végre, amit felvázoltam, és végiggondolni, hogy hány- és hányféle mintát rajzolhat ki annak a sorozatnak a végtelen számú kiragadott szakasza. Te is elkezdtél valamikor játszani, ezzel elkezdődött egy kiragadott sorozat és ez nálad is kirajzol egy bizonyos mintát. Ami majd mindig változik ide-oda. Lesz más játékos, akinél hasonló lesz a minta, meg olyan is, akinél meg éppen most tök mást mutat.
Ha most ezen túlmenően valaki csak azért is minden áron és kérlelhetetlenül eldöntötte, hogy de márpedig itt mindenféle összeesküvések, hibák, vagy mindenféle manipulációk vannak, mert ő ilyen és olyan mintát vél felfedezni a szaporításai véletlen sorozatában, mert nála szerinte nem úgy működik, ahogy én azt leírtam, joga van a véleményéhez, de ez akkor se több, mint spekuláció.
Nincs ezzel baj, ilyenek vagyunk mi emberek, a közösségi oldalak is dugig vannak a mindenféle spekulációkkal, én csak azt kérem, ne ijesszük meg egymást feleslegesen.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2014.06.20. 19:16

Sziasztok!
Ezt már én sem bírom szó nélkül, eddig csak olvasgattam, és a magyarázatokat is, hogy ezért, meg azért, de amikor már nem csak 2, hanem 52 kerttulajdonos panaszkodik, hogy valami nem stimmel, az már kicsit elgondolkodtató. Heti feladatokat csinálok, aranyat, ami kér általában 12 kölyköt az egy hét alatt. Eddig idő alatt megvoltak (mondom régóta csinálom, talán már egy éve is), vagy a ljárat előtt 2 nappal, volt, hogy utolsó nap, de meglett, sőőőőt, volt olyan hogy nem sikerült, jól van, nem mehet minden tökéletesen, tényleg unalmas lenne, ha mindegyik sikerülne. A hosszabb állatok szaporítása éjfél után történik, tehát napi 6-6 helyen voltak a tenyésztések a hét minden napján. Egy szomszédom is csinálja a heti feladatokat, ugyanugy, mint én, ő is már egy éve, éjjeli indítással, nekem a 2. hete, neki a 4!!!!! hete nem sikerül, és még sorolhatnám, akiknek sajna nem jön össze, nem hogy egy állat hijján, hanem 3-4, akár 5 híjján.
Tehát, míg heti átlagban volt 14-16 vagy akár több kölyök is, és ez meglátszott, mert akinek 6 tenyésztési helye van, azoknak mind ekörül volt, most ez a szám, jó, ha 10 fölé megy. És nagyjából ugyanazon a %-okon megy ugye a tenyésztés, itt nem kell állatokról beszélni, hogy mi, a 35 az 35 % legyen szó jegesmedvéről vagy akár melyik másik állatról, amelyiknek 35 %-os lesz az esélye.
Szóval több, mint 2 éve játszom ezzel a játékkal, szeretem, nem véletlenül játszok még mindig ezzel, folyamatosan, napi szinten, és igenis észre lehet venni, hogy valami más.
Ráadásul vannak olyan napok 2-3 is, amikor a sikeres tenyésztések száma 0!!!!
surprize

anita029

HozzászólásSzerző: anita029 » 2014.06.20. 20:35

Csatlakozom az előttem szólókhoz, napi szinten rendszeresen 6/1, max 6/2 a sikeres szaporítások aránya, nehéz heti feladatot már nem is indítok, pedig a 2 év alatt amióta játszom, nekem is az volt a kedvencem, sikerült is az esetek többségében, ami jó volt, de az elmúlt 4-5 hétben annyira katasztrofális a sikeres szaporítások aránya, hogy elment tőle a kedvem. Gyémántos állatokat indítok minden nap, mert így viszonylag kevés a veszteségem, nem fogok azért 2-3-400.000 zd-t naponta letenyésztgetni, hogy ne legyen belőle kölyök. Mindezt természetesen max-ra fejlesztett szaporító központtal, minden karámtárggyal, de szaporító táp nélkül.

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2014.06.21. 05:14

Megnyugodtam, hogy nem csak nálam vált nehézzé a szaporítás. :) Példaként csak egyet hoznék fel: a két héttel ezelőtti közepes heti feladatban kenguru is szerepelt. Egy hét alatt egyetlen kengurut tudtam tenyészteni úgy, hogy többször két karámban próbáltam, és 50%-on ment. Egy hét alatt egy kenguru. :)
Biztos, hogy történt változás, ez nem spekuláció, hanem tény. Aki évek óta játszik, észreveszi a különbséget. De elfogadjuk ezt is, csak jó lenne több sikerélmény. :)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.21. 08:54

Én erre annyit tudok mondani, hogy eddig 2-szer volt hármasom a lottón. A húszezer miatt a kezemben határozottan észrevettem a különbséget ahhoz képest, mint amikor meg szokás szerint sorozatban nincs még egy egyesem se. Ha meg bejönne az ötös, azt venném csak észre igazán, roppant feltűnő lenne az a pár milliárd az egyenlegemen és határozottan sikerélményt jelentene.
De mindegy, hogy mit értem el a szelvényemmel, az adott heti eredmény, vagy az elmúlt x heti eredményem az egy kiragadott szakasz a végtelen sorozatból, bármi is legyen az eredmény, az esélyem az ötösre mindenképpen 1 a kb. 40 millióhoz volt.
Ha most épp kevésbé jönnek be a tenyésztések, akkor biztos lesz olyan is majd, amikor meg jobban bejön, ilyen a szerencsejáték.
Tényleg nagyra értékelném, ha legalább a szándék meglenne bennetek, hogy elfogadjátok, amit maga az üzemeltető kommunikál felétek, én úgy gondolom, nem sok értelme van úgy részt venni egy játékban, hogy teljesen mindegy, mit mondok, ti itt egymás közt jól megerősítitek egymást, hogy nagy a gond, és sajnos ezzel félrevezettek és megijesztetek más játékosokat, akik ide felnéznek. Teljesen feleslegesen veszitek el másnak a kedvét. Ráadásul mindezt rossz rovatban, ebbe a rovatba azért jönne fel a fórumozó, hogy közzétegye, ha sikerült neki valamilyen szaporítás, beszámoljon a sikerélményéről.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

thompika

HozzászólásSzerző: thompika » 2014.06.21. 11:49

hát igen, már majdnem 3 hete próbálkozok minden nap (20napja) strucc tenyésztéssel 20%-os eséllyel, de még egy struccbébim sincs iconcry

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2014.06.21. 11:51

Sziasztok, képzeljétek, tegnap!! sikerült a 2 varacskos disznó kölköm, a szalamandra még a heti feladat elején, és íme így áll a a heti feladatom :

Kép

Hencsa

HozzászólásSzerző: Hencsa » 2014.06.21. 19:37

Sziasztok!

Gabesz!

Teljesen érthető,amit írsz,csak szerintem a nézőponttal van a baj.
Ha már lottó..
Tegyük fel,hogy 2 évig annyi lottót adsz fel naponta,hogy kb 33% esélyed legyen a hármasra.
És láss csodát,naponta a szelvényeid 1/3 -án meg is van a hármas. Majd egyik napról a másikra ez drasztikusan visszaesik,vagy megszűnik.

Te is elgondolkodnál,hogy valami nincs rendben.

Egyébként elriasztani nem akarok,/akartam/ senkit!
Azt is tudom,hogy ha van is probléma,arról sem ti tehettek,akik a fórumért feleltek.

Viszont mivel a felvezetője úgy kezdődött a topicnak,hogy itt lehet megírni,ha sikerült,vagy ha nem a szaporítás,gondoltam ide leírhatom a keserű részét is a tapasztalataimnak.

Ha úgy látjátok,hogy nem a megfelelő helyen van a hozzászólásom,nyugodtan töröljétek.
Ebből nem lesz probléma a részemről.

Üdv:
Hencsa

rrenike23

HozzászólásSzerző: rrenike23 » 2014.06.21. 20:17

rrenike23 írta:Sziasztok, képzeljétek, tegnap!! sikerült a 2 varacskos disznó kölköm, a szalamandra még a heti feladat elején, és íme így áll a a heti feladatom :

Kép

Igen, írnánk már mi is sikeres szaporításokat, ha lenne, de sajna mostanában ez valahogy elkerül.
És jelentem,, a reggel közzétett heti feladatomhoz indított 2 szalamandra és 3 jegesmedve szaporítása nem sikerült, uh ezt a heti feladatot ezennel befejeztem, és maradt még 35 órám. Ha a következő heti sem fog sikerülni, tuti baj van surprize
a 2 év alatt nem vol olyan, hogy egy hét alatt ennyi nap következett volna, hogy ne sikerüljenek a tenyésztések
5 kölyköm van!!!! nevetséges!!!!

Vissza: “Általános”