Sikeres Szaporítások :)

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hanga

Re: Sikeres Szaporítások :)

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.04. 10:20

Van egy olyan téma is, hogy "Sikertelen szaporítások" Miért kell a Sikeres szaporítások témát panaszáradattal teleírni? Ez a téma a címe alapján vidám hangulatúnak kellene, hogy legyen. Én elhiszem, hogy elkeserítő ha nem sikerül a tenyésztés, de ez a dolog már ki van tárgyalva. Felesleges csupán azért írni, hogy panaszunknak látható/olvasható hangot adjunk, másokat is elszomorítsunk.

Megkérek mindenkit, hogy legközelebb (ha feltétlen szükséges) akkor a megfelelő témába írjon.

Sikertelen szaporítások: viewtopic.php?f=282&t=17304

Köszönöm.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gajdi4

HozzászólásSzerző: Gajdi4 » 2014.08.04. 11:01

Sziasztok!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gajdi4 2014.08.04. 12:16-kor.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.04. 12:14

Köszönöm.

Gajdi4

HozzászólásSzerző: Gajdi4 » 2014.08.04. 12:16

Sziasztok!

Hanga hozzászólásomat áttettem oda ahová való bár 2012 11 03-án így kezdődött ez a téma

"Itt megirhatjátok , hogy nem vagy éppen sikerült a szeporításod és tippeket is lehet kérni másoktól.. "

Üdv.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.04. 12:29

Gajdi4 írta:Sziasztok!

Hanga hozzászólásomat áttettem oda ahová való bár 2012 11 03-án így kezdődött ez a téma

"Itt megirhatjátok , hogy nem vagy éppen sikerült a szeporításod és tippeket is lehet kérni másoktól.. "

Üdv.

Szia

Igen, én ezt értem, de a téma indítója nem hiszem, hogy arra gondolt, hogy panaszokkal teli legyen a témája. Aki ide benéz, az a cím alapján nem pont ilyen hozzászólásokra számít. Én nem dönthetek, nekem muszáj elolvasnom az összes szomorú, keserű, negatív véleményt, de szeretném ha másoknak lehetősége lenne arra, hogy eldöntse, szeretne-e lelombozó hozzászólásokat olvasni, vagy sem.
Egy ilyen téma olvasgatása simán gajra vágja az ember hangulatát. :(

Azt szeretném, ha ez a téma a továbbiakban vidámabban folytatódna. Biztos van sikeretek is. Szeretném ha azt itt megosztanátok. :)

Kép

Kép

Kincham

HozzászólásSzerző: Kincham » 2016.01.20. 16:30

Sziasztok!
Kissé elhagyatott ez a topik, de azért megpróbálom feldobni egy kicsit, hátha mások is elkezdenek újra posztolgatni.:) Két hónapja minden nap indítottam tenyésztéseket, és a heti feladatokat is benyomtam, de mindig volt egy olyan állat (amazonas-házas, vagy terráriumi drágaszág, pl császárskorpió), ami miatt bele se fogtam.
Legjobban a fehér tigrist szerettem volna tenyészteni, nagyon sokáig csak a sikertelen szaporításról jött az üzi, aztán a 29. alkalommal végre besikerült.:) Türelem kell hozzá, az tuti.
Múlthéten szerencsém volt, megkaptam ezt a feladatot.
A komodói varánuszt, denevért, grizzlyt egyszer sem próbáltam még tenyészteni. Most elsőre sikerültek egymás után, aminek külön örülök a viszonylag magas tenyésztési költség miatt.:')
A szamár másodjára jött össze, azzal próbálkoztam korábban is, így most két szamárcsikó van a karámban.^^
Kép
Az elkövetkező sikertelen tenyésztéseknél mindig ebben a screenshotban fogok gyönyörködni.:D

Vissza: “Általános”