Vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
1995andi

Re:1995andi

HozzászólásSzerző: 1995andi » 2015.03.12. 17:55

két barátom is elérte a 15 ik szintet mégsem kaptam meg a 10 gyémántot Pedig a barátaimat én hívtam meg :(

Hanga

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.03.12. 18:18

Szia

Az e-mail címükre kiküldött linken keresztül regisztráltak a játékba a barátaid?

A toborzás úgy működik, hogy a barátlistádon, vagy a lap alján található linkre kattintva a megnyíló ablakba beírod az ismerősöd/barátod e-mail címét.
Kép

Kép

Ezután a rendszer kiküld számára egy e-mailt amiben van egy link. Erre kell rákattintania, regisztrálnia, majd elérnie a 15-ös szintet.
Kép

Fontos: Csak új játékost lehet toborozni. Ha olyan barátot veszel fel a barátlistádra aki már játszik, azután nem jár gyémánt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

ZoltanZsolt

HozzászólásSzerző: ZoltanZsolt » 2015.06.08. 18:55

Sziasztok! Már írtam korábban az ötletekhez is,de most itt is megteszem. Dicséretes a játék egyik célja,h. a gyerekek is találkozzanak az állatokkal. Nagyszerűen meg van rajzolva az állatok,meg minden. Megemelem a kalapom a fejlesztők előtt.
Viszont sajnálatos dolog, h. irtó sokat kér a játék a terület bővítésért és nagyon kevés a lehetőség ennek a megteremtésére. Jó lenne, ha lehetőséghez mérten határoznák meg ezen díjakat. Tehát vagy több játékpénz szerzési lehetőséget, vagy kevesebb összeget a bővítésért. Sok játékos a nagyon magas bővítési árak miatt hagyja abba a játékot. És esetleg viszi másfelé a véleményét a játékról, rosszabb esetben le is beszéli róla.
Szervezeteknél jó lenne egy olyan bővítés, h. a szervezet vezetője lezárhassa a feladatot, ha a szervezet tagja nem tudta lezárni akármi okból. Köszönöm a rám szánt időt.

banya74

HozzászólásSzerző: banya74 » 2015.07.09. 19:46

ZoltanZsolt írta:Sziasztok! Már írtam korábban az ötletekhez is,de most itt is megteszem. Dicséretes a játék egyik célja,h. a gyerekek is találkozzanak az állatokkal. Nagyszerűen meg van rajzolva az állatok,meg minden. Megemelem a kalapom a fejlesztők előtt.
Viszont sajnálatos dolog, h. irtó sokat kér a játék a terület bővítésért és nagyon kevés a lehetőség ennek a megteremtésére. Jó lenne, ha lehetőséghez mérten határoznák meg ezen díjakat. Tehát vagy több játékpénz szerzési lehetőséget, vagy kevesebb összeget a bővítésért. Sok játékos a nagyon magas bővítési árak miatt hagyja abba a játékot. És esetleg viszi másfelé a véleményét a játékról, rosszabb esetben le is beszéli róla.
Szervezeteknél jó lenne egy olyan bővítés, h. a szervezet vezetője lezárhassa a feladatot, ha a szervezet tagja nem tudta lezárni akármi okból. Köszönöm a rám szánt időt.

Sziasztok!
"Szervezeteknél jó lenne egy olyan bővítés, h. a szervezet vezetője lezárhassa a feladatot, ha a szervezet tagja nem tudta lezárni akármi okból. "
Ez nagyon hasznos lenne,egyetértek.Mondjuk ne azonnal,mert a tagok is nyilván szeretnének játszani :) ,esetleg x órán belül ha nincs lezárva "bele lehessen nyúlni" az alapítónak.Bármi előfordulhat ami miatt nem tudja valaki lezárni-lehet net kimaradás és sorolhatnám...
Kép

ZoltanZsolt

HozzászólásSzerző: ZoltanZsolt » 2015.08.08. 14:38

Sziasztok! Szervezet által 20%-s tp bónusz kapcsán írom, h. szerintem nem fair, h. beszedés után órák múlva sem lehet beszedni újra. 3 óránként szerintem engedni kellene újra beszedni, mert az emberek nagy része nem tud itt ülni és napi. Max 2 beszedésért viszont rengeteg zd-t kell beadni. Ez nincs arányban egymással. Másrészt nem értem,h. a növények után miért nem jár semmi, hiszen az is tp-t ad. Bónusz idején is adnia kellene valamicskét. Harmadrészt jó lenne, ha a szervezet vezetője ki tudná azon tagokat a bónuszból, akik nem a szervezetből nem járultak hozzá. Sok vita van az ingyenélők miatt.
Játék pénz szerzés. Nem tudom,h. miből szerezhet az ember bevételt, ha nincs lehetőség rá. A standok alig hoznak valamit és ritkán is gyűlik ki. Tegnap este szedtem be mindet, reggel pár darabból és most is csak pár darabból. Túl sok idő ez. Egy napot kell várni a bevételre. Gyémánt szerzésre meg még kevesebb lehetőség van. De a játék rendesen kéri állatokhoz, egyes karám tárgyakhoz és szinte mindenhez. Végül,de nem utolsó sorban, két dolog van még. Jó lenne, ha a játék úgy jelezné, h. mennyi állat fér még a karámba,h. levonja a karámtárgyak által foglalt helyet. Mert az ember megveszi az állatot és kiderül,h. nincs is hely. Nem értem azt sem, h. ha bővítem a karámot, akkor miért nem helyezhetek be plusz állatot. Ha a fejlesztő mondjuk bővíti a lakását, akkor az új területre nem vesz semmit? Örülnék egy olyan üzenetnek,h. ezt valaki illetékes elolvasta, mert semmire sincs semmi jelzés. Mintha az ember önmagának mesélné el a gondolatait. Köszönöm a rám szánt időt!

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.08.08. 15:19

ZoltanZsolt írta:Sziasztok! Szervezet által 20%-s tp bónusz kapcsán írom, h. szerintem nem fair, h. beszedés után órák múlva sem lehet beszedni újra. 3 óránként szerintem engedni kellene újra beszedni, mert az emberek nagy része nem tud itt ülni és napi. Max 2 beszedésért viszont rengeteg zd-t kell beadni. Ez nincs arányban egymással. Másrészt nem értem,h. a növények után miért nem jár semmi, hiszen az is tp-t ad. Bónusz idején is adnia kellene valamicskét. Harmadrészt jó lenne, ha a szervezet vezetője ki tudná azon tagokat a bónuszból, akik nem a szervezetből nem járultak hozzá. Sok vita van az ingyenélők miatt.
Játék pénz szerzés. Nem tudom,h. miből szerezhet az ember bevételt, ha nincs lehetőség rá. A standok alig hoznak valamit és ritkán is gyűlik ki. Tegnap este szedtem be mindet, reggel pár darabból és most is csak pár darabból. Túl sok idő ez. Egy napot kell várni a bevételre. Gyémánt szerzésre meg még kevesebb lehetőség van. De a játék rendesen kéri állatokhoz, egyes karám tárgyakhoz és szinte mindenhez. Végül,de nem utolsó sorban, két dolog van még. Jó lenne, ha a játék úgy jelezné, h. mennyi állat fér még a karámba,h. levonja a karámtárgyak által foglalt helyet. Mert az ember megveszi az állatot és kiderül,h. nincs is hely. Nem értem azt sem, h. ha bővítem a karámot, akkor miért nem helyezhetek be plusz állatot. Ha a fejlesztő mondjuk bővíti a lakását, akkor az új területre nem vesz semmit? Örülnék egy olyan üzenetnek,h. ezt valaki illetékes elolvasta, mert semmire sincs semmi jelzés. Mintha az ember önmagának mesélné el a gondolatait. Köszönöm a rám szánt időt!

Szia!

Az ötletekre, javaslatokra illetve a kulturált véleményekre nem szoktunk reagálni, nem áll módunkban. A játék fejlesztői nincsenek jelen itt a fórumon, mi pedig nem tudunk illetve nem is adhatunk ki infót jövőbeni fejlesztésekről.

Mindenkinek van lehetősége leírni véleményét, ötleteit, de választ erre ne várjon, erre nincs lehetőség.

Kép

Lucababa11

Vélemények Ötletek

HozzászólásSzerző: Lucababa11 » 2015.10.15. 06:13

Tisztelt Upjers!

Köszönjük a legújabb frissitést. Nagyon jó lett. Kiváncsian várjuk a többi karámtárgyakat is. :D
Korábbi kérésem részben meghallgatatott. Azért még a karámokra a rácsokat továbbra is hiányolom.

A cápát is köszönöm. A megalodon még nagyobb ötlet volt. Eldolgozgatunk mire meg lesz, de ez igy jó, nem válik unalmassá a játék. :D

Szeretnék még sokáig játszani az állatkerttel és remélem a fejlesztők továbbra is gondoskodnak ezügyben, jobbnál jobb dolgokkal. :)

Sajnos ezt a Garbagérol és a Fantasztik Parkról nem mondhatom el. razz

Köszönettel:
Endre

Pumukli2012

HozzászólásSzerző: Pumukli2012 » 2016.01.12. 17:04

Sziasztok! A játék szerintem is nagyon jó és soha nem unatkozik az ember, mert mindig agyal hogy hogyan lehetne még szebb, még jobb az állatkertje, hogy tudja elérni a kívánt fejlettséget. Tehát nagyon szeretem, évek óta játszom és szerintem játszani is fogok. A múzeum egy kicsit még nagy falat, hiszen 39-es szinten vagyok, viszont jó kis kihívás lesz az tuti. Most nekem a legnagyobb kihívás a terjeszkedés. Ha lehet itt kérdést feltenni, akkor megkérdeném hogy hányas kertméret az, ami már akkora, hogy ha kiteszi az ember lánya az összes olyan állatát, növényét és miegymását, amit szeretne, akkor még marad is szabad terület?

Üdv:
Anna

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.01.12. 18:14

Szia

Erre a kérdésre sajnos nem tudom a választ (nagyon sok állat, épülettípus és dekoráció van), viszont azt tudom javasolni, ha bővítesz, akkor azt minden oldalon egyenlő arányban tedd, mert úgy kapod meg a lehető legnagyobb területet. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Hoyabella2015

HozzászólásSzerző: Hoyabella2015 » 2016.02.05. 10:49

Nagyon aranyos a most kapott Mogli gyerek, még aranyosabb lenne, ha tudnám, miket adott eddig ajándékba. Sajnos, piros szöveg jelenik meg, ha rákattintok a "beszedésre", ami egyrészt nagyon apró betűs, másrészt a tarka állatkertemben olvashatatlan. Nem lehetne valahol megnézni, hogy mit kap az ember? Vagy lehetne rákattintáskor fehér alapú buborékban, hogy mit ad. Szíves válaszotokat előre is köszönöm, üdvözlettel: hoyabella

Vissza: “Általános”