Vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Gabesz

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.26. 09:05

Egyébként én picit elfogult is vagyok most, a szívem csücske a funkció, mert ez az én ötletem is volt és nagyon remélem, hogy a funkció a végén eljut akár a dinókig, vagy még régebben kihalt állatokig.
Illetve a funkcióval az eddigi ismeretterjesztő kapacitásához komoly többletet kapott a játék, egy csomó kisgyermek szerte az országban immár megismerheti a mára sajnos kihalt állatokat is.
Ha csak egyetlen velünk játszó gyermekből olyan felnőtt lesz, akinek majd fontos lesz, hogy ne kerüljön a kihalt állatok közé a tigris is, akkor már megérte az egész funkcióval bíbelődni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

kiscsavo78

HozzászólásSzerző: kiscsavo78 » 2015.02.26. 09:56

Sziasztok!
lehet nem olvastam figyelmesen a bejelentést. de a csontvázat elég egyszer kigyüjteni és lehet gyártani belőle a kártyát vagy minden kártyához külön ki kell gyüjteni ??
a választ élőre is köszönöm :)
szép napot jó játékot!
Üdv Tamás

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.26. 10:04

Minden állat esetén először annak csontváza, utána el lehet kezdeni dolgozni az élő állaton.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2015.02.28. 06:59

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, hogy eddig magam szedtem össze a szemetet a közüzemi udvarból, de most "alkalmaztam" egy hulladékkezelő brigádot. A gondom az, hogy mire megtalálják a közüzemi udvart, annyira "megtelik" szeméttel, hogy a látogatók elkezdik szétszórni az állatkertben. A közüzemi udvarhoz egyébként út vezet, tehát erre figyeltem.
Próbáltam azt a módszert, hogy a közüzemi udvart az igazgatási központ közelében helyeztem el, hátha így könnyebben megtalálják az alkalmazottak, igen ám, de amikor a játék megnyitásakor kijönnek a dolgozók központból, még nem telik meg a szeméttároló (vagy nem mindig), így szépen elsétálnak máshová, és mire megtelik, addigra olyan messze vannak a tárolótól, hogy ezért nem szedik össze, és a kertem kezd megtelni szeméttel, utána már ezzel vannak elfoglalva.
Kérdésem, mi ilyenkor a teendő? Hogy oldjam meg ezt a problémát? Merthogy az eredmény legtöbbször az, hogy végül én szedem össze a tárolóból a szemetet, pedig gyémántért azért alkalmaztam embereket, hogy ők tegyék meg.

punyika

HozzászólásSzerző: punyika » 2015.02.28. 10:35

Sziasztok!

Először is legyetek szívesek keményen dolgozni az őskoron! :D Nagyon klassz ez is, tetszik, köszönjük!
Minden újítás, természetesen, előhozza a kis kert-nagy kert problematikát, de üzenem a "kis" kerteseknek, hogy a most "nagy" kertesek is voltak 1,2.....35...40...es szinten. Mi is ámuldozva "kóvályogtunk" a hozzánk képest nagy kertekben, amikor kezdtük és akinek volt türelme, egyszer csak nagy kertes lett :)
Az sem elhanyagolható körülmény, hogy a múzeum és vele járó tevékenységek döntő része INGYEN, fiktív játékpénzért (zd-ért), elérhető! Hát szánd rá az időt, ha érdekel!
Ráadásul, aki okosan játszik,végre valahára "leveheti" a nagy kerteseket a szintjén még messze nem elérhető gyémántos kártyákra, megfizethető zd-s részletekért :lol:

További jó játékot mindenkinek!

Hencsa

HozzászólásSzerző: Hencsa » 2015.02.28. 13:33

Sziasztok!

Én is gratulálni szeretnék mindenkinek,aki kitalálta ezt a természet tudományi játékrészt.
Hosszú idő után újra érdekes,nagy játékosok számára is kihívást jelentő feladatok vannak.

Tökéletes az ötlet,nagyon jó a játékmenet kivitelezése!
Bár ezt a múzeumot hívhatnánk inkább Jurassic Parknak. :lol:

Köszönettel:
Hencsa

Zsolesz 14

HozzászólásSzerző: Zsolesz 14 » 2015.02.28. 13:36

Sziasztok!

Szerintem túl drága a múzeum!! Az alacsonyabb szintűeknek kevesebb az esélyük, hogy megvehessék!!
Egy alacsony szintű játékos nem fog tudni összegyűjteni 7.250.000 zd-t és lehet hogy nem tud venni gyémántot se!
Én is 39-es szinten vagyok de nincsen annyi pénzem se gyémántom megvenni!!

Istikam

HozzászólásSzerző: Istikam » 2015.02.28. 16:38

Daniella75 írta:Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, hogy eddig magam szedtem össze a szemetet a közüzemi udvarból, de most "alkalmaztam" egy hulladékkezelő brigádot. A gondom az, hogy mire megtalálják a közüzemi udvart, annyira "megtelik" szeméttel, hogy a látogatók elkezdik szétszórni az állatkertben. A közüzemi udvarhoz egyébként út vezet, tehát erre figyeltem...

Szia, én úgy tapasztalom, hogy a munkások, amikor egy elágazáshoz érkeznek, akkor véletlenszerűen döntik el, hogy melyik irányba menjenek tovább. Minél több útkereszteződés van a kertedben, annál kevésbé tudod szabályozni a munkások munkaútját. Főleg nagy kertekben elvesznek a munkások, ha sok az útkereszteződés.

Szerintem két dolgot lehet tenni:
- olyan útrendszert tervezel, amiben kevés útkereszteződés van, de ügyelve, hogy eljussanak a munkások a feladatukhoz.
- vagy több munkást kell alkalmazni, hogy nagyobb esély legyen a hulladékudvar megtalálására.

az első megoldás gazdaságosabb ;)

Daniella75

HozzászólásSzerző: Daniella75 » 2015.02.28. 17:06

Istikam írta:
Daniella75 írta:Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, hogy eddig magam szedtem össze a szemetet a közüzemi udvarból, de most "alkalmaztam" egy hulladékkezelő brigádot. A gondom az, hogy mire megtalálják a közüzemi udvart, annyira "megtelik" szeméttel, hogy a látogatók elkezdik szétszórni az állatkertben. A közüzemi udvarhoz egyébként út vezet, tehát erre figyeltem...

Szia, én úgy tapasztalom, hogy a munkások, amikor egy elágazáshoz érkeznek, akkor véletlenszerűen döntik el, hogy melyik irányba menjenek tovább. Minél több útkereszteződés van a kertedben, annál kevésbé tudod szabályozni a munkások munkaútját. Főleg nagy kertekben elvesznek a munkások, ha sok az útkereszteződés.

Szerintem két dolgot lehet tenni:
- olyan útrendszert tervezel, amiben kevés útkereszteződés van, de ügyelve, hogy eljussanak a munkások a feladatukhoz.
- vagy több munkást kell alkalmazni, hogy nagyobb esély legyen a hulladékudvar megtalálására.

az első megoldás gazdaságosabb ;)

Köszönöm a választ. A második verzió biztosan nem jön szóba, de az első se nagyon, mert nem szeretném átalakítani a kertet.
Sokkal egyszerűbb lenne, ha a munkások nem a járdákhoz, útkereszteződéshez lennének "igazítva", hanem célirányosan oda mennének, ahol tennivaló van.

Hencsa

HozzászólásSzerző: Hencsa » 2015.03.04. 10:50

Zsolesz 14 írta:Sziasztok!

Szerintem túl drága a múzeum!! Az alacsonyabb szintűeknek kevesebb az esélyük, hogy megvehessék!!
Egy alacsony szintű játékos nem fog tudni összegyűjteni 7.250.000 zd-t és lehet hogy nem tud venni gyémántot se!
Én is 39-es szinten vagyok de nincsen annyi pénzem se gyémántom megvenni!!

Szia!

Ezt a kérdést nem így kell nézni!
Ez végre egy olyan újítás,ami a nagyobb kertel rendelkezők számára is elfoglaltságot jelent.
Gondolj bele..
Ha a 39. szinten lévő kerted kitermelné 1-2 nap alatt azt a pénzt,akkor én a 109. szintű kertemmel mennyi idő alatt végezném ki az egész feladatsort? Nektek,kis kerteseknek rengeteg olyan lehetőségetek van a játékban,ami kihívás,gyűjtögetési lehetőség. Szerintem az árak sem eltúlzottak. Ha ez sok a múzeumra,akkor mit szólsz a pompás galamb 13.500.000-es árához?
Fejlődni,foglalkozni kell a kertekkel,mert az nem életszerű,hogy egy 10.-20.-30. szintű kert rögtön a legmagasabb dolgokat szeretné.
Az életben sem felvételizhet valaki az óvodából az egyetemre.
Ki kell járni a szamárlétrát..

Viszont amennyiben neked mégis kell a múzeum,ott a lehetőség gyémántért aktiválni.
Nincs szinthez kötve,bárki számára elérhető.

Szerintem ez a játékrész úgy jó,ahogy van!

Üdvözlettel:
Hencsa

Vissza: “Általános”